کوین‌ بیس در لیست برترین شرکت‌های سال ۲۰۱۹ لینکدین قرار گرفت

کوین‌ بیس در لیست برترین شرکت‌های سال ۲۰۱۹ لینکدین قرار گرفت

صرافی ارز دیجیتال آمریکایی کوین‌بیس (Coinbase)، موفق شد تا به عنوان تنها شرکت فعال در حوزه ارزهای دیجیتال در فهرست محبوب‌ترین شرکت‌های لینکدین در سال ۲۰۱۹ قرار گیرد. این نتایج در روز ۳ آوریل (۱۴ فروردین) تایید شد.

بررسی سالانه‌ای که بر اساس محبوبیت شرکت‌ها در بین کارکنان آن این رده‌بندی را انجام می‌دهد، کوین‌بیس را در رده ۳۵ام از این فهرست ۵۰تایی قرار داد.

فاکتورهای لینکدین برای ارائه این رده‌بندی میزان علاقه به شرکت، تعامل مدیران با کارکنان، میزان تقاضا برای مشاغل موجود و نرخ نگهداری کارکنان می‌باشد. لیست‌های متفاوتی برای کشورهای مختلف صادر می‌شود و نام کوین‌بیس در نسخه ایالات متحده آن آمده است.

این صرافی پیش‌تر نیز در سپتامبر سال گذشته به عنوان یکی از «۵۰ استارتاپ برتر جهان برای کار» نامش در کنار شبکه ریپل و پتلفرم جمینی (متعلق به برادران وینکلواس) در لیست لینکدین آمده بود.

کوین‌ بیس در لیست برترین شرکت‌های سال 2019 لینکدین قرار گرفت

این نتایج موجب شگفتی‌هایی نیز شد؛ کوین‌بیس شرکت جی‌پی‌مورگان (JP Morgan) را که به شک و تردید نسبت ارز دیجیتال معروف است و در رده ۴۴ام این فهرست قرار دارد را از پیش رو برداشت و در رده ۳۵ ام ایستاد.

همچنین توییتر و اینتل نیز نتوانستند بالاتر از کوین‌بیس قرار بگیرند. توییتر به تازگی موضع حمایتی خود را نسبت به ارز دیجیتال آشکار کرده است و شرکت اینتل نیز از سال گذشته درگیر فعالیت‌هایی برای ساخت سخت‌افزارهای استخراج بوده است.

جی‌پی‌مورگان به نوبه خود شروع به تجربه و آزمایش فناوری ارز دیجیتال کرده است، در ماه گذشته گزارش‌ها خبر از انتشار غیرمنتظره‌ توکن درون سازمانی آن‌ها ینی جی‌پی‌ام‌کوین (JPM Coin) می‌دادند.

در اوایل این هفته، صرافی کوین‌بیس اعلام کرد که کیف پول داغش که ارز دیجیتالی به ارزش ۲۲۵ میلیون دلار در آن قرار دارد، بیمه است. این شرکت اخیرا جدیدترین خدمات خود، بالاخص سرویس سهام برای سرمایه‌گذاران نهادی را از طریق سرویس نگهداری خود راه‌اندازی کرد.

منبع: cointelegraph
ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه