تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱۱ اوت (۲۱ مرداد)

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱۱ اوت (۲۱ مرداد)

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین، اتریوم، ریپل، بیت کوین کش، بیت‌ کوین اس‌وی، لایت کوین، بایننس کوین، کاردانو و چین لینک برای امروز (۲۱ مرداد) را در ادامه می‌خوانید:

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین

خریداران همچنان در تلاش برای هدایت قیمت بیت کوین به بالای مقاومت ۱۲,۱۱۳.۵۰ دلار هستند. این نشانه‌ی مثبتی برای قیمت خواهد بود و نشان می‌دهد که آنها هنوز دست به ذخیره‌ی سود معاملات نزده‌اند. این امر باعث دلسردی معامله‌گرانی می‌شود که از صعود قیمت جامانده‌اند و ممکن است مجبور به خرید در سطوح بالاتر شوند.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱۱ اوت (۲۱ مرداد)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

شیب هر دو میانگین متحرک صعودی بوده و شاخص قدرت نسبی (RSI) در ناحیه‌ی اشباع خرید قرار گرفته است. این عوامل نشان از برتری خریداران دارد. با شکست و تثبیت قیمت در بالای ۱۲,۱۱۳.۵۰ دلار، احتمال ادامه‌ی روند صعودی ممکن خواهد بود. مقاومتی جزئی در ۱۲,۳۰۴.۳۷ دلار وجود دارد که به احتمال زیاد شکسته خواهد شد. در بالای این سطح امکان ادامه‌ی روند صعودی تا ۱۳,۰۰۰ دلار و سپس ۱۴,۰۰۰ دلار وجود خواهد داشت.

در طرف مقابل اگر فروشندگان با قدرت از مقاومت ۱۲,۱۱۳.۵۰ دلار دفاع کنند، احتمال اصلاح قیمت تا میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۱۱,۰۵۲ دلار وجود خواهد داشت. جهش قوی قیمت از این میانگین متحرک، احتمال شکسته‌شدن مقاومت بالاسری را افزایش خواهد داد. به‌هرحال پایین کشیده شدن قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) نشانه‌ی تضعیف آن خواهد بود. در زیر این سطح امکان دیده‌شدن دوباره‌ی سطح ۱۰,۴۰۰ دلار وجود خواهد داشت. ریزش دوباره‌ی قیمت به زیر این سطح، نشانه‌ی بازگشت فروشندگان به بازار خواهد بود.

 • مقاومت‌ها: ۱۲,۱۱۳.۵۰ – ۱۲,۳۰۴.۳۷ – ۱۳,۰۰۰ – ۱۴,۰۰۰
 • حمایت‌ها: ۱۱,۰۵۲ – ۱۰,۴۰۰

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم

قیمت اتریوم طی چند روز گذشته در بالای مقاومت شکسته‌شده‌ی ۳۶۶ دلار در حال معامله‌شدن است. این نشانه‌ی خوبی برای قیمت به حساب می‌آید، زیرا بیان‌گر این موضوع است که خریداران برای بستن معاملات خود یا ذخیره‌ی سود عجله‌ای ندارند. با این تفاسیر می‌توان گفت که خریداران انتظار ادامه‌ی روند صعودی را دارند.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱۱ اوت (۲۱ مرداد)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

شیب هر دو میانگین متحرک صعودی بوده و شاخص قدرت نسبی (RSI) در ناحیه‌ی اشباع خرید قرار گرفته است. این عوامل نشان از برتری خریداران و احتمال ادامه‌ی روند صعودی تا مقاومت بالاسری دارد. شکست و تثبیت قیمت در بالای مقاومت ۴۱۵.۶۳۴ دلار، نشانه‌ای از احتمال ادامه‌ی روند صعودی تا ۴۸۰ دلار خواهد بود.

به‌هرحال فروشندگان از مقاومت ۴۱۵.۶۳۴ دلار دفاع کرده‌اند، بنابراین قیمت ممکن است برای مدتی در داخل محدوده‌ی خود باقی بماند. دیدگاه صعودی قیمت با ریزش آن به زیر ۳۶۶ دلار منتفی خواهد شد. با این حرکت شتاب قیمت تضعیف خواهد شد و امکان ریزش آن تا میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۳۵۱ دلار وجود خواهد داشت. در زیر این سطح، احتمال عمیق‌تر شدن اصلاح تا سطح اصلاحی ۶۱.۸ درصد فیبوناچی در ۳۰۴.۳۶۷ دلار وجود خواهد داشت.

