ارز دیجیتال تلگرام، ۸۵۰ میلیون دلار دیگر سرمایه جذب کرد !

ارز دیجیتال تلگرام، ۸۵۰ میلیون دلار دیگر سرمایه جذب کرد !

طبق سندی که روز پنجشنبه در کمیسیون بورس ایالات متحده ثبت شده است، تلگرام در دومین مرحله از پیش فروش خصوصی توکن‌های دیجیتالی خود، ۸۵۰ میلیون دلار دیگر جذب سرمایه کرده است.

ارز دیجیتال تلگرام، 850 میلیون دلار دیگر سرمایه جذب کرد !

پس از اینکه تلگرام در پیش فروش اولیه خود حدود ۸۵۰ میلیون دلار از فروش توکن‌های «گرام» سرمایه جذب کرد، چند هفته پیش خبری غیر رسمی مبنی بر برنامه تلگرام برای برگزاری یک پیش فروش خصوصی دیگر منتشر شد که امروز ( ۹ فروردین) با ثبت شدن سند آن در سازمان SEC، به صورت رسمی این خبر تایید شد.

با این رقم، سرمایه جذب شده کل برای تلگرام تاکنون حدود ۱.۷ میلیارد دلار براورد می‌شود و این در حالی است که هنوز پیش فروش عمومی ارز دیجیتال تلگرام آغاز نشده است. با این میزان از سرمایه جذب شده، پیش از شروع عرضه عمومی، بزرگترین ICO تاریخ شکل گرفته است.

همچنین بخوانید: همه چیز درباره ارز دیجیتال تلگرام

طبق گزارشات منابع روسی، در پیش فروش خصوصی تلگرام حداقل مبلغ سرمایه گذاری ۱ میلیون دلار است اما در پیش فروش عمومی امکان خرید توکن با مبالغ زیر ۱,۰۰۰ دلار هم وجود دارد. هنوز زمان دقیقی برای عرضه عمومی اعلام نشده است.

پیشبینی می‌شود که تلگرام برای توسعه شبکه مبتنی بر بلاک چین خود مجموعا بیش از ۲.۵ میلیارد دلار در پیش فروش خصوصی و عمومی خود سرمایه جذب کند.

طبق یک خبر رسمی که چند هفته پیش منتشر شد، ساکنین کشورهای تحت تحریم ایالات متحده و اتحادیه اروپا، حق شرکت در هیچکدام از پیش فروش‌های عمومی یا خصوصی ارز دیجیتال تلگرام را ندارند.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

9 دیدگاه
ملک
ملک
6 سال قبل

اصلا اعتماد به روس جماعت اشتباهه

علی
علی
6 سال قبل

اولا که این آقا از همون اول مامور kgb روسیه بوده و تمام مشکلاتش با دولت روسیه همش فیلم و سیانسه . دوما هیچ آدم عاقلی نمیاد روی یک پلتفرم متمرکز پیام رسان سرمایه گزاری اولیه به این شکل انجام بده و هینطور که یکی از دوستان اشاره کردن این مبلغ فروش اولیه برای بازار گرمی بوده و کار خودش و دار و دستش بوده .سوما به جرات به دوستان تاکید میکنم به هیچ عنوان روی تلگرام و امثال تلگرام مثل فیسبوک و اینستگرام سرمایه گزاری نکنید چون این سایت ها از همون اول تحت اختیار سرویسهای امنیتی کشورهایی مثل آمریکا و روسیه بوده اند و هستند . برای مثال تلگرام دارای سکیوریتی 256 بیتی پیشرفته هست اما در نهایت در اختیار kgb روسیه هست . فیسبوک و اینستگرام و توییتر و امثال اینها هم در اختیار NSA آمراکا هستش . شک نکنید. بنابراین فقط روی پلتفورمهای غیر متمرکز مثل بیتکوین و اتریوم سرمایه گذاری کنید چون غیر متمرکز بودن اونها نشون میده که در اختیار هیچ سازمانی نیستند

هادی
هادی
6 سال قبل
پاسخ  علی

امان از این فیلمهای هالیوودی..!

ارشاد هنریار
ارشاد هنریار
6 سال قبل
پاسخ  علی

سلام با احترام دوست عزیز kgb وجود خارجی نداره نزدیک به سی ساله منحل شده

محمد م
محمد م
6 سال قبل

سلام
اینکه ایرانیا نمیتونن توی ico تلگرام شرکت کنن رسمیه ؟

رایمون
رایمون
6 سال قبل

خیلی جالبه که این آقای مالک تلگرام ۱،۷ میلیارد سرمایه داره و تو پیش فروش ارز هم دقیقا ۱،۷ میلیارد پول جمع کرده ( ۲ تا ۸۵۰ میلیون) و جالب اینجاست که تو فرمی که داده به بورس امریکا اعلام کرده حداقل سرمایه گذاری ۱ میلیون دلار یعنی از ۲۰۰ میلیون کاربرش ۹۹ درصد هم نمیتونن سرمایه گذاری کنن .

محمد آذرنیوار
محمد آذرنیوار
6 سال قبل
پاسخ  رایمون

فقظ در پیش فروش خصوصی که مختص سرمایه داران بزرگه حداقل 1 میلیونه

یاسین
یاسین
6 سال قبل

به ما توکن نفروشن مهم نیست اصل وهدف نهایی این گونه ارز ها از بین بردن تبعیض بین ملت ها هست و درنهایت مجبورن هستن کوتاه بیان

سمندر
سمندر
6 سال قبل

این سایت از لحاظ فنی مشکل دارد و باید مدت زمان کش صفحاتش در مرورگر کاهش پیدا کند