atlasarzdigital

تحلیل تکنیکال اختصاصی قیمت دش ۱۲ آوریل (۲۳ فروردین)

تحلیل تکنیکال اختصاصی قیمت دش ۱۲ آوریل (۲۳ فروردین)
تحلیل ارائه شده صرفاً یک نظر شخصی به صورت کوتاه مدت است و وب‌سایت ارزدیجیتال هیچگونه مسئولیتی در قبال زیان‌های احتمالی آن بر عهده نخواهد داشت.

 

دش پس از بازگشت به سمت بالا از حمایت ۶۶ دلاری خود همانطور که در عکس زیر مشاهده می‌کنید به مقاومت سنگین ۱۳۰-۱۴۰ دلار در تایم فریم هفتگی برخورد کرده است و در هفته ی جاری به این مقاومت واکنش نشان داده است. از قیمت حاضر میتوانیم شاهد اصلاح قیمتی و بازاری عرضی برای مدتی باشیم.

تحلیل تکنیکال اختصاصی قیمت دش 12 آوریل (23 فروردین)

 

به یک تایم فریم پایین تر برای یافتم مدارک بیشتر رجوع میکنیم. در تایم فریم روزانه با توجه به موج شماری امواج الیوت میتوانیم دریابیم که قیمت موج ۳ صعودی خود را تمام کرده و در حال حاضر در موج ۴ اصلاحی خود قرار دارد.

همانطور که مشاهده میشود قیمت در موج دوم اصلاحی خود اصلاحی به اصطلاح پیچیده و به صورت الگوی کلاسیک مثلث داشته است پس با توجه به قانون تناوب در امواج الیوت میتوان دریافت که موج ۴ موجی ساده خواهد بود حال این مقدار میتواند تا محدوده ی ۱۰۰-۱۱۰ دلار که قیمت حمایتی در آنجا پیدا میکند ادامه داشته باشد و پس از آن قیمت برای موج ۵ صعودی و اهداف ۱۴۰-۱۵۰ دلار اماده شود.

تحلیل تکنیکال اختصاصی قیمت دش 12 آوریل (23 فروردین)

نتیجه‌گیری

دش در قیمت حال حاضر خود نیاز به اصلاح دارد و این اصلاح ممکن است تا محدوده ی ۱۰۰-۱۱۰ دلار ادامه داشته باشد و از این محدوده در صورت مشاهده علایم برگشت بازار، طبق اصول تکنیکال میتوان اهداف ۱۴۰-۱۵۰ دلار را برای دش متصور بود. در غیر این صورت ممکن است مقدار این اصلاح عمیق تر شود. در صورت صعود ناگهانی قیمت از سطح ۱۴۰-۱۵۰ دلار و تثبیت در بالای این سطوح بدیهی است که اهداف بالاتری را برای آن می‌توان متصور شد.

 

اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه تحلیل تکنیکال اختصاصی قیمت دش ۱۲ آوریل (۲۳ فروردین) ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
+
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx
()
x