غول سرمایه گذاری با دارایی ۷.۲ تریلیون دلاری در مسیر ارزهای دیجیتال!

غول سرمایه گذاری با دارایی ۷.۲ تریلیون دلاری در مسیر ارزهای دیجیتال!

بر اساس خبر منتشر شده در تاریخ ۱۵ اکتبر، شرکت سرمایه‌گذاری «فیدلیتی» که بیش از ۷٫۲ تریلیون دلار سرمایه در اختیار دارد، اعلام کرد که شرکت جدید «سرویس ارزهای دیجیتال فیدلیتی» (Fidelity Digital Asset Services) را راه‌اندازی کرده است.

این شرکت جدید، خدمات مبادله و حفاظت از دارایی‌های دیجیتال را ارائه نموده است که شرکت‌های سرمایه‌گذاری سازمانی، از جمله سرمایه‌گذاران ریسک‌پذیر، ادارات خانوادگی و واسطه‌های بازار را مورد هدف قرار می‌دهد. بر طبق گزارشات خبری، شرکت فیدلیتی در حال حاضر برای سرمایه‌گذاران خرده، خدماتی ارائه نخواهد کرد و بر ایجاد یک سرویس امن، قانونمند و سازمان مدار برای بیت کوین، اتریوم و ارزهای دیجیتال دیگر، تمرکز کرده است.

به نقل از تام جسپ، که ریاست این شرکت تازه تأسیس را برعهده دارد، فیدلیتی از چند سال پیش به تحقیق و بررسی در مورد بلاک چین پرداخته است و ایدهٔ تجاری‌سازی یک سازمان مستقل فعال درزمینه ارزهای دیجیتال، از اواسط سال ۲۰۱۷ شروع‌ شده است.

غول سرمایه گذاری با دارایی 7.2 تریلیون دلاری در مسیر ارزهای دیجیتال!

این شرکت با اشاره به پژوهشی از سازمان «Greenwich Associates» اعلام کرد که ۷۰ درصد از مدیران مؤسسات مالی معتقدند که ارزهای دیجیتال، در آیندهٔ مالی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد. اما بسیاری از آن‌ها، هنوز هم به این بازار وارد نشده و در حاشیه نشسته‌اند.

جسپ، در گزارشی اعلام کرد که شرکت جدید، از تمامی منابع یک سازمان بزرگ، به‌عنوان اهرم استفاده می‌کند تا از ۱۳ هزار مشتری سازمانی خود، به‌عنوان بازیگران این عرصه، بهره بگیرد. به این ترتیب، این شرکت تازه تأسیس، از اعتبار خود به‌عنوان یکی از نهادهای بزرگ وال استریت کمک گرفته و اصول فنی موجود در این بنیاد را، برای پیشرفت در زمینهٔ جدید به کار خواهد گرفت. همچنین فیدلیتی، از سیستم ثابت داخلی مبادلات جایگزین و روتر هوشمند برای ثبت و اجرای سفارشات مربوط به ارزهای دیجیتال، استفاده کرده است که امکان اجرای آن را از حوزه‌های مختلف بازار، فراهم خواهد ساخت.

این شرکت امریکایی، در ماه ژوئن امسال اقدام به استخدام توسعه‌دهندگان برای ساخت صرافی ارزهای دیجیتال خود نموده بود و تیم توسعهٔ این غول سرمایه‌گذاری، از اواسط سال ۲۰۱۷، با صرافی کوین بیس نیز همکاری داشته است تا مشتریان بتوانند در کنار اوراق بهادار سنتی، موجودی بیت کوین خود را نیز مشاهده کنند.

منبع : Cointelegraph
ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

1 دیدگاه
رضا
رضا
5 سال قبل

پس چرا قیمت تغییر نمیکنه
همش خبرای خوب اما همه چی استوپ شده