استقبال لامبورگینی از ارز دیجیتال!

استقبال لامبورگینی از ارز دیجیتال!

لامبورگینی‌ها در معرض دید عمومی ردیف شده بودند، و افراد در صف‌های طولانی ثبت نام به بحث درباره قیمت بیت کوین و آینده چشمگیر بلاک چین، تکنولوژی پشتوانه بیشتر ارزهای دیجیتالی، مشغول بودند.

استقبال لامبورگینی از ارز دیجیتال!یک لامبورگینی حدود ۲۳ بیت‌ کوین قیمت دارد، که ممکن است زیاد به نظر نرسد، اما اگر در ماه دسامبر گذشته این ارز دیجیتال را در اختیار داشتید، در آن صورت می توانستید یکی از این خودروهای لوکس ۲۰۰ هزار دلاری را با تنها ۱۰ بیت کوین بخرید!

بیشتر بخوانید: این پسر با تنها ۱۱۵ دلار، یک لامبورگینی خرید!

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی به نقل از رویترز، چنین بحثی در رویداد سه روزه Consensus در میدتون منهتن (نیویورک در آمریکا) با محوریت ارزهای دیجیتال مطرح شد.

لامبورگینی‌ها جلوی درب ورودی در معرض دید عمومی ردیف شده بودند، و افراد داخل ساختمان ضمن انتظار در صف‌های طولانی ثبت نام به بحث درباره قیمت بیت کوین و آینده چشمگیر بلاک چین، تکنولوژی پشتوانه بیشتر ارزهای دیجیتالی، مشغول بودند.

یکی از شرکت کنندگان در رویداد Consensus آن را «گلاستونبوری ارزهای دیجیتال» می‌داند؛ گلاستونبوری یک فستیوال موسیقی بزرگ است که در بریتانیا برگزار می‌شود.

در این رویداد برخی چهره‌های مشهور از جمله یکی از رَپِرهای معروف و همچنین یکی از مسئولان ارشد توئیتر که از طرفداران بیت کوین بودند حضور داشتند.

استقبال لامبورگینی از ارز دیجیتال!

سایت CoinDesk، سازمان‌دهنده این رویداد تخمین زده است که ۷۷۰۰ شرکت کننده آن چیزی بین ۱۳۰۰ تا ۳۰۰۰ دلار به ازای هر بلیت پرداختند، که نسبت به سال گذشته که ۲۷۰۰ کارآفرین، سرمایه‌گذار و علاقه‌مند در Consensus حضور به هم رساندند رشدی چشمگیر را نشان می‌دهد.

فردریک پرندکی، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل شرکت Bob’s Repair لاس وگاس در این رویداد به رویترز گفت:

«اینجا غلغله است؛ این خارق‌العاده است.»

استارتاپ او، که وب‌سایتی مبتنی بر بلاک چین را ساخته که امکان یافتن کارگر نیمه ماهر را برای کاربران فراهم می آورد، با انتشار ارز دیجیتال خاص خودش پول جمع کرده است.

پرندکی، مثل خیلی‌های دیگر در این رویداد، درباره آینده ارزهای دیجیتال، که اساسا کدهایی هستند که از هیچگونه پشتیبانی دولتی یا دارایی‌های ملموسی برخوردار نیستند، خوشبینی خاصی داشت. او می گوید:

«این تازه اول یک تحول عظیم است.»

گفتنی است این رویداد پس از یک سال پرتلاطم برای ارزهای دیجیتال برگزار شد.

استقبال لامبورگینی از ارز دیجیتال!

بهای بیت کوین در ماه دسامبر به حدود ۲۰ هزار دلار رسید، که بیش از ۱۰ برابر ارزشش در تنها پنج ماه قبل‌تر بود. از آن زمان اوج، ارزش آن اُفت داشته و به حدود ۸۳۰۰ دلار رسیده است.

با این حال، استارتاپ‌ها در محیط وب با انتشار انواع جدیدی از ارزهای دیجیتال میلیون‌ها دلار از افراد کمتر آشنا به این مبحث جمع‌آوری کرده‌اند؛ آنها این کار را با شواهد معدود موجود درباره آینده متحول شدن صنایع از طریق بلاک چین انجام داده‌اند.

از نگاه بعضی از شرکت کنندگان در این رویداد، چنین تجمع و هیجانی یادآور دوران پیش از بحران مالی وال استریت بود.

مدیر یک شرکت که به شرکت‌های صنعتی در زمینه دعاوی حقوقی مشاوره می‌دهد می‌گوید:

«وقتی من کار در حوزه صندوق‌های پوشش ریسک را شروع کردم هنوز بسیار تخصصی بود، ولی در سال ۲۰۰۵ با رشد انفجاری مواجه شد. این [استقبال فوق‌العاده از ارزهای دیجیتال] به نوعی من را به یاد آن دوره می اندازد که افراد، پول‌های هنگفتی سرمایه‌گذاری می کردند. ولی آن دوره در سال ۲۰۰۸ به پایان رسید.»

ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه