atlasarzdigital

میلیاردر چینی بیت کوین: بهار ارزهای دیجیتال سال 2020 فرا خواهد رسید

میلیاردر چینی بیت کوین: بهار ارزهای دیجیتال سال 2020 فرا خواهد رسید

به عقیده ژائو دانگ، میلیاردر چینی بیت کوین، بهار ارزهای دیجیتال سال 2020 فرا خواهد رسید. با استناد به رسانه ارز دیجیتال چینی 8BTC در تاریخ 12 فوریه (23 بهمن)، وی دیدگاهش را در یک اتاق گفتگوی عمومی آنلاین در پیامرسان وی‌چت ابراز کرد.

ژائو دانگ که مالک سهام قابل‌توجهی از صرافی ارزهای دیجیتال بیتفینکس است، اخیراً در یک گفتگوی اینترنتی تحت عنوان «The Public Chain Alliance Crossing The Bulls And Bears Elite Team» شرکت کرده است.

زمانی که از دانگ درباره آینده بیت کوین سوال شد، به اوج رسیدن محبوبیت ارزهای دیجیتال را در دسامبر 2017 به خاطر آورد. او این واقعیت را خاطرنشان کرد که در مقایسه با آن دوران، امروزه دیگر کسی اهمیتی به بیت کوین نمی‌دهد و در ادامه افزود که بیت کوین بار دیگر توجهات را به سوی خود جلب خواهد کرد؛ البته در صورتی که بهای آن دوباره به ده‌ها هزار دلار برسد.

در نظر این کارآفرین، بازار نزولی بهترین زمان برای خرید بیت کوین محسوب می‌شود. ژائو دانگ با اشاره به اینکه در سال 2019 ارزهای دیجیتال قیمت‌های پایینی خواهند داشت اضافه کرد که این صنعت باید چند ماه دیگر نیز زمستان ارزهای دیجیتال را تحمل کند.

میلیاردر چینی بیت کوین: بهار ارزهای دیجیتال سال 2020 فرا خواهد رسید

ژائو دانگ

طبق این دیدگاه بسیاری از شرکت‌ها از صحنه این حوزه محو خواهند شد اما در کنار آن شرکت‌های جدیدی پدیدار خواهند شد تا بهترین و همینطور بدترین دوران سرمایه‌گذاران و کارآفرینان را در سال 2019 رقم زنند.

ژائو دانگ برای چشم‌انداز بلندمدت نیز اظهار داشت که بهار ارزهای دیجیتال تنها در سال 2020 فرا خواهد رسید، و این در حالی است که تابستان ارزهای دیجیتال تا سال 2021 به وقوع نخواهد پیوست.

زمستان ارزهای دیجیتال اصطلاحی است که افراد این حوزه برای توصیف بازار نزولی به طول انجامیده پس از سقوط بیت کوین از قیمت تاریخی 20 هزار دلار در دسامبر 2017 به کار می‌برند.

تایلر و کامرون وینکلواس، برادران دوقلوی موسس پلتفرم خریدوفروش ارزهای دیجیتال جمینی، که از مثبت‌نگران این حوزه هستند یک بار اذعان داشتند که در زمستان ارزهای دیجیتال احساس می‌کنند که کاملاً در خانه‌هایشان به سر می‌برند. آن‌ها در ادامه گفتند:

این به ما زمان کافی برای ساخت‌وساز درونی، پالایش و به نوعی حبس کردن نفس‌هایمان می‌دهد.

ژائو دانگ تنها چهره شناخته شده این عرصه نیست که بازیابی از زمستان ارزهای دیجیتال را پیش‌بینی کرده است. شرکت تجزیه‌تحلیل واقع در نیویورک فاندسترت نیز اخیراً چشم‌اندازش را درباره ارزهای دیجیتال در سال 2019 ارائه داده است. شرکت فاندسترت در این چشم‌انداز پیشرفت‌های فزاینده‌ای را توصیف کرده که سبب حمایت از قیمت‌های بالاتر برای ارزهای دیجیتال خواهد شد.

منبع: cointelegraph

7
دیدگاه کاربران

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 رشته دیدگاه‌ها
5 پاسخ‌های
0 دنبال‌کنندگان
 
دیدگاه با بیشترین واکنش‌
داغ‌ترین رشته دیدگاه
6 نویسندگان دیدگاه‌ها
حامیعليامیرصادقعلی نویسندگان اخیر دیدگاه‌ها
امیر
امیر

به دلایل خیلی زیادی هیچوقت بیت کوین به دوران اوج نخواهد رسید ، این وعده های طولانی مدت هم همش تله هستس برای سرمایه مردم تا حالا دیدید کسی درمورد یک ماه بعد ، دو ماه بعد یا اصلا 3 ماه بعد پیش بینی داشته باشه??????
چرا همش وعده های چند سال بعد میدند خب اگه اینهمه راستگو و پیشبینی گر هستند همین امسال رو پیشبینی کنند چرا میرن سال بعد!!!!!

علي
علي

شما معلومه از كريپتو هيچي نميدوني
كريپتو يه بازار بلند مدت

حامی
حامی

دقیقا همینه…بهتره آدم از رو فکر و عقل نظر بده بعضیا یا نمیدونن یا نمیخوان بدونن ظرفیت این بازار چقدره

علی
علی

ناخودآگاه یاد جمله ” بزک نمیر بهار میاد ، کمبزه با خیار میاد ” افتادم . 🙂

احمد
احمد

علی جان این اصطلاح را فقط باید برای وعده های داخل ایران بکاربرد چون شب میخوابند و صبح بلند میشوند و انچه در خواب دیده اند را بعنوان راه کار برای مردم دیکته میکنند.ببخش عزیز قصد توهین به شما را ندارم.

علی
علی

حالا چرا اینقدر ناراحت شدید هی منفی میدید ، خب باشه با سیب پرتقال میاد اصلا یه وقت دیدید با آناناس اومد 🙂

صادق
صادق

ناخوداگاه دست آدم میره رو منفی آخه

بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه میلیاردر چینی بیت کوین: بهار ارزهای دیجیتال سال 2020 فرا خواهد رسید ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.