قیمت بیت کوین به ۱ میلیون دلار می‌رسد اما پس از دو حباب بزرگ!

قیمت بیت کوین به ۱ میلیون دلار می‌رسد اما پس از دو حباب بزرگ!

بابی لی (Bobby Lee)، بنیان‌گذار شرکت تولید کننده کیف پول‌های ارزهای دیجیتال «بالت» (Ballet)، در آخرین اظهارنظر خود درباره‌ی قیمت بیت کوین اعلام کرده است که ارزش پادشاه ارزهای دیجیتال بعد از چند حباب دیگر و طی پنج تا ده سال دیگر به قیمت ۱ میلیون دلار می‌رسد.

به گزارش بیت کوینیست، بابی لی که از بنیان‌گذاران صرافی BTCC نیز هست، به تازگی پیش‌بینی پر حرف و حدیث دیگری در خصوص آینده قیمت بیت کوین انجام داده است.

لی در مصاحبه اخیر خود که در حاشیه نشست AIBC در کشور مالت انجام شده است، به صورت رسمی از شرکت Ballet رونمایی کرد. بر اساس اعلام او، کیف پول‌های سخت‌افزاری جدید که توسط Ballet تولید می‌شوند، غیرالکترونیکی هستند و تمام سرمایه‌گذاران این حوزه می‌توانند از این محصولات بهره ببرند. به گفته لی، در تولید محصولات جدید این شرکت سعی شده تا کیف پولی ایجاد شود که شبیه به چیزهایی باشد که مردم با آنها آشنا هستند.

به عقیده بابی لی این حقیقت وجود دارد که ذات دیجیتال ارزهای دیجیتال باعث شده تا استفاده و همه‌گیر شدن این ارزها با چالش‌هایی رو به رو شود. با استفاده از کیف پول‌های سخت‌افزاری، هر کسی در دنیا می‌تواند مکانی امن برای نگه‌داری از ارزهای خود داشته باشد. ارز پایه در کیف پول‌ بالت بیت کوین است، اما از ارزهای دیگری مانند اتریوم، ریپل و دوج کوین نیز پشتیبانی می‌کند.

کیف پول بالت، در عین حال که تمام استفاده‌های معمول یک کیف پول ارزهای دیجیتال را شامل می‌شود، ضد جعل نیز هست.

بابی لی که خود از حامیان مشهور بیت کوین است، در صحبت‌هایش پیشین‌اش خود را یکی از طرفداران پر و پا قرض این ارز معرفی کرده است. به عقیده او قیمت فعلی بیت کوین، تنها کسری از میزانی است که این ارز می‌تواند به آن دست یابد. لی در صحبت‌هایش می‌گوید که در سال‌های آینده بیت کوین به این ارزش واقعی خواهد رسید. لی از بیت کوین با عنوان یک دارایی چند تریلیون دلاری [ارزش بازار] یاد می‌کند و انتظار دارد که قیمت آن بالاتر رود.

طبق توضیحات لی، قیمت بیت کوین به صورت موجی تغییر می‌کند و هر موج، حبابی است که قیمت را بالاتر می‌برد. بر اساس پیش‌بینی او، موج‌های جدیدی در سال‌های آینده ایجاد می‌شود و احتمالا قیمت بیت کوین را به محدوده ۱۰۰,۰۰۰ الی ۲۰۰,۰۰۰ دلار وارد می‌کند. در نهایت نیز این حباب‌ها باعث ۱ میلیون دلاری شدن بیت کوین می‌شود.

بابی لی ادعا می‌کند هر یک از این موج‌ها قیمت بیت کوین را ۱۰ تا ۲۰ برابر موج قبلی می‌کنند و این روندی است که در آینده نیز ادامه خواهد داشت. او از این فرضیه به عنوان دلیلش برای سرمایه‌گذاری در بیت کوین یاد می‌کند و آن را مشوقی برای ساخت کیف پول فیزیکی خودش می‌داند. با این کیف پول سرمایه‌گذاران می‌توانند از سرمایه‌گذاری بلند مدت خود محافظت کنند.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

8 دیدگاه
آینده نگر
آینده نگر
۴ سال قبل

کاملا درسته، فقظ باید به چند سال دیگه بنگریم..

علی
علی
۴ سال قبل

کاملا چرت گفته . وقتی شرکتهای معتبری که الان در صدد ایجاد کوین های جدیدی هستندایجاد شدند بیت کوین از ارزش میافته و نهایتا از 3 تا 4 هزار دلار بیشتر نمیارزه
همینکه صحبت از اومدن لیبرا بود بیت کوین به 7500 هم یکدفعه سقوط کرد و وقتی بعضی شرکا جا زدن اومد بالا و به 9500 رسید و الان بازم رو به پایین هست

Bitcoin
Bitcoin
۴ سال قبل

با سلام خدمت دوستان من این مطلبو جاهای دیگه هم خوندم و مطالعه کردم اما یه سوال همچین تحلیلی بنظرتون عادی هست این یه سوال هست لطفا دوستان جنبه دیگه ای بش نگاه نکنن ممنون

BTC
BTC
۴ سال قبل

من که بیت کوین را برای آینده خریدم در هرصورت حرفهای حتی رویا گونه مثبت قشنگتر از صحبتهای منفی بعضی از دوستانه حتی نزدیک به حقیقت

کامران
کامران
۴ سال قبل
پاسخ  BTC

حرفهای حتی رویا گونه مثبت قشنگتر از صحبتهای منفی بعضی از دوستانه حتی نزدیک به حقیقت؟؟؟؟؟ چی گفتی ترجمشم بگو ما که نفهمیدیم

جواد
جواد
۴ سال قبل
پاسخ  کامران

دقیقا خودشم نفهمید چی گفت البته ما فهمیدیم چی میخواست بگه:))))

علی سلطان
علی سلطان
۴ سال قبل
پاسخ  کامران

خیلی قشنگ و زیبا گفت طرز فکر خوبی داره.شما متوجه نشدی .کمی دقت کن

Rez4
Rez4
۴ سال قبل
پاسخ  BTC

چقدر بیت خریدین؟