میلیاردر چینی بیت کوین: بهار ارزهای دیجیتال سال ۲۰۲۰ فرا خواهد رسید

میلیاردر چینی بیت کوین: بهار ارزهای دیجیتال سال ۲۰۲۰ فرا خواهد رسید

به عقیده ژائو دانگ، میلیاردر چینی بیت کوین، بهار ارزهای دیجیتال سال ۲۰۲۰ فرا خواهد رسید. با استناد به رسانه ارز دیجیتال چینی 8BTC در تاریخ ۱۲ فوریه (۲۳ بهمن)، وی دیدگاهش را در یک اتاق گفتگوی عمومی آنلاین در پیامرسان وی‌چت ابراز کرد.

ژائو دانگ که مالک سهام قابل‌توجهی از صرافی ارزهای دیجیتال بیتفینکس است، اخیراً در یک گفتگوی اینترنتی تحت عنوان «The Public Chain Alliance Crossing The Bulls And Bears Elite Team» شرکت کرده است.

زمانی که از دانگ درباره آینده بیت کوین سوال شد، به اوج رسیدن محبوبیت ارزهای دیجیتال را در دسامبر ۲۰۱۷ به خاطر آورد. او این واقعیت را خاطرنشان کرد که در مقایسه با آن دوران، امروزه دیگر کسی اهمیتی به بیت کوین نمی‌دهد و در ادامه افزود که بیت کوین بار دیگر توجهات را به سوی خود جلب خواهد کرد؛ البته در صورتی که بهای آن دوباره به ده‌ها هزار دلار برسد.

در نظر این کارآفرین، بازار نزولی بهترین زمان برای خرید بیت کوین محسوب می‌شود. ژائو دانگ با اشاره به اینکه در سال ۲۰۱۹ ارزهای دیجیتال قیمت‌های پایینی خواهند داشت اضافه کرد که این صنعت باید چند ماه دیگر نیز زمستان ارزهای دیجیتال را تحمل کند.

میلیاردر چینی بیت کوین: بهار ارزهای دیجیتال سال 2020 فرا خواهد رسید

ژائو دانگ

طبق این دیدگاه بسیاری از شرکت‌ها از صحنه این حوزه محو خواهند شد اما در کنار آن شرکت‌های جدیدی پدیدار خواهند شد تا بهترین و همینطور بدترین دوران سرمایه‌گذاران و کارآفرینان را در سال ۲۰۱۹ رقم زنند.

ژائو دانگ برای چشم‌انداز بلندمدت نیز اظهار داشت که بهار ارزهای دیجیتال تنها در سال ۲۰۲۰ فرا خواهد رسید، و این در حالی است که تابستان ارزهای دیجیتال تا سال ۲۰۲۱ به وقوع نخواهد پیوست.

زمستان ارزهای دیجیتال اصطلاحی است که افراد این حوزه برای توصیف بازار نزولی به طول انجامیده پس از سقوط بیت کوین از قیمت تاریخی ۲۰ هزار دلار در دسامبر ۲۰۱۷ به کار می‌برند.

تایلر و کامرون وینکلواس، برادران دوقلوی موسس پلتفرم خریدوفروش ارزهای دیجیتال جمینی، که از مثبت‌نگران این حوزه هستند یک بار اذعان داشتند که در زمستان ارزهای دیجیتال احساس می‌کنند که کاملاً در خانه‌هایشان به سر می‌برند. آن‌ها در ادامه گفتند:

این به ما زمان کافی برای ساخت‌وساز درونی، پالایش و به نوعی حبس کردن نفس‌هایمان می‌دهد.

ژائو دانگ تنها چهره شناخته شده این عرصه نیست که بازیابی از زمستان ارزهای دیجیتال را پیش‌بینی کرده است. شرکت تجزیه‌تحلیل واقع در نیویورک فاندسترت نیز اخیراً چشم‌اندازش را درباره ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۱۹ ارائه داده است. شرکت فاندسترت در این چشم‌انداز پیشرفت‌های فزاینده‌ای را توصیف کرده که سبب حمایت از قیمت‌های بالاتر برای ارزهای دیجیتال خواهد شد.

منبع: cointelegraph
ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

7 دیدگاه
امیر
امیر
5 سال قبل

به دلایل خیلی زیادی هیچوقت بیت کوین به دوران اوج نخواهد رسید ، این وعده های طولانی مدت هم همش تله هستس برای سرمایه مردم تا حالا دیدید کسی درمورد یک ماه بعد ، دو ماه بعد یا اصلا 3 ماه بعد پیش بینی داشته باشه??????
چرا همش وعده های چند سال بعد میدند خب اگه اینهمه راستگو و پیشبینی گر هستند همین امسال رو پیشبینی کنند چرا میرن سال بعد!!!!!

علي
علي
5 سال قبل
پاسخ  امیر

شما معلومه از كريپتو هيچي نميدوني
كريپتو يه بازار بلند مدت

حامی
حامی
5 سال قبل
پاسخ  علي

دقیقا همینه...بهتره آدم از رو فکر و عقل نظر بده بعضیا یا نمیدونن یا نمیخوان بدونن ظرفیت این بازار چقدره

علی
علی
5 سال قبل

ناخودآگاه یاد جمله " بزک نمیر بهار میاد ، کمبزه با خیار میاد " افتادم . :)

علی
علی
5 سال قبل
پاسخ  علی

حالا چرا اینقدر ناراحت شدید هی منفی میدید ، خب باشه با سیب پرتقال میاد اصلا یه وقت دیدید با آناناس اومد :)

صادق
صادق
5 سال قبل
پاسخ  علی

ناخوداگاه دست آدم میره رو منفی آخه

احمد
احمد
5 سال قبل
پاسخ  علی

علی جان این اصطلاح را فقط باید برای وعده های داخل ایران بکاربرد چون شب میخوابند و صبح بلند میشوند و انچه در خواب دیده اند را بعنوان راه کار برای مردم دیکته میکنند.ببخش عزیز قصد توهین به شما را ندارم.