atlasarzdigital

مدیرعامل بایننس: احتمال تبدیل ریپل به یکی از ارزهای پایه در این صرافی !

مدیرعامل بایننس: احتمال تبدیل ریپل به یکی از ارزهای پایه در این صرافی !

اوایل روز 18 نوامبر چانپنگ ژائو (معروف به CZ) مدیر عامل صرافی بایننس، دیدگاهی را در توییتر بیان کرد که ریپل (XRP) به یکی از ارزهای پایه در مبادلات صرافی بایننس تبدیل خواهد شد.

در این هفته که شاهد پیشی گرفتن ریپل (XRP) از اتریوم (ETH) از لحاظ حجم بازار و تبدیل آن به دومین ارز دیجیتال بزرگ بازار بودیم، ریپل طی 24 ساعت با جهش 8 درصدی در قیمت خود مواجه شد. با این حرکت صعودی ریپل عنوان بیشترین افزایش قیمت طی 24 ساعت را در بین 50 ارز دیجیتال برتر به خود اختصاص داد. مدیر عامل بایننس با انتشار توییت زیر، جامعه حامیان ریپل را هیجان زده کرد.

مدیرعامل بایننس: احتمال تبدیل ریپل به یکی از ارزهای پایه در این صرافی !

درخواست کابران برای تبدیل ریپل به ارز دیجیتال پایه، مقتدرانه بوده است. درخواست هایتان را از درون سیستم‌هایتان بیرون کشیده و زیر این توئیت قرار دهید تا ببینیم به چه مقداری دست پیدا می‌کنیم!

قسمتی از این توییت که در آن «درخواست کابران برای تبدیل ریپل به ارز دیجیتال پایه» ذکر شده است، به تلاش های قبلی حامیان ریپل در توئیتر اشاره دارد که از صرافی بایننس خواسته بودند که ریپل را همراه با ارزهای بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، تتر (USDT) و بایننس کوین (BNB)، به یکی از ارزهای دیجیتال پایه برای مبادلات تبدیل کند.

مدیرعامل بایننس: احتمال تبدیل ریپل به یکی از ارزهای پایه در این صرافی !

برای مثال، کاربر توئیتر C3_Nik در تاریخ نهم آگوست، از CZ درخواست کرده بود که ریپل را به ارز پایه در بایننس تبدیل کند. این توییت تاکنون 2,391 بار مورد پسند واقع شده و 1,981 کاربر نیز آن را به اشتراک گذاشته‌اند.

ما خواستار تبدیل ریپل به یکی از ارزهای دیجیتال پایه در صرافی بایننس هستیم تا بتوانیم دارایی های خود را بسیار سریعتر انتقال دهیم !

چانپنگ ژائو لطفاً این کار را انجام بده !

بوسیله بازنشر این توییت، مسئولین بایننس را آگاه کنید.

روز بعد، آژانس رتبه‌بندی Weiss Ratings با انتشار توییتی از این درخواست حمایت کرد:

ما معتقدیم که ریپل، سریع ترین ارز دیجیتال برای انتقال دارایی بین صرافی‌هاست. برای صرافی بایننس منطقی به نظر می‌رسد که از ریپل به عنوان ارز پایه استفاده کند. چرا باید از ارز دیجیتال واسطه‌ای برای مبادلات استفاده شود؟

در زمان نگارش این مطلب توییتی که ژائو در مورد ریپل در اوایل روز 18 نوامبر منتشر کرده بود، از سوی 3,234 کاربر پسند و 1,389 بار بازنشر داده شده است که ثابت کرده بسیار محبوب می‌باشد.

شایان ذکر است که بنا به گزارش کریپتوگلوب، اول نوامبر 2018 صرافی کانادایی CoinField که از ریپل به عنوان ارز پایه استفاده می‌کند، اعلام کرد که 20 جفت ارز مبادلاتی برای ریپل در دسترس قرار داده است. همچنین DCEX و Bitrue دو مورد دیگر از صرافی‌‌هایی هستند که از ریپل به عنوان ارز دیجیتال پایه پشتیبانی می کنند.

منبع: cryptoglobe

 

1
دیدگاه کاربران

avatar
ارسال عکس و تصویر
 
 
 
ارسال صوت و ویدئو
 
 
 
1 رشته دیدگاه‌ها
0 پاسخ‌های
0 دنبال‌کنندگان
 
دیدگاه با بیشترین واکنش‌
داغ‌ترین رشته دیدگاه
1 نویسندگان دیدگاه‌ها
امپراطوری نویسندگان اخیر دیدگاه‌ها

امپراطوری
امپراطوری

هر ارزی که به ارز پایه تبدیل بشه مطمئنا ریزش خواهد کرد

بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه مدیرعامل بایننس: احتمال تبدیل ریپل به یکی از ارزهای پایه در این صرافی ! ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.