atlasarzdigital

جهش ۲۵۰ تومانی دلار؛ قیمت رسمی به ۱۳۸۵۰ رسید

جهش ۲۵۰ تومانی دلار؛ قیمت رسمی به ۱۳۸۵۰ رسید

قیمت دلار که روز گذشته در بازار آزاد تا ۱۴,۱۰۰ تومان افزایش یافته بود، امروز پس از افزایش نرخ رسمی در صرافی‌های بانکی با کاهش روبرو شد و دوباره به کانال ۱۳ هزار تومان بازگشت.

نرخ رسمی خرید و فروش دلار امروز به ترتیب ۱۳,۴۵۰ و ۱۳,۸۵۰ تومان اعلام شد تا در نهایت پس از افزایش قیمت ارز در روزهای گذشته، بازارساز اولین اقدام جدی خود را برای کاهش اختلاف نرخ رسمی و آزاد در هفته جاری انجام دهد. به گفته فعالان بازار ارز، سطح ۱۴۰۰۰ تومان برای بازارساز از حساسیت بالایی برخوردار است و عبور دلار از آن ورود جدی بازارساز را به همراه دارد.

با وجود افزایش ۲۵۰ تومانی قیمت دلار نسبت به روز گذشته، یورو تنها شاهد افزایش ۵۰ تومانی بود و نرخ خرید و فروش آن در صرافی‌های بانکی امروز به ترتیب ۱۴,۸۵۰ و ۱۵,۱۵۰ تومان اعلام شد.

به نقل از دنیای اقتصاد، فعالان بازار ارزی معتقدند که بخش مهمی از افزایش نرخ دلار این روزها تحت تاثیر موج سواری دلالان بر موضوع FATF است. همتی، رئیس کل بانک مرکزی نیز پیش‌تر در خصوص سودجویی دلالان و موج سواری بر مساله FATF هشدار داد و به مردم توصیه کرد مراقب دام دلالان در بازار ارز باشند.

قیمت سکه نیز در پی افزایش قیمت جهانی طلا و روند افزایشی هفته اخیر که روز گذشته تا ۵ میلیون و ۱۲۰ هزار تومان افزایش یافته بود، امروز بدون تغییر باقی ماند.

اشتراک
اطلاع از
guest
2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
ساسان
ساسان
8 ماه پیش

شما نرخ رسمی دلار رو ۱۳۸۵۰ تومان ذکر کردید و این یعنی برای خرید دلار باید قیمت بالاتری در بازار آزاد پرداخت کرد. پس چطور در همین زمان نرخ دلار برای محاسبه قیمت ارزهای دیجیتال رو ۱۳۶۵۰ تومان در نظر میگیرید؟

هایزنبرگ
هایزنبرگ
8 ماه پیش

کاهش قیمت بیت اگرم اتفاق بیفته با افزایش دلار جبران میشه
📍

بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه جهش ۲۵۰ تومانی دلار؛ قیمت رسمی به ۱۳۸۵۰ رسید ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
2
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx
()
x