معاون اقتصادی رئیس جمهور: باید به سمت استفاده از ارز دیجیتال برویم!

معاون اقتصادی رئیس جمهور: باید به سمت استفاده از ارز دیجیتال برویم!

معاون اقتصادی رئیس جمهور ایران از مجمع صادرکنندگان گاز خواست تا به دلیل اقدامات ایالات متحده، به سمت ارز دیجیتال بروند.

به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از اسپوتنیک، در مالابو پایتخت کشور گینه استوایی، محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهور ایران به دلیل سوء استفاده آمریکا خواستار استفاده مجمع صادرکنندگان گاز از سیستم پولی ارز دیجیتال و بلاک چین در تجارت شد.

وی در افتتاحیه اجلاس مجمع کشورهای صادرکننده گاز در مالابو گفت:

تحریم های اقتصادی یک جانبه، که امروز به مرحله های خطرناکی افزایش یافته است که می تواند با تروریسم اقتصادی قابل مقایسه باشد، تهدیدی هم برای تولید کنندگان گاز و هم برای مصرف کنندگان در سراسر جهان به شمار می رود.

وی خاطرنشان کرد:

به ویژه برخی از کشورهای عضو انجمن کشورهای صادر کننده گاز مانند فدراسیون روسیه، ونزوئلا، ایران تحت تحریم های آمریکا قرار گرفته اند.

معاون رئیس جمهور ایران گفت، که چنین اقداماتی منافع همه کشورهای عضو مجمع کشورهای صادر کننده گاز را تهدید می کند، اقدامات مسالمت آمیز این مجمع و ثبات منابع انرژی را تضعیف می کند.

سوءاستفاده از سیستم پولی بین المللی توسط مقامات آمریكا، سیاست های مداخله گرانه و اقتدارگرایانه آنها در دولت فعلی، همه اینها منجر به رشد افراط گرایی و خشونت و همچنین تضعیف توانایی های مؤسسات مالی بین المللی شده است. از این نظر، دولت های مستقل باید اقدامات لازم را برای كاهش پیامدهای منفی این سوءاستفاده انجام دهند و از روشهای جایگزین، به ویژه فناوری ارز دیجیتال و بلاک چین در تجارت استفاده کنند.

معاون رئیس جمهور اظهار داشت:

ما اطمینان داریم که باید اقدامات مشترکی برای مبارزه با سیاسی شدن بازار انرژی انجام شود تا اهداف و اصول اقتصادی و رویکرد چند جانبه مهمتر از سیاستهای تفرقه گرایی باشد.


guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

6 دیدگاه
از همین سرزمین
از همین سرزمین
4 سال قبل

سلام
اسم صنعت رو به دوش میکشیم ولی تعرفه صادراتی....!!!

مگه کشورها با مردم خودشون هم مثل بیگانه برخورد میکنند؟

با این ریسکی که در این بازار وجود داره،چرا باید همه تعهدها بر دوش ماینر ها باشد ولی دولت فقط به دلیل تامین انرژی پنجاه درصد درآمد رو برداره.
به دلیل خواب زمستانی نیروگاه ها،باید از ماینرها بسیار متشکر باشند که حداقل یه درآمدی به خزانه مملکت واریز میکنند و گرنه هیچ راه جایگزینی برای جلوگیری از هدر رفتن انرژی وجود ندارد.

لطفا با کاغذبازی این صنعت رو نابود نکنید.

آقای کریپتو
آقای کریپتو
4 سال قبل

کدوم رئیس جمهور؟ رئیس جمهوری که میگه قیمت بنزین رو خبر نداشتم؟ بعد حالا خودشم نه بلکه معاونش بیاد یه چیزی بگه شما ببینید دیگه چقدر حرفش قابل استناد هست، با این مجوزی که برای ماینینگ دادن کلا زدن از بیخ نابودش کردن رفت دیگه این کاراشون پیشکش

یوسف
یوسف
4 سال قبل

درسته الان در حد یه حرفه ولی چه بخوان چه نخوان در آینده نه چندان دور مجبورن به این ارزها رو بیارن. نه تنها ایران بلکه همه دولتها

هایزنبرگ
هایزنبرگ
4 سال قبل

دوصد حرف نشاید نیم گرم عمل

سعدی
سعدی
4 سال قبل

سعدیا گرچه سخندان و مصالح گویی
به عمل کار برآید، به سخندانی نیست

خودکشی
خودکشی
4 سال قبل

فقط حرف زدن فایده نداره. باید در عمل ثابت کنید. البته با این تعرفه جدید نشان دادن که فقط حرف مفت بلدند و لاغیر