رشد مونرو در سکوت کامل؛ جهش ۹۵ درصدی از کف قیمت

رشد مونرو در سکوت کامل؛ جهش ۹۵ درصدی از کف قیمت

بعد از سقوط تاریخی قیمت ارزهای دیجیتال در ۱۲ مارس (۲۲ اسفند)، که طی آن قیمت مونرو به ۲۴.۰۵ دلار سقوط کرد، این ارز توانسته است ۹۵ درصد افزایش قیمت داشته باشد و در حال حاضر با قیمت ۴۷ دلار معامله می‌شود.

به گزارش کوین تلگراف، افزایش اخیر قیمت در حجم خرید بسیار زیاد و پایداری رخ داده است و این آلت کوین ۱۰ روز گذشته را در یک کانال صعودی گذرانده است.

رشد مونرو در سکوت کامل؛ جهش ۹۵ درصدی از کف قیمت
چارت قیمت مونرو در تایم‌فریم ۴ ساعته

در زمان نگارش خبر، قیمت مونرو بعد از رسیدن به مقاومت اصلی کانال، که ۵۰.۹۶ دلار بود، کمی عقب نشسته است. اما الگوی افزایش قیمت از ۲۰ مارس (۱ فروردین) دست‌نخورده است.

بعد از کاهش قیمت اخیر، مونرو حمایت ۴۹.۲۳ دلاری را از دست داده است و در حال حاضر حمایت ۴۷ دلاری که خط میانی کانال صعودی و محل تلاقی با میانگین متحرک ۲۰ روزه است، هم در آستانه شکسته شدن است. در صورت از دست رفتن این حمایت، مونرو در قیمت ۴۵.۵۴ و سپس ۴۱.۳۹ دلاری حمایت می‌شود. اگرچه این حمایت پایین‌تر از خط حمایتی کانال صعودی است، اما براساس اندیکاتور VPVR (شاخصی برای سنجش میزان فعالیت بازار در یک قیمت خاص)، می‌تواند حجم خرید سنگینی را به خود ببیند.

مونرو برای ادامه صعود خود باید از مقامت ۵۱ دلاری عبور کند که می‌تواند چالش مهمی باشد. اما در صورت شکسته شدن این مقاومت، سطح بعدی ۵۴ دلار خواهد بود.

این آلت کوین در مقایسه با بیت کوین نیز عملکرد خوبی داشته است. بعد از افت قیمت جفت ارز XMR/BTC (مونرو به بیت کوین) به قیمت ۰.۰۰۶۱۳۴ بیت کوین، این جفت ارز توانسته است ۲۸ درصد از قیمت خود را بازیابی کرده و با قیمت ۰.۰۰۷۴۱۲ بیت کوین معامله شود. حمایت فعلی در قیمت ۰.۰۰۷۲۲۰ بیت کوین است. حمایت ۰.۰۰۷۲۲۰ بیت کوین بسیار قدرتمند است، چراکه این قیمت در محل تلاقی با میانگین متحرک ۲۰۰ روزه، سطح اصلاح ۳۸.۲ درصدی فیبوناچی و همچنین محلی برای انباشت حجم خرید با توجه به شاخص VPVR قرار دارد.

چارت جفت ارز مونرو/بیت کوین در تایم‌فریم یک روزه
چارت جفت ارز مونرو/بیت کوین در تایم‌فریم یک روزه

اگر سطح ۳۸.۲ درصدی فیبوناچی شکسته شود، حمایت‌های بعدی در قیمت‌های ۰.۰۰۷۰۱۱ و ۰.۰۰۶۹۷۲ قرار خواهند داشت که دقیقاً محل تلاقی میانگین متحرک باند بولینگر و سطح ۶۱.۸ درصدی فیبوناچی است.

چارت جفت ارز مونرو/بیت کوین در تایم‌فریم ۴ ساعته
چارت جفت ارز مونرو/بیت کوین در تایم‌فریم ۴ ساعته

اگر این جفت ارز بتواند مقاومت ۰.۰۰۷۴۷۹ بیت کوین را بشکند، مقاومت بعدی در کف بالایی ۰.۰۰۸۰۹۱ خواهد بود. اما قبل از تلاش برای رسیدن به این قیمت، مونرو باید دوباره سطح ۳۸.۲ درصد فیبوناچی را تست کند و در محدوده ۰.۰۰۷۳۰۰ تا ۰.۰۰۷۴۷۳ کف‌سازی کند.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

1 دیدگاه
مهدی سلحشور
مهدی سلحشور
۴ سال قبل

چطور میشود این ارز را خریداری کرد. یا ارزهای مشابه