معرفی بازی بلاک چینی جدید؛ با شلیک در بازی بیت کوین بگیرید!

معرفی بازی بلاک چینی جدید؛ با شلیک در بازی بیت کوین بگیرید!

یک استارت‌آپ حوزه بازی‌های رایانه‌ای با نام «ساتوشیز گیمز» (Satoshis Games) به تازگی بازی جدید خود را معرفی کرده است. این بازی با سبک و سیاق بازی مشهور «فورتنایت» (Fortnite)، در بستر شبکه لایتنینگ ساخته خواهد شد و «لایتنایت» (Lightnite) نام دارد.

به گزارش کوین تلگراف، تمام جوایز، تعاملات و جرایمی که کاربر دریافت می‌کند بر پایه تراکنش‌های مالی خواهد بود. ساتوشی گیمز در این خصوص می‌گوید:

به بیانی ساده، بازیکنان با شلیک به یکدیگر بیت کوین می‌گیرند و با تیر خوردن بیت کوین از دست می‌دهند.

به علاوه برخی از آیتم‌های بازی دارای ارزش بیت کوینی هستند و برداشتن آنها از اجساد بازیکنان مرده توسط دیگر بازیکنان، موجودی حساب‌شان را افزایش خواهد داد. همچنین در فروشگاه بازی امکان خرید با بیت کوین و ارزهای رایج نیز وجود دارد.

موجودی حساب بازیکنان نیز به صورت آنی تغییر می‌کند؛ این یعنی بازیکن هم‌زمان با تیر خوردن موجودیش کاهش می‌یابد و با شلیک به دیگران و برداشتن آیتم‌هایی که به آنها اشاره کردیم، موجودی خود را بالا می‌برد. به گفته شرکت سازنده این بازی، بازیکنان هر زمان که تمایل داشته باشند می‌توانند از بازی خارج شوند و موجودی خود را با استفاده از شبکه لایتنینگ خارج کنند.

این بازی دارای دو حالت «با بیت کوین» و «بدون بیت کوین» خواهد بود تا بتواند طیف گسترده‌تری از مخاطبان را به خود جذب کند. ساتوشیز گیمز بر این عقیده است که این کار برای تشویق کاربرانی که شناختی از ارزهای دیجیتال ندارند صورت گرفته است و از این طریق می‌توانند تجربه‌ای از بیت کوین داشته باشند. این شرکت در ادامه افزود:

کاربرانی که شناختی از بیت کوین ندارند می‌توانند فورتنایت بازی کنند که ردی از بیت کوین در آن نیست و در نهایت با تعاملی که به واسطه یکپارچگی بیت کوین ممکن است، جذب این بازی می‌شوند و شروع به تجربه این فناوری نوین می‌کنند. به علاوه، این یکی از راه‌هایی است که تمایل داریم تا آن را در مسیر افزایش کاربرد همگانی بیت کوین بکار ببریم.

پیش‌تر نیز «آنیموکا» (Animoca)، از شرکت‌های فعال در حوزه بلاک چین و هوش مصنوعی، قراردادی را با شرکت ورزشی «دورنا اسپورتس» (Dorna Sports) منقعد کرد. عقد این قرارداد با هدف ساخت یک بازی بلاک چینی با تمرکز بر ورزش موتورسواری صورت گرفته است.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

3 دیدگاه
رضا
رضا
4 سال قبل

این دقیقا شبیه اون چیزیه که من تو فیلم Ready player one دیده بودم. این فیلم تو آینده اتفاق میوفته و گویا ظاهرا داریم خیلی سریع به آینده میرسیم.

مرتضی
مرتضی
4 سال قبل

چجوری باید عضو این بازی شد ؟؟ زمان شروع بازی و سایتش رو معرفی کنین لطفا .......

بهزاد ناصرفلاح
بهزاد ناصرفلاح
4 سال قبل
پاسخ  مرتضی

هنوز اطلاعات دقیق‌تری از زمان انتشار و نحوه انجام بازی منتشر نشده، خبر معرفی بازی هم توی سایت مدیوم بوده