MrChart

MrChart

آخرین بازدید: ---
عضویت: 3 ماه و 18 روز قبل
25
267
1
25
267
1

روند میان مدت برای بیت کوین

روند میان مدت برای بیت کوین
خنثی

موج نزولی میت.نه ادامه دار باشه و انتظار ریزش در چند هفته اینده رو به محدوده 52 هزار میتونیم داشته باشیم.منطقه 51 تا 52 هزار انتظار واکنش پرقدرت خریداران رو انتظار داریم. سفارشات حجبم و عدم تعادل رو در این محدوده داریم و انتظار برداشتن این سفارشات محتمله.نگه داشتن قیمت در این محدوده برای بیت کوین حیاتیه.در صورت تغییر روند روزانه از اینجا بازگشت به 52 هزار رو در کوتاه مدت باطل میکنه، اما در بلند مدت و قبل از بولران اصلی انتظار دیدن این منطقه هنوز وجود داره.صرفا نظر شخصی هست و پیشنهاد خرید و فروش نیست.

باززیابی عدم تعادل در بیت کوین

باززیابی عدم تعادل در بیت کوین
خنثی

خب بعد از کندلهای ریزشی روز قبل و با توجه به اینکه این کندلها نشون دهنده عدم تعادل هست در چارت  انتظار داریم حرکت روز قبل بازیابی بشه و بیت کوین به 71700 بازگرده.در تعطیلات اخر هفته هستیم و حرکت و نوسان بزرگ نداریم. ولی میتونیم این حرکت رو انتظار داشته باشیم.(حرکت برای ساعات اخر روز یکشنبه یا دوشنبه اتفاق بیوفته منطقی تره)

نقدینگی و روند بیت کوین در تایم 4 ساعته

نقدینگی و روند بیت کوین در تایم 4 ساعته
صعودی

درودبا توجه به نقشه نقدینگی در محدوده 70300 تجمع نقدینگی داریم که میتونه هدف این هفته بیت کوین باشد.باتوجه به اینکه احتمالا در طول هفته شاهد این خواهیم بود که قیمت به سمت بالاتر حرکت کنه، منطقی هست که ابتدا یک تغییر وضعیت داشته باشیم. یک منطقه استاپ هانت بین 66300 تا 65800 رو برای معاملات لانگی  که باز هستن داریم که بازار میتونه با زدن حد ضرر این معاملات شرروع کنه و بازار رو وارد فاز ترس بکنه . با توجه به نقدینگی زیر این قسمت میتونیم بگیم که اتفاق خواهد افتاد.بعد از استاپ هانت باید دوباره قیمت به بالای 66300 برگرده و تایید و تثبیت بده. در این صورت میتونیم ادامه روند صعودی رو بعد از این حرکت داشته باشیم.مهم:  سناریو صعود در صورتی که کندل های 4 ساعته زیر منطقه 65800 کلوز  بده باطل میشه

انتظار بازگشت به محدوده مقاومتی 69 هزار

انتظار بازگشت به محدوده مقاومتی 69 هزار
خنثی

درود عزیزانطبق تحلیل قبل  (لینک)  انتظار داشتیم قیمت اصلاح رو تا محدوده باکس سبز داشته باشه. قیمت به اردر بلاک مورد نظر رسید و تات الان اینمحدوده قیمت رو به خوبی نگه داشته و تثبیت داده.امروز و فردا که بازار ها باز هست میتونیم انتظار برگشت قیمت رو تا محدوده مقاومتی (69200) داشته باشیم.محدوده ای که با استاپ هانت 70 هزار  یک منطقه خوب برای معاملات بعدی در اختیارمون میذاره.برای ادامه روند باید منتظر شکست معتبر محدوده مقاومتی باشیم.تحلیل قبل 

نقدینگی در محدوده 72500 و هفته ای بدون داده اقتصادی مهم

نقدینگی در محدوده  72500 و هفته ای بدون داده اقتصادی مهم
خنثی

با توجه به اینکه هنوز حرکت به سمت سقف رنج محدوده 72800 تکمیل نشده و با دیدن مپ نقدینگی، که نقدینگی رو در محدوده 72500 تا 72800 نشون میده انتظار داریم حداقل  بیت کوین به سقف رنج برسه.می‌تونیم حرکتی به سمت پایین برای تست 4h 50EMA و یا سطح  زیرش به عنوان پشتیبانی داشته باشیم که  الگوی W رو هم تشکیل میده.حرکت به سمت پشتیبانی، باکس سبز یا ema میتونه در تایم پایینتر با استاپ هانت منطقه 70 هزار هم اتفاق بیفته.ولی ضرروی نیست چون نقدینگی زیادی در منطقه 70 هزار نیست.در کل هدف با توجه به مپ نقدینگی و اینکه داده اقتصادی مهمی در این هفته نداریم محدوده 72500 تا 72800 هست.