 • مقاومت‌: ۴۱۵.۶۳۴ – ۴۸۰
 • حمایت‌: ۳۶۶ – ۳۵۱ – ۳۰۴.۳۶۷

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل

قیمت ریپل در وضعیت فعلی درون یک الگوی گوِه نزولی در حال معامله‌شدن است. این الگو معمولاً به‌عنوان الگوی ادامه‌دهنده‌ی روند دسته‌بندی می‌شود. با حرکت قیمت به بالای الگو، احتمال ادامه‌ی روند صعودی با هدف اولیه‌ی ۰.۳۴۶۷۲۷ دلار و در بالای آن تا ۰.۴۳۲۱۰۵ دلار وجود خواهد داشت.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱۱ اوت (۲۱ مرداد)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

اصلاح قیمت ریپل از ۰.۳۲۶۱۱۳ دلار برای آن مفید خواهد بود. زیرا شاخص قدرت نسبی (RSI) از عمق ناحیه‌ی اشباع خرید پایین آمده است. شیب هر دو میانگین متحرک صعودی است که نشانگر برتری نسبی خریداران است.

دیدگاه صعود قیمت با حرکت آن به زیر الگو و میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۰.۲۶۷ دلار منتفی خواهد شد. این حرکت تأثیر منفی بر قیمت خواهد گذاشت و ممکن است قیمت را تا سطح ۶۱.۸ درصد اصلاحی فیبوناچی در ۰.۲۴۴۴۷۲ دلار به پایین بکشد.

 • مقاومت‌ها: ۰.۳۲۶۱۱۳ – ۰.۳۴۶۷۲۷ – ۰.۴۳۲۱۰۵
 • حمایت‌ها: ۰.۲۶۷ – ۰.۲۴۴۴۷۲

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت‌ کوین کش

قیمت بیت کوین کش در ۷ و ۱۰ اوت تا میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۲۸۴ دلار پایین آمده است. این موضوع نشان می‌دهد که فروشندگان در تلاش برای پایین آوردن قیمت به زیر حمایت ۲۸۰ دلاری هستند.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱۱ اوت (۲۱ مرداد)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

در صورت موفقیت، این امر نشانه‌ی منفی برای قیمت خواهد بود چراکه نشان‌دهنده‌ی کمبود تقاضا در سطوح بالاتر خواهد بود. در این صورت ریزش قیمت تا ۲۶۰ دلار و در زیر آن تا ۲۴۵ دلار ممکن خواهد بود.

شیب هر دو میانگین متحرک صعودی بوده و شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال تثبیت در بالای سطح ۶۰ است. این عوامل و هدایت قیمت به بالای خط روند منفی توسط خریداران، نشان از برتری خریداران دارد. در بالای این مقاومت، جهش قیمت تا ۳۵۳ دلار ممکن خواهد بود. شکست قیمت در بالای این سطح نیز باعث ادامه‌ی روند صعودی تا ۴۰۰ دلار خواهد شد.

 • مقاومت‌ها: ۳۵۳ – ۴۰۰
 • حمایت‌ها: ۲۸۰ – ۲۶۰ – ۲۴۵

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت چین لینک

قیمت چین لینک در ۷ اوت تا ۹.۰۵ دلار پایین آمده است، اما فروشندگان موفق به تثبیت قیمت در این سطح نشده‌اند. قیمت به‌سرعت از این سطوح بازیابی شده است که نشان می‌دهد خریداران در حال ایجاد جریان قوی برای خرید هستند.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱۱ اوت (۲۱ مرداد)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

حرکت قیمت به بالای سقف اخیر خود در ۱۴.۴۵۸۶ دلار، فروشندگان را وادار به پوشش موقعیت‌های فروش خود کرده که نتیجه‌ی آن صعود قوی قیمت بوده است.

به احتمال زیاد فروشندگان از ناحیه‌ی مقاومتی ۱۴.۴۵۸۶ الی ۱۴.۸۵۳۷ دلار دفاع خواهند کرد. اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز با قدرت در ناحیه‌ی اشباع خرید در حرکت است. این موضوع نشان از احتمال اصلاح جزئی یا ورود قیمت به فاز تحکیم دارد.

در طرف دیگر اگر خریداران به خرید در سطوح بالاتر ادامه داده و قیمت را به بالای ناحیه‌ی مقاومتی مذکور هدایت کنند، حرکت صعودی قیمت تا سطح ۲۶۱.۸ درصد گسترشی فیبوناچی موج نزولی قیمت در ۱۷.۴۳۱۹ دلