00: 00: 00
ارز دیجیتال > آموزش بلاکچین > اتریوم > نام دامنه Ethereum.com به ارزش ۱۰ میلیون دلار به فروش می‌رسد
اتریوم اخبار سرمایه گذاری

نام دامنه Ethereum.com به ارزش ۱۰ میلیون دلار به فروش می‌رسد

نام دامنه Ethereum.com به ارزش 10 میلیون دلار به فروش میرسد

هم‌اکنون می‌توان با پرداخت مبلغی مشخص، صاحب نام دامنه اتریوم دات کام شد.

به گزارش بلومبرگ، در حال حاضر قیمت این دامنه ارزشمند، در فروشگاه ثبت دامنه اینترنتی (Uniregistry) حدود ۱۰ میلیون دلار می‌باشد.

عمار کوبا، سرمایه گذار دامنه، به منبع خبری مذکور اعلام نمود که «بیشترین گرایش» در صنعت دامنه، به سوی ارز دیجیتال است، و اینکه ارزش دامنه های مربوط به آن «بسیار سریع تر از سایر نام ها» افزایش یافته است.

وی افزود، که چند ماه گذشته، دامنه وب سایت InsideCoins را به مبلغ ۸۰۰ دلار خریداری کرده و چندی پیش ارزش آن سه برابر شده است.

ران جکسون، سردبیر و ناشر مجله Domain Name، به خبرگزاری بلومبرگ اعلام کرده است که «رضایتمندی نامحدود» اخیر، نسبت به ارزهای دیجیتالی نظیر بیت کوین، مشابه دوره قبل از شکست اقتصادی دات کام در سال ۲۰۰۱ است.

خرید دامنه مذکور به قیمت ۱۰ میلیون دلار، فروش دامنه های دیگر را تحت شعاع قرار خواهد داد. به نوشته مجله Domain Name، سرمایه گذار دامنه ای به نام شریل سلیم، ماه گذشته دامنه ETH.com را به قیمت ۲ میلیون دلار فروخت. به نوشته وبسایت مذکور، پس از Fly.com که در ماه می و به ارزش ۲ میلیون دلار و ۸۹ سنت به فروش رسید، تاکنون این دومین دامنه ارزشندی بوده که در سال جاری به فروش رسیده است.

در سال ۲۰۱۴، نام دامنه BitcoinWallet به الکس چارفن، کارآفرین اهل آستین (واقع در ایالت تگزاس)، و به مبلغ ۲۵۰ هزار دلار فروخته شد.

منبع: Coindesk
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

نام دامنه Ethereum.com به ارزش ۱۰ میلیون دلار به فروش می‌رسد

درباره نویسنده

ثریا نیل درار

ثریا نیل درار

دانش‌آموخته زبان خارجه و علاقه‌مند به افق‌های نو در علوم و فناوری‌های نوین

دیدگاه کاربران

avatar
  اشتراک  
اطلاع از