دو حامی بزرگ ارزهای دیجیتال برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نامزد می‌شوند

دو حامی بزرگ ارزهای دیجیتال برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نامزد می‌شوند

دو حامی ارزهای دیجیتال، بروک پیرس (Brock Pierce)، هم‌بنیان‌گذار سازمان ایاس الاینس (EOS Alliance)، شرکت سرمایه‌گذاری بلاک چین کپیتال (Blockchain Capital) و تتر، به‌همراهِ کانیه وست (Kanye West)، رَپر، تهیه‌کننده موسیقی، همسر کیم کارداشیان و کارآفرین آمریکایی، اعلام کرده‌اند که نامزد انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده خواهند شد.

به گزارش بلاک کریپتو، روز یک‌شنبه، پیرس تصمیم خود را از طریق یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد و گفت که به‌عنوان یک کاندیدای مستقل در این انتخابات شرکت خواهد کرد. او اظهار داشت:

تمام عمرم را صرف ساختن بهترین چیزها از هیچ کردم و می‌توانم به دیگران هم کمک کنم تا همین کار را بکنند. کارآفرین‌ها برای بازسانی ملتی که عاشقش هستیم، بسیار مهم هستند. من در این رقابت شرکت می‌کنم، زیرا می‌دانم که می‌توانیم با یکدیگر راهی برای احیای دوباره آمریکایی بسازیم که همگی بسیار دوستش داریم.

بروک پیرس، یکی از ثروتمندان حوزه ارزهای دیجیتال است که در شرکت‌ها و پروژه‌های بزرگی از جمله کوین بیس و ایاس سرمایه‌گذاری عمده انجام داده است. کاربران حوزه ارزهای دیجیتال بیشتر او را به‌عنوان هم‌بنیان‌گذار تتر، سومین ارز دیجیتال بزرگ بازار، می‌شناسند. تتر یک ارز دیجیتال باثبات (استیبل کوین) است که پشتوانه دلاری دارد و ارزش آن همواره برابر با ۱ دلار آمریکا است.

پیرس وب‌سایت کمپین انتخاباتی خود را نیز راه‌اندازی کرده است.

از سویی دیگر، وست هنوز بیانیه رسمی اعلام نکرده است. او فقط در حساب توییتری خود نوشت:

ما اکنون باید با ایمان به خدا، اتحاد دیدگاه‌ها و ساختن آینده، وعده آمریکایی را محقق کنیم. من در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده شرکت خواهم کرد.

هنوز مشخص نیست که آیا تصمیم وست جدی است یا خیر. این اولین بار نیست که وست ادعا می‌کند در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده شرکت خواهد کرد. در سال ۲۰۱۵ نیز، او تصمیم گرفته بود که در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ شرکت کند و نوامبر گذشته (آبان ۹۸) اعلام کرد که در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۴ شرکت خواهد کرد.

همسر او، کیم کارداشیان وست (Kim Kardashian West)، توییت همسرش را درباره شرکت در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ بازنشر کرد. ایلان ماسک (Elon Musk) نیز حمایت خود را از وست اعلام کرد. ماسک در پاسخ وست نوشت:

از تو به‌طور کامل حمایت می‌کنم.

درحالی که تنها چهار ماه تا انتخابات ریاست جمهوری آمریکا که قرار است در ۳ نوامبر (۱۳ آبان) برگزار شود باقی مانده است، باید دید که آیا پیرس و وست می‌توانند در رقابت با دونالد ترامپ و کاندیدای حزب دموکرات، جو بایدن (Joe Biden)، توجه عموم را به خود جلب کنند یا خیر.

ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

4 دیدگاه
امیر خاکزاد
امیر خاکزاد
۴ سال قبل

?? کانیه وست!! دمش گرم خواننده خوبیه ولی فک نمیکردم یه روز بخواد رییس جمهور شه!?
ایشالله هرچی باشه خیرش به ما برسه لااقل از این وضع خلاص شیم?

محسن احمدی
محسن احمدی
۴ سال قبل

اگر اعتراضات (خشم قلب ها) در امریکا همینجوری ادامه داشته باشه و گسترش پیدا بکنه حتمن رای میارن

ممد گولی
ممد گولی
۴ سال قبل

ای اینا یکیشون در بیاد ! دلار رسما میشه تتر .
بیت اونوقت میترکونه ! عین موشک میره بالا

مسعود فاتحی
مسعود فاتحی
۴ سال قبل

عصر جدید?