داده‌های تازه نشان از آینده‌ای پرتلاطم برای اتریوم دارد

داده‌های تازه نشان از آینده‌ای پرتلاطم برای اتریوم دارد

داده‌های تازه نشان می‌دهد که چیزی در حدود ۸۸٪ سرمایه‌گذاران بلندمدت اتر از سرمایه‌گذاری خود سود کرده‌اند و این احتمال وجود دارد که با افزایش فشار فروش از جانب آنها، قیمت اتریوم نیز با کاهش همراه شود.

به گزارش کوین تلگراف، نسبت ارزش بازار به ارزش فروش اتر در یک سال گذشته، ۱.۸۸ است که بیشترین میزان در دو سال گذشته به شمار می‌رود. این عدد نشان می‌دهد که در حال حاضر و به‌طور میانگین ۸۸٪ سرمایه‌گذاران بلندمدت اتر، در وضعیت سوددهی قرار دارند. این میانگین سود از فوریه سال ۲۰۱۸ (بهمن ۹۶) تا به حال بی‌سابقه بوده است و همین مسئله سبب شده است تا احتمال فروش اتر و برداشت سود سرمایه‌گذاران بیشتر شود.

طی ۳۰ روز گذشته، مجموع موجودی استخرهای استخراج اتر، بیش از ۸۰,۰۰۰ واحد کاهش یافته است که با توجه به قیمت فعلی، چیزی در حدود ۳۵ میلیون دلار است. با توجه به این مسئله می‌توان نتیجه گرفت که نگرانی در میان ماینرهای اتریوم نسبت به کاهش قیمت احتمالی این ارز دیجیتال در آینده، در حال افزایش است.

داده‌های درون زنجیره‌ای نشان می‌دهد که اترهایی که طی یک سال گذشته از جای خود تکان نخورده‌اند رو به کاهش است. طی یک ماه گذشته، اترهای ساکنی که وارد چرخه شده‌اند، ۵۸.۶٪ به‌نسبت ماه قبلش بیشتر بوده است. این مسئله نیز خود گواهی بر احتمال افزایش فشار فروش از جانب سرمایه‌گذاران بلندمدت است.

در ۲۴ ساعت گذشته نیز شاهد ثبت بزرگترین واگرایی نزولی در تاریخ مدل معاملاتی «احساسات بازار» بودیم. این مدل، واگرایی منفی ۱۰۶٪ را در ارتباط با آدرس‌های فعال روزانه نشان می‌دهد. این واگرایی از طریق هم‌ترازی میانگین ارزش موردانتظار و میانگین قیمت‌های بسته‌شدن روزانه موردانتظار محاسبه می‌شود.

ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

5 دیدگاه
فرنود
فرنود
3 سال قبل

آخه خبر پیدا نمیکنین؟ بورس بس نیس زدین زمین؟ آخه به شما چه. که هروز اتریوم ارزون میشه بفروشن.

مجتبی
مجتبی
3 سال قبل

این خبرارو میبینم یاده یکسری فیلما میوفتم که تا میبینن ی شرکتی یا یک سهام داری در حال رشده میخوان هرجوری شده بزننش زمین

ادم نمیدونه دستشو دستمال ببنده یا سرشو...!

امین بیباک
امین بیباک
3 سال قبل

اره فعلا بازار توی افت هستش و سیگنال های مختلف هم اینو نشون میدن ولی اگر تو این قیمتهای بالا خرید و تجربه کافی ندارید برای تحلیل بازار، نظر من این هستش که هولد کنید تا بعد از تحویل سال میلادی و سال چینی، روزای خوبی رو در پیش خواهیم داشت.

موفق باشید

احسان
احسان
3 سال قبل

نظرت راجع به انتخابات آمریکا چیه ؟ ممکنه تاثیر گذار باشه یا حتی این سکون و یا کاهش قیمت بیت کوین و آلت کوین ها به خاطر ثبات نسبی تتر باشه ؟

امین بیباک
امین بیباک
3 سال قبل
پاسخ  احسان

ببین احسان جان ملاک اصلی من روی انتخابات آمریکا نیست.
ساله دیگه اتریوم 2.0 قراره بره روی شبکه اصلیش (اتریوم 2.0) و شروع به کار کنه و اگر این استارت بی نقض و بدون باگ اجرا بشه در نهایت منجر به انفجار قیمت اتریوم و کوین های حوزه دیفای میشه و اگر هم نشه اتفاقات خیلی خوبی نمیوفته چون ساله بعد ساله بسیار شلوغی هست و اگر بخواد به همین شکل 15تراکنش در ثانیه بمونه به شدت شبکه شلوغ میشه و دوباره کارمزدا به شدت بالا میرن و به شدت به اتریوم و کوین هایی که روی بلاکچین اتریوم هستن آسیب میرسونه. (هم از لحاظ قیمتی و هم امنیتی و حتی برای بعضی از کوین های نوظهور، ورشکستگی نمونشم هم yam)
خلاصه اینکه اینجا بازار ارزهای دیجیتاله و من بیشتر فکر و تحقیقاتم و مطالعاتم مربوط به قضایای داخلی همینجا میشه و احساس میکنم خبرایی که از بیرون به گوش میرسه اکثر اوقات بیخودی بازار رو پامپ و دامپ میکنه. (لپ کلام اینکه خبرارو بخون که آپدیت شی ولی هیچوقت روی تحلیل سفیدترین های این حوزه هم حساب باز نکن)

موفق باشی