قیمت بیت کوین کش به رکورد ۹۰۰ دلار رسید

قیمت بیت کوین کش به رکورد ۹۰۰ دلار رسید

قیمت ارز دیجیتال بیت کوین کش( Bitcoin Cash) در مسیر صعودی خود قرار داردو امروز (۱۹ اوت ۲۰۱۷) از ۹۰۰ دلار گذشت.

قیمت بیت کوین کش به رکورد 900 دلار رسید

بیت کوین کش، سومین ارز معتبر بازار،از اواخر هفته پیش شروع به رشد قیمت کرد و تا امروز قیمت آن نزدیک به ۸۰ درصد رشد داشته است.

این تحولات مثبت در عملکرد بیت کوین کش از اوایل ماه اوت که از بلاک چین بیت کوین جدا شد، شروع شده است. این افزایش قیمت سرسام آور را می توان به عنوان اتفاقی عجیب در تاریخ ارز دیجیتال دانست.

جداشدن از بیت کوین زمانی کلید خورد که یک گروه معدنچیان و توسعه دهندگان، پروژه ای را با قوانین متمایز از بیت کوین توسعه دادند.

در حالی که بیت کوین پس از تقسیم همچنان به رشد خود به بالای ۴۰۰۰ دلار، ادامه داد، بیت کوین کش تا اواخر هفته پیش عمدتا پایدار بود که ناگهان قیمت هر توکن بیت کوین کش ۸۰۰ دلار را رد کرد و به رکورد ۹۰۰ دلار هم رسید.

دلایل ممکن برای افزایش قیمت

تعدادی از عوامل احتمالی افزایش ناگهانی قیمت بیت کوین معلوم است، اما هنوز مشخص نیست که آیا این ارز در آینده به افزایش قیمت ادامه خواهد داد یا خیر.

سه دلیل احتمالی افزایش قیمت بیت کوین کش

استخراج کنندگان مکانیک – کاهش مشکلات استخراج بیت کوین باعث جذب تعداد روزافزون استخراج کنندگان (ماینرها) است زیرا درآمد آن ها افزایش خواهد یافت چون راحت تر تراکنش ها را تایید می کنند. استخراج در بیت کوین بسیار سخت تر از بیت کوین کش است زیرا تراکنش ها کمتر هستند. با افزایش اخیر قیمت این ارز و کاهش شدید مشکلات استخراج، پیش بینی می شود که تعداد ماینرهای Bitcoin Cash روز به روز بیشتر شود.

حجم مبادلات جدید – گزارش هایی از افزایش حجم مبادلات بیت کوین کش وجود دارد در اواسط ماه اوت، صرافی های کره ای Bithumb، Coinone و Korbit، حدود یک میلیارد دلار بیت کوین کش را به فروش رسانده اند.

پردازش سریع تر – CNBC گزارش می دهد که پردازش سریع تراکنش های بیت کوین کش احتمالا ۴۰ به میزان سرمایه گذاران این ارز اضافه خواهد کرد.

 

منبع:cointelegraph
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه