تحلیل تکنیکال اختصاصی تسلط بیت کوین و ارزش کل آلت کوین‌ها ۱۶ آوریل (۲۷فروردین)

تحلیل تکنیکال اختصاصی تسلط بیت کوین و ارزش کل آلت کوین‌ها ۱۶ آوریل (۲۷فروردین)
تحلیل ارائه شده صرفاً یک نظر شخصی به صورت کوتاه مدت است و وب‌سایت ارزدیجیتال هیچگونه مسئولیتی در قبال زیان‌های احتمالی آن بر عهده نخواهد داشت.

 

در ابتدا به سهم بیت کوین از بازار نسبت به آلت کوین ها نگاهی می اندازیم. همانطور که مشاهده می شود این نسبت درون الگوی کلاسیک مثلث نزولی محبوس است و منتظر شکستن ضلع پایین یا بالای آن است.

اما با توجه به اندیکاتور RSI مشاهده می‌کنیم که روند منفی آن شکسته شده است بنابراین میتوان احتمال داد که الگوی مثلث از ضلع بالا شکسته شود و اهداف بالا را دنبال کند. اما این تحلیل به ما چه میگوید؟

براساس این نتیجه‌گیری در صعود و بالا رفتن قیمت، بیت کوین نسبت به آلت کوین ها عملکرد بهتری خواهد داشت و سرمایه گذاران مایل هستند تا دارایی های خود را به بیت کوین تبدیل کنند و در نزول قیمت این آلت کوین ها هستند که عملکرد بدتری دارند و نزول های بیشتری نسبت به بیت کوین تجربه می‌کنند.

تحلیل تکنیکال اختصاصی تسلط بیت کوین و ارزش کل آلت کوین‌ها 16 آوریل (27فروردین)

شاخص ارزش بازار آلت کوین ها در محدوده‌ی حمایتی ۷۲.۳ میلیارد دلار قرار دارد ولی روند کلی ارزش بازار صعودی است زیرا قیمت به مراتب در حال ساختن سقف ها و کف های بالاتر است و هدفهای بالاتری به روشهایی که در این تحلیل گفته می‌شود را نشان می‌دهد.

در میان مدت می توانیم منتظر تکمیل یکی از دو الگوی هارمونیک خفاش مشخص شده با اهداف مذکور (۹۲.۵-۱۰۹ میلیار دلار) در شکل باشیم. (Bearish Bat – Bearish ALT Bat)

 

تحلیل تکنیکال اختصاصی تسلط بیت کوین و ارزش کل آلت کوین‌ها 16 آوریل (27فروردین)

طبق موج شماری و اصول الیوت نیز می‌توان متوجه شد که شاخص در حال تکمیل موج ۴ خود و اصلاح قیمتی است. این اصلاح می‌تواند تا محدوده‌ی ۷۰ میلیارد دلار و حتی در صورت عمیق شدن اصلاح از محدوده‌ی ۶۵ میلیارد دلار صورت گیرد که در اینجا مورد اول یعنی محدوده‌ی ۷۰ میلیارد دلار محتمل‌تر است.

پس از تکمیل این اصلاح با توجه به حجم معاملات و بررسی حجم سرمایه تزریق شده به بازار می‌توانیم برای اهداف بالاتر از جمله ۸۵-۹۵ میلیارد دلار منتظر باشیم، حتی در صورت هجوم و تزریق سرمایه به این بازار هدف ۱۰۵ میلیارد دلار هم دور از ذهن نیست.

 

تحلیل تکنیکال اختصاصی تسلط بیت کوین و ارزش کل آلت کوین‌ها 16 آوریل (27فروردین)

نتیجه‌گیری

شاخص ارزش بازار آلت کوین ها در محدوده‌ی حمایتی ۷۲.۳ میلیارد دلار قرار دارد و در حال تکمیل موج ۴ خود و اصلاح قیمتی است. این اصلاح می‌تواند تا محدوده‌ی ۷۰ میلیارد دلار و حتی در صورت عمیق شدن اصلاح از محدوده‌ی ۶۵ میلیارد دلار صورت گیرد. پس از تکمیل این اصلاح با توجه به حجم و بررسی حجم سرمایه تزریق شده به بازار می‌توانیم برای اهداف بالاتر از جمله ۸۵-۹۵ میلیارد دلار منتظر باشیم.

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

0 دیدگاه