تحلیل تکنیکال اختصاصی قیمت مونرو ۱۶ آوریل (۲۷ فروردین)

تحلیل تکنیکال اختصاصی قیمت مونرو ۱۶ آوریل (۲۷ فروردین)
تحلیل ارائه شده صرفاً یک نظر شخصی به صورت کوتاه مدت است و وب‌سایت ارزدیجیتال هیچگونه مسئولیتی در قبال زیان‌های احتمالی آن بر عهده نخواهد داشت.

 

مونرو از کف قیمتی ۴۰ دلاری خود حرکتی رو به بالا را شروع کرد که در محدوده‌ی مقاومتی ۷۰ دلار به پایان رسید. اکنون به نظر می‌رسد قیمت در میانه ی موج ۴ (طبق اصول امواج الیوت) و اصلاح برای محکم کردن جای پای خود و صعود به اهداف بالاتر قرار دارد.

همینطور اتمام موج چهار و شروع دوباره ی صعود می تواند از محدوده‌ی ۵۵-۶۰ دلار صورت گیرد. در صورت مشاهده‌ی علایم برگشت از این محدوده و پیدا کزدن حمایت، قیمت می تواند در موج ۵ به محدوده‌ی سقف قبل یعنی ۷۲ دلار و در صورت رشد بیشتر به محدوده‌ی ۷۷-۸۴ دلار صعود کند.

تحلیل تکنیکال اختصاصی قیمت مونرو 16 آوریل (27 فروردین)

برای تاییدی دیگر بر نزول قیمت می توان به برخورد آن به سقف کانال صعودی و بازگشت قیمت به کف آن که در محدوده‌‌ی اصلاحی مذکور است و همچنین شکسته شدن روند مثبت اندیکاتور RSI مطابق شکل زیر اشاره کرد.

تحلیل تکنیکال اختصاصی قیمت مونرو 16 آوریل (27 فروردین)

نتیجه‌گیری

مونرو در حال اصلاح قیمت و نزول به محدوده‌ی ۵۵-۶۰ دلار می باشد و در صورت اصلاح قیمت تا این محدوده با بررسی عوامل بازگشت قیمت به سمت بالا میتوان اهداف ۷۲ دلار و سپس محدوده‌ی ۷۵-۸۵ را برای آن متصور شد.

 

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

0 دیدگاه