اتریوم در بازه زمانی 4 ساعته

اتریوم در بازه زمانی 4 ساعته
خنثی

حمایت اتریوم در بازه زمانی 4 ساعته محدوده 3650 دلار داریم. با توجه به نقدینگی تایم فریم پایین در این منطقه که زیر این حمایت هست انتظار اینو میتونیم داشته باشیم که این نقدینگی زده شود. بعد از زده شدن نقدینگی زیر حمایت در صورتی که قیمت به بالای منطقه حمایت برگرده و حمایت رو با پولبک ریز ( پولبک روی حمایت و کندل هایی که بدنه آن بالای حمایت بسته شود) دوباره تایید کنه روند صعودی به سمت 4000 دلار رو میتونیم داشته باشیم.

تحلیل روزانه بیت کوین و روند آن

تحلیل روزانه بیت کوین و روند آن
صعودی

طبق تحلیل دو هفته پیش (لینک تحلیل) و تحلیل هایی که بعد از اون در تایم پایینتر با بررسی حمایت ها و محدوده های نقدینگی قدم به قدم اضافه شد تونستیم حرکت رو دنبال کنیم و قیمت بیت بالاخره به نزدیک های سقف رنج روزانه رسید.بعد از کلوز کندل امشب و به روز رسانی مپ نقدینگی حرکت بعدی بیت واضح تر میشه.اما فعلا در تایم یک ساعته عدم تعادل در منطقه 69400 تا 69800 بازیابی شد و حمایت ema یک ساعته رو محدوده 69200 داریم. در صورت تست مجدد ema یکساعته و کلوز ندادن کندل زیر ema مجددا میتونیم ادامه حرکت بیت برای حرکت به سمت سقف رنج و مقاومت منطقه 73000 رو داشته باشیم.

افزایش نقدینگی و روند بیت کوین

افزایش نقدینگی و روند بیت کوین
صعودی

بیت کوین در حال حرکت به سمت نقدینگی تایم فریم ماهانه در محدوده 69 هزار دلار هست. فعلا حرکت به سمت قیمت های پایینتر رو حرکتی برای افزاش نقدینگی منطقه 69 هزار در نظرمیگیریم. حرکتی رو شاهد هستیم که باعث افزایش حد ضررها و لیکویید شدن معامله گران در منطقه 69 هزار میشه.حرکت رو به پایین باعث ایجاد گپ cme هم در اخر هفته شده و میتونیم انتظار داشته باشیم که در این هفته گپ پر بشه .محدوده ema 50 چهارساعته رو فعلا به عنوان حمایت و تست روند صعودی در نظر میگیریم.حرکت رو به پایین رو در منطقه 65 هزار انتظار حمایت و تثبیت داریم.

بیت کوین در حال شکست مقاومت

بیت کوین در حال شکست مقاومت
خنثی

خب با ی تحلیل دیگه باز من اومدم.تحلیل قبل انتظار اصلاح کوچک بیت به دو منطقه داشتیم که بیت با ی اصلاح و تست مجدد کارشو ادامه داد.تست ema یکساعته .بعد از اصلاح مجدد به مقاومت و بلوک قرمز برگشت.با توجه به اینکه داریم وارد تعطیلات آخر هفته بازار میشیم انتظار تثبیت تو این منطقه رو میتونیم داشته باشیم. شکست مقاومت بهمون تارگت سقف رنج محدوده ۷۲ هزار رو می‌ده.حرکت بعدی بیت کوین بعد از شکست رشد شارپی و پر قدرت انتظار می‌ره.

مقاومت مهم بیت کوین

مقاومت مهم بیت کوین
صعودی

قیمت به مقاومت مهمی رسیده. منطقیه که ی اصلاح کوچک رو داشته باشیم.عدم تعادلی که در محدوده ۶۴۲۰۰  و ۶۳ هزار داریم می‌تونه بازیابی بشه.هدف کلی هنوز سقف رنج و محدوده ۷۲ هزار هستدر صورتی که باکس قرمز رو با کندل پر قدرت از همینجا شکسته بشه انتظار پولبک رو باکس و سپس تارگت سقف رنج رو داریم وبازیابی عدم تعادل کنسل میشه.

واکنش بازار به داده های اقتصادی و ادامه روند بیت کوین

واکنش بازار به داده های اقتصادی و ادامه روند بیت کوین
صعودی

طبق تحلیل های قبلی (لینک تحلیل روزانه قبلی) که هدف زدن نقدینگی بود. کلوز کندل روزانه زیر ema 50 روزانه ایده بازگشت به کف رنج و تثبیت قیمت آن در طول هفته رو بهمراه داشت و انتظار برای داده های مهم اقتصادی (لینک تحلیل قبل) که امروز واکنش مثبت بازار رو طبق پیش بینی ها داشتیم میریم برای به روز رسانی ادامه روند بیت کوین.منطقه 66400 تا 67300 اردر بلاک نزولی و فیبو 61.8 موج نزولی ایجاد شده در تایم روزانه رو داریم. در این منطقه میتونیم انتظار مقاومت رو برای ادامه روند بیت کوین داشته باشیم که حتی دوباره قیمت رو به 61هزار برگردونه. در تایم فریم پایینتر پس از برخورد نباید شاهد واگرایی نزولی باشیم. (پس از برخورد و واکنش به روز رسانی میشه تحلیل)

مشاهده بیشتر