خوانندگی و رقص خالق اتریوم در یک کنفرانس رسمی/ حرکتی که به مذاق خیلی‌ها خوش نیامد

خوانندگی و رقص خالق اتریوم در یک کنفرانس رسمی/ حرکتی که به مذاق خیلی‌ها خوش نیامد

ویتالیک بوترین (Vitalik Buterin)، به خاطر عملکردش در کنفرانس ادکان  ۲۰۱۹ (EdCon ۲۰۱۹)، در ۱۰ آوریل (۲۱ فروردین) مورد انتقاد قرار گرفت. او با جمعی از افراد جامعه ارز دیجیتال در برابر یک پس‌زمینه رنگارنگ از حیات وحش استرالیا رپ اجرا کردند.

توضیح مترجم: ادکان ۲۰۱۹ کنفرانسی جهانی و غیرانتفاعی است که در سیدنی برگزار شد. هدف این کنفرانس بهبود ارتباطات میان جوامع مختلف و ارتقا اکوسیستم توسعه اتریوم در مقیاس جهانی است.

برخی از علاقه‌مندان به ارز دیجیتال این عمل را یک حرکت کم ارزش و یک شیرین‌کاری ضعیف بازاریابی توصیف کردند، در مقابل عده‌ای دیگر معتقدند که اندکی سرگرمی و «خل وچل بازی» خوب است.

چانگ‌پنگ ژائو (Changpeng Zhao)، مدیر عامل صرافی بایننس که در جبهه مقابل قرار دارد و به نظر نمی‌رسید که نسبت این حرکت واکنش نشان دهد، گفته است که از این کار خوشش آمده است.

برخلاف تمامی نظرات منفی، من از این حرکت خوشم آمد. مردم باید هر کاری را که دوست دارند انجام دهند، کمی عجیب و غریب و نابغه باشند.

با این حال واضح است که این حرکت شیرین‌کاری‌ای برای جلب توجهات به سمت اتریوم نیست، چرا که پروژه اتریوم در این زمینه به کمک نیازی ندارد. به نظر می‌آید که کل این نمایش و اجرا صرفا یک حرکت سرگرم‌کننده‌ای از جانب گروهی از توسعه‌دهندگان و افراد جامعه ارز دیجیتال بود.

بوترین تنها کسی نیست که سعی در استفاده از صحنه و صدا برای جلب توجه به یک پلتفرم داشت. بیل گیتس (Bill Gates)، یکی از بنیان‌گذاران مایکروسافت، در رونمایی از ویندوز ۹۵ با آهنگ Start Me Up گروه رولینگ استون رقصیده بود.

منبع: investinblockchain
ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

9 دیدگاه
هاسا
هاسا
۵ سال قبل

هیچ چیز بدی نیست اتفاقا عالیه

A kourd
A kourd
۵ سال قبل

خیلی عالی باید به گروه رقص کردی میبرد هماهنگ میشدن ،??

ADEL
ADEL
۵ سال قبل

چقدرم خوبه ولی باید رو رقص یکم بیشتر کار کنه انگار اولین بارشه داره می رقصه ?
بیل گیتس بهترش میرقصه ?

باغبان
باغبان
۵ سال قبل

چون خیلی لاغره

باغبان
باغبان
۵ سال قبل

این پسر اینقدر نابغس فکر کنم وقت نمیکنه غذا بخوره صبح و شب کد میزنه :)

محقق زنجیره های بلوک (بلاکچین)
محقق زنجیره های بلوک (بلاکچین)
۵ سال قبل

خب احتمالا چیزی که به ذهن اکثریت خطور میکنه اینه که : " وای خدای من ، خالق اتریوم رو ببین ، از خودش هم خجالت نمیکشه که چنین حرکات موزونی رو بدون هیچگونه فکری داره انجام میده ، انگار نه انگار که اون یک شخص رسمی در جامعه توسعه دهندگان اتر به حساب میاد! "
اما چیزی که من بهش فکر میکنم کمی متفاوت تر از بقیست . به اینجای متن دقت کنید " هدف این کنفرانس بهبود ارتباطات میان جوامع مختلف در مقیاس جهانی است. " و همچنین اینکه چون طرف شخص معروف و مشهوری هست پس صرفا باید اونطوری که اطرافیانش دوست دارن رفتار کنه . نه خب بعضی وقتا آزادی عمل هم نیاز هست واقعا! البته بگذریم از اینکه کار زشت یا غیر اخلاقی هم انجام نداده ...

به هر حال هر چی نباشه ویتالیک یه نابغست و احتمالا بعضی وقتا نیاز پیدا میکنه که یه مقداری به مغزش آرامش خیال تزریق کنه و فارغ از سختی ها و پیچیدگی های جامعه توسعه دهندش بشه :)

سیامک
سیامک
۵ سال قبل

خیلیم عالی قرار نیست مثل مجسمه فقط سخنرانی کنه

محمدرضا
محمدرضا
۵ سال قبل

از ویتالیک بعید بود

عزیز یوسفی
عزیز یوسفی
۵ سال قبل
پاسخ  محمدرضا

چرا بعیده؟
مگه حق نداره شاد باشه؟