برنامه بورس جبل الطارق برای استفاده از فناوری بلاک چین

برنامه بورس جبل الطارق برای استفاده از فناوری بلاک چین

سازمان حافظت از بورس جبل الطارق برنامه‌ای به اسم “ادغام کامل” برای استفاده از بلاکچین در سیستم‌های بازرگانی و پرداخت جبل الطارق معرفی کرده است.

برنامه بورس جبل الطارق برای استفاده از فناوری بلاک چین

برای کمک به ادغام، بورس اوراق بهادار جبل الطارق (GSE) نیز اعلام کرده است که  تجارتخانه استراتژیک و مهم این کشور به اسم “Cyberhub Fintech” به عنوان بخشی از این پروژه سهام دار است.

GSE در بیانیه‌ای گفت:
این سرمایه گذاری به تعهد مداوم بودن بورس اوراق بهادار جبل الطارق و برای گسترش شبکه بازار سرمایه و نفوذ در آسیا و همچنین تبدیل شدن به یکی از اولین بورس‌های مبتنی بربلاک چین است. با این حال جزئیات زیادی را تا حل و فصل کارها نمی‌توانیم فاش کنیم.

گزارش‌های
 قبلی نشان می‌دهد که GSE تجربه کار با بلاک چین را دارد. تقریباً بیش از یکسال پیش، بورس اعلام کرد که برای راه اندازی یک ابزار تجارت (ETI) با قیمت بیت کوین شروع به کارکرده است. دولت جبل الطارق – یکی از مستعمره‌های خارجی بریتانیا است که همچنان به دنبال دستورالعمل‌های استفاده از فناوری بلاک چین است.
منبع:coindesk
guest

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط غیرمجاز است.

دیدگاه‌هایی که از قوانین فوق تخطی کرده باشند، تأیید نمی‌شوند و حساب کاربران خاطی ممکن است مسدود شود.

در صورت وقوع کلاهبرداری یا فریب، ارزدیجیتال این حق را دارد که از مراجع قضایی پیگیری کند یا با این نهادها همکاری داشته باشد.

0 دیدگاه
ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.