مدیر اجرایی مانی ‌گرام: فناوری‌های تسویه‌حساب‌های آنی ریپل در مبادلات دیجیتال نقش کلیدی دارند

مدیر اجرایی مانی ‌گرام: فناوری‌های تسویه‌حساب‌های آنی ریپل در مبادلات دیجیتال نقش کلیدی دارند

مانی گرام، شرکت عظیم حوزه نقل‌وانتقال پول، می‌گوید که توکن بومی ریپل (XRP) بخش مهمی از طرح این شرکت برای رشد حواله‌های دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

وب‌سایت دیلی هادل در این گزارش به بررسی عملکرد این شرکت در زمینه تسویه‌حساب‌های بین‌المللی دیجیتال می‌پردازد.

بنا بر آخرین گزارش سایت پیمنتز سورس (PaymaentsSource)، کامیلا چیتیل (Kamila Chytil) مدیر ارشد عملیاتی شرکت مانی گرام، تمرکز خود را روی «گسترش خدمات دیجیتالی مانی گرام و بهبود کارایی عملیاتی این شرکت، مانند همکاری با ریپل برای استفاده از XRP برای تسویه‌حساب‌های آنی مبادلات ارزی» گذاشته است.

این شرکت عامل پرداخت مستقر در تگزاس، طی دو ماه گذشته و در بحبوحه ویروس دنیاگیر کرونا شاهد جهش خیره‌کننده‌ای در میزان تراکنش‌های دیجیتالی خود بوده است.

نرخ تراکنش‌های دیجیتال شرکت مانی گرام در سه‌ماهه‌ منتهی به ۳۱ مارس (۱۲ فرودین ۱۳۹۹) نسبت به سه ‌ماه مشابه سال قبل، ۵۷ درصد رشد داشته است. درحالی‌که نرخ تراکنش‌های (حواله‌های) حضوری امسال نسبت به سال قبل ۶ درصد کاهش یافته است. علاوه بر این تراکنش‌های دیجیتالی انجام‌شده تا پایان سه‌ماهه اول امسال، ۱۸ درصد از کل حواله‌های ارسالی شرکت مانی گرام را به خود اختصاص داده است.

میزان تراکنش‌های دیجیتال ماه گذشته شرکت مانی گرام نسبت به ماه مشابه سال قبل ۸۱ درصد رشد داشته است و ۲۸ درصد از تراکنش‌های این شرکت را به خود اختصاص داده است. البته این، روزهای ابتدایی ادغام مانی گرام و XRP ریپل است. این شرکت می‌گوید که آنها برای ۱۰ درصد از حجم تراکنش‌های (ارسالی) بین آمریکا و مکزیک از این دارایی دیجیتال (XRP) استفاده می‌کنند.

چیتیل می‌گوید که رشد تراکنش‌های دیجیتالی (این شرکت) نتیجه سرمایه‌گذاری زودهنگام آنها در این حوزه است.

شرکت مانی گرام قبلاً یک شرکت بسیار تراکنش محور بود. ما می‌دانستیم که پول به کجا و از طرف چه کسی ارسال می‌شود اما تمرکزی روی مواردی که نشان از مشتری‌مدار بودن ما داشته باشد نداشتیم… ما (سپس) با استفاده از زبان خاص آن‌ها و با روش شخصی‌سازی‌شده‌ای با مشتریان دیجیتال خود از طریق ایمیل، پیامک و گفتگوی متنی ارتباط برقرار کردیم؛ این روش، کار زیادی می‌طلبید اما حالا نتیجه آن را مشاهده می‌کنیم.»

بنیاد ریپل در ماه ژوئن سال ۲۰۱۹ (خرداد ۱۳۹۸) با انعقاد یک قرارداد همکاری راهبردی برای تسویه‌حساب‌های ارزی و بین‌المللی اقدام به خرید ۵۰ میلیون دلار از سهام شرکت مانی گرام کرد.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه