ویتالیک بوترین: تعداد واحدهای اتر ۴۰ میلیون کمتر از حد انتظار است

ویتالیک بوترین: تعداد واحدهای اتر ۴۰ میلیون کمتر از حد انتظار است

طبق گفته هم‌بنیان‌گذار اتریوم، ویتالیک بوترین، میزان اتر استخراج‌شده امروز ۴۰ میلیون کمتر از میزانی است که پنج سال پیش برآورد شده بود.

به گزارش کوین تلگراف، توییت اخیر ویتالیک بوترین به میزان عرضه اتر اشاره دارد که ۴۰ میلیون واحد کمتر از چیزی است که در وایت پیپر اولیه برآورد شده بود. همچنین، بوترین عدم تطابق عرضه کنونی را با آنچه پیشتر پیش‌بینی شده بود، ناقض این نظریه می‌داند که اتریوم در دست طرفداران افراطی فناوری اداره می‌شود که به‌دنبال تورم هستند.

ویتالیک بوترین: تعداد واحدهای اتر ۴۰ میلیون کمتر از حد انتظار است
توییت روز گذشته (۲۸ خرداد) که با تصویر بخشی از وایت پیپر اتریوم همراه بود

به گفته بوترین، طبق آنچه پیش‌بینی شده بود، عرضه اتر باید طی پنج سال به ۱۵۰.۸ میلیون می‌رسید. با این حال، عرضه واقعی امروز تنها ۱۱۱.۳ میلیون واحد است. مسئله تورم همیشه یکی از مباحث پرطرفدار برای علاقمندان به ارزهای دیجیتال بوده است و بسیاری بر این باورند که ماهیت ضدتورمی ارزهای دیجیتال یکی از اصلی‌ترین مزایای این ارزها نسبت به ارزهای فیات است.

نکته‌ای که بوترین به آن اشاره کرده است، به نوبه خود نکته جالبی است. با این حال، اگر او وضعیت کنونی توسعه اتریوم را با آنچه در ابتدا برنامه‌ریزی شده بود مقایسه می‌کرد، احتمالا می‌توانست دید بهتر و کامل‌تری ارائه دهد.  

ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

1 دیدگاه
کامبیز اتریوم منش
کامبیز اتریوم منش
۴ سال قبل

این میتونه برای جهش قیمت اتریوم خیلی خوب باشه