فروش اموال مازاد بانک های ایران با ارزهای دیجیتال !

فروش اموال مازاد بانک های ایران با ارزهای دیجیتال !

رییس کانون بانک‌ها و مؤسسات اعتباری خصوصی از آغاز فروش اموال مازاد بانک‌ها در بلاک چین و با توکن‌های دارای پشتوانه طلا خبر داد و گفت: مردم می‌توانند برای حفظ دارایی خود، اموال مازاد بانکی را بخرند.

به گزارش ارز دیجیتال و نقل از مهر، کوروش پرویزیان در خصوص فروش اموال مازاد بانک‌ها با توکن‌های با پشتوانه طلا گفت:

فروش اموال مازاد بانک‌ها از طریق توکن‌هایی در زنجیره بلاک چین، به لحاظ تکنولوژیکی کاملاً امکان‌پذیر شده است.

مدیرعامل بانک پارسیان افزود:

مشتریان اموال مازاد بانک‌ها که از طریق توکن با پشتوانه طلا به فروش خواهد رسید، عموم مردم خواهند بود و می‌توانند ضمن حفظ دارایی خود، سرمایه‌شان را با استفاده از این ابزار در جای مطمئنی سرمایه‌گذاری کنند.

وی تصریح کرد:

در ماه‌های اخیر، فروش اموال مازاد بانک‌ها رونق گرفته و البته فروش این اموال در قالب بلاک چین نیز به‌تازگی شروع شده است. بانک‌ها تمام تلاش خود را به کار بسته‌اند که اموال مازاد که ارزش افزوده ایجاد نمی‌کند را تبدیل به دارایی نقدی کنند.

پرویزیان در پاسخ به این سؤال که آیا فروش اموال مازاد بانک‌ها با توجه به افزایش قیمت مسکن، با استقبال مواجه شده است، گفت:

البته شرایط بازار متفاوت است و قیمت‌ها تغییر داشته است، ولی شرایط خرید و فروش سخت‌تر شده است. به هر حال بازار ملک و املاک، سختی‌های خود را دارد؛ ولی استفاده از ابزارهایی مثل بلاک چین می‌تواند به بانک‌ها کمک کند که هم دارایی‌ها را در قالب ارزش افزوده به مردم بفروشند و هم اینکه مردم بتوانند ارزش اموالی که دارند را، در مقابل تورم حفظ کنند.

به گفته وی، بانک‌ها تمایلی برای خرید اموال جدید ندارند؛ اما به هر حال چارچوب کار آنها، در حوزه ایجاد ارزش و خدمت به مردم است و این حوزه را باید پایه کار خود قرار دهند. در عین حال، در آینده غیر از این نیز، راه دیگری وجود ندارد.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

3 دیدگاه
m.p
m.p
4 سال قبل

به نظرم باید تیتر رو عوض کنید...
تیتر "حالا نوبت کلاهبرداری از طریق ارز دیجیتاله" بیشتر مناسبه...

هادی
هادی
5 سال قبل

حالا نوبت "بلاکچین" شده که گند بزنیم توش و راههای کلاهبرداری با استفاده از اعتبار این عنوان رو امتحان کنیم ؟!

احمد
احمد
5 سال قبل

اخر نفهمیدیم ارز دیجیتال میفروشندبه ملت یا اموال مازاد. مسول سایت صحبتهای داخلی را هم بی زحمت ترجمه کنید برای ما. ممنون میشم.