رکوردشکنی حجم معاملات در صرافی‌های غیرمتمرکز

رکوردشکنی حجم معاملات در صرافی‌های غیرمتمرکز

براساس داده‌های دون انالیتیکس (Dune Analytics)، حجم معاملات در صرافی‌های غیرمتمرکز، رکورد قبلی خود را که در ماه ژوئن (خرداد) ثبت کرده بود شکست.

طبق گزارش کوین دسک، روز گذشته، حجم کل معاملات ژوییه (تیر) از مرز ۱.۶میلیارد دلار گذشت. حجم معاملات در چهار پلتفرم یونی‌سواپ (Uniswap)، کِرو (Curve)، بلنسر (Balancer) و بنکور نتورک (Bancor Network)، در مقایسه با ماه ژوئن (خرداد) آمار بهتری از خود برجای گذاشته است.

بلنسر، یکی از جدیدترین پلتفرم‌های معاملاتی غیرمتمرکز نیز شاهد افزایش دوبرابری حجم معاملات خود نسبت به ماه گذشته بوده است. گفتنی است حجم معاملات این پلتفرم با رشدی ۷۲ درصدی از ۹۳میلیون دلار در روزهای پایانی ماه اخیر به ۱۶۰میلیون دلار رسیده است.

جوزف تودارو (Joseph Todaro)، یکی از اعضای هیئت‌مدیره شرکت سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال بلاکتاون کپیتال (Blocktown Capital)، در این خصوص اظهار داشت:

برای سرمایه‌گذارانی که درصدد ورود به پروژه‌های امور مالی غیرمتمرکز (دیفای) هستند، صرافی‌های غیرمتمرکز، نخستین و اغلب تنها گزینه برای انجام سرمایه‌گذاری‌های اولیه به شمار می‌روند.

رکوردشکنی حجم معاملات در صرافی‌های غیرمتمرکز
حجم تجمعی پلتفرم‌های معاملاتی غیرمتمرکز. منبع: دون انالیتیکس

ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

1 دیدگاه
مهرداد
مهرداد
۳ سال قبل

دوست عزیز با این صرافی های غیرمتمرکز و با ای پی ایران میشه کار کرد؟
فی ترید جفت ارزها توی صرافی ها به چه صورت هستن؟