شبکه اصلی الروند راه‌اندازی شد؛ کاهش ۹۹ درصدی عرضه کل

شبکه اصلی الروند راه‌اندازی شد؛ کاهش ۹۹ درصدی عرضه کل

شبکه اصلی بلاک چین محبوب الروند (Elrond) راه‌اندازی شد. این پروژه بلاک چینی با هدف انتقال ارزش ایجاد شده است و به‌گفته شرکت سازنده، مدل اقتصادی بلاک چین الروند نیز تغییر کرده است و شاهد کاهش ۹۹ درصدی در عرضه کل این ارز دیجیتال هستیم.

به گزارش کریپتوپوتیتو، اولین اپلیکیشنی که بر روی این شبکه عرضه شد، مایار (Maiar) نام داشت. مایار یک نرم‌افزار مالی غیرمتمرکز است که به کاربران می‌دهد تا بین مشترکان این پلتفرم، انواع مختلفی از تراکنش‌های یکپارچه انجام دهند. امکان اعطای وام از توکن‌های ERD، خرج‌کردن توکن‌ها، سهام‌گذاری و حتی امکان خرید توکن با استفاده از ۱۵۰ ارز فیات مختلف در مایار فراهم است.

برای استفاده از مایار کافی است شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. پس از واردکردن شماره تلفن همراه، کاربران می‌توانند بسته به میزان سرمایه خود از سطوح امنیتی مختلفی استفاده کنند. هر داده‌ای در مایار به نام کاربری کاربر وابسته است و تأمین امنیت آن با استفاده از بلاک چین صورت می‌گیرد. در این اپلیکیشن کاربران می‌توانند دوستان یا خانواده خود را به‌عنوان «نگهبان» سرمایه انتخاب کنند. این روند با استفاده از قابلیت چند امضایی انجام می گیرد.

نمودار قیمت الروند و ارزش بازار الروند
نمودار قیمت الروند و ارزش بازار الروند

در بیانیه راه‌اندازی مایار آمده است که درحال‌حاضر ۴۰,۰۰۰ کاربر در فهرست انتظار قرار دارند. قرار است نسخه‌های مختلفی از مایار طی ماه‌های آینده عرضه شود.

شبکه اصلی الروند در حالی راه‌اندازی شده است که طی هفته‌های گذشته نسخه بتای آزمایشی آن منتشر شده بود و مراحل تست خود را پست سر می‌گذاشت. الروند در این باره گفت که شبکه آزمایشی با بیش از ۱,۵۰۰ نود از ۲۹ کشور راه‌اندازی و با ۵۰ شارد (Shard) اجرا شد. الروند مدعی شده است که در طول تست شبکه آزمایشی، رفته‌رفته شاهد افزایش تعداد تراکنش‌ها بودیم و شبکه توانست ۲۶۳,۰۰۰ تراکنش بر ثانیه را تأیید کند.

الروند همچنین اعلام کرده است که عرضه کل توکن‌هایش را به‌شدت کاهش می‌دهد و آن را از ۲۰میلیارد به ۲۰میلیون واحد خواهد رساند. در بیانیه الروند آمده است که طی بازه‌ای ده‌ساله، سرعت تولید توکن‌ها به‌نسبت ۱۰درصد در مقایسه با سال اول کم می‌شود؛ تا جایی که در سال یازدهم دیگر شاهد ایجاد توکن نخواهیم بود.

الروند هیچ توکنی را نمی‌سوزاند. در شبکه اصلی، هر ۱,۰۰۰ توکن شبکه آزمایشی به یک توکن تبدیل می‌شوند و الروند گلد (Elrond Gold) نام خواهند داشت.

درحال‌حاضر هر واحد از توکن EDR با افزایشی ۱,۲۰۰ درصدی نسبت به ابتدای سال جاری میلادی، با قیمت ۰.۰۲ دلار معامله می‌شود. با تغییر مدل اقتصادی الروند، توکن‌های جدید eGold، ارزشی معادل ۲۴.۸ دلار خواهند داشت. ارزش بازار فعلی این ارز دیجیتال نیز ۴۷۳میلیون دلار است.

الروند توانسته بود در سال ۲۰۱۹ طی عرضه اولیه صرافی (IEO) خود، سرمایه‌ای معادل ۳.۲میلیون دلار جذب کند. این تأمین سرمایه با استفاده از لانچ پد بایننس صورت گرفت و الروند توانست ۲۵٪ از عرضه کل توکن‌هایش را بفروشد.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

3 دیدگاه
Fardinroknadini
Fardinroknadini
2 سال قبل

کسی میدونه با چه صرافی میشه aidi خرید

اکبر
اکبر
3 سال قبل

الراند ایز گود

محمد
محمد
3 سال قبل

برای آن که تبدیل به الروند گلد شود باید چه کار کنیم
و چگونه می شود از مایار استفاده کرد متشکرم از شما