atlasarzdigital

ارز دیجیتال تلگرام، 850 میلیون دلار دیگر سرمایه جذب کرد !

ارز دیجیتال تلگرام، 850 میلیون دلار دیگر سرمایه جذب کرد !

طبق سندی که روز پنجشنبه در کمیسیون بورس ایالات متحده ثبت شده است، تلگرام در دومین مرحله از پیش فروش خصوصی توکن‌های دیجیتالی خود، 850 میلیون دلار دیگر جذب سرمایه کرده است.

ارز دیجیتال تلگرام، 850 میلیون دلار دیگر سرمایه جذب کرد !

پس از اینکه تلگرام در پیش فروش اولیه خود حدود 850 میلیون دلار از فروش توکن‌های «گرام» سرمایه جذب کرد، چند هفته پیش خبری غیر رسمی مبنی بر برنامه تلگرام برای برگزاری یک پیش فروش خصوصی دیگر منتشر شد که امروز ( 9 فروردین) با ثبت شدن سند آن در سازمان SEC، به صورت رسمی این خبر تایید شد.

با این رقم، سرمایه جذب شده کل برای تلگرام تاکنون حدود 1.7 میلیارد دلار براورد می‌شود و این در حالی است که هنوز پیش فروش عمومی ارز دیجیتال تلگرام آغاز نشده است. با این میزان از سرمایه جذب شده، پیش از شروع عرضه عمومی، بزرگترین ICO تاریخ شکل گرفته است.

همچنین بخوانید: همه چیز درباره ارز دیجیتال تلگرام

طبق گزارشات منابع روسی، در پیش فروش خصوصی تلگرام حداقل مبلغ سرمایه گذاری 1 میلیون دلار است اما در پیش فروش عمومی امکان خرید توکن با مبالغ زیر 1,000 دلار هم وجود دارد. هنوز زمان دقیقی برای عرضه عمومی اعلام نشده است.

پیشبینی می‌شود که تلگرام برای توسعه شبکه مبتنی بر بلاک چین خود مجموعا بیش از 2.5 میلیارد دلار در پیش فروش خصوصی و عمومی خود سرمایه جذب کند.

طبق یک خبر رسمی که چند هفته پیش منتشر شد، ساکنین کشورهای تحت تحریم ایالات متحده و اتحادیه اروپا، حق شرکت در هیچکدام از پیش فروش‌های عمومی یا خصوصی ارز دیجیتال تلگرام را ندارند.

9
دیدگاه کاربران

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
6 رشته دیدگاه‌ها
3 پاسخ‌های
0 دنبال‌کنندگان
 
دیدگاه با بیشترین واکنش‌
داغ‌ترین رشته دیدگاه
9 نویسندگان دیدگاه‌ها
هادیملکارشاد هنریارعلیمحمد م نویسندگان اخیر دیدگاه‌ها
ملک
ملک

اصلا اعتماد به روس جماعت اشتباهه

علی
علی

اولا که این آقا از همون اول مامور kgb روسیه بوده و تمام مشکلاتش با دولت روسیه همش فیلم و سیانسه . دوما هیچ آدم عاقلی نمیاد روی یک پلتفرم متمرکز پیام رسان سرمایه گزاری اولیه به این شکل انجام بده و هینطور که یکی از دوستان اشاره کردن این مبلغ فروش اولیه برای بازار گرمی بوده و کار خودش و دار و دستش بوده .سوما به جرات به دوستان تاکید میکنم به هیچ عنوان روی تلگرام و امثال تلگرام مثل فیسبوک و اینستگرام سرمایه گزاری نکنید چون این سایت ها از همون اول تحت اختیار سرویسهای امنیتی کشورهایی مثل آمریکا و روسیه بوده اند و هستند . برای مثال تلگرام دارای سکیوریتی 256 بیتی پیشرفته هست اما در نهایت در اختیار kgb روسیه هست . فیسبوک و اینستگرام و توییتر و امثال اینها هم در اختیار NSA آمراکا هستش . شک نکنید. بنابراین فقط روی پلتفورمهای غیر متمرکز مثل بیتکوین و اتریوم سرمایه گذاری کنید چون غیر متمرکز بودن اونها نشون میده که در اختیار هیچ سازمانی نیستند

ارشاد هنریار
ارشاد هنریار

سلام با احترام دوست عزیز kgb وجود خارجی نداره نزدیک به سی ساله منحل شده

هادی
هادی

امان از این فیلمهای هالیوودی..!

محمد م
محمد م

سلام
اینکه ایرانیا نمیتونن توی ico تلگرام شرکت کنن رسمیه ؟

رایمون
رایمون

خیلی جالبه که این آقای مالک تلگرام ۱،۷ میلیارد سرمایه داره و تو پیش فروش ارز هم دقیقا ۱،۷ میلیارد پول جمع کرده ( ۲ تا ۸۵۰ میلیون) و جالب اینجاست که تو فرمی که داده به بورس امریکا اعلام کرده حداقل سرمایه گذاری ۱ میلیون دلار یعنی از ۲۰۰ میلیون کاربرش ۹۹ درصد هم نمیتونن سرمایه گذاری کنن .

یاسین
یاسین

به ما توکن نفروشن مهم نیست اصل وهدف نهایی این گونه ارز ها از بین بردن تبعیض بین ملت ها هست و درنهایت مجبورن هستن کوتاه بیان

سمندر
سمندر

این سایت از لحاظ فنی مشکل دارد و باید مدت زمان کش صفحاتش در مرورگر کاهش پیدا کند

بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه ارز دیجیتال تلگرام، 850 میلیون دلار دیگر سرمایه جذب کرد ! ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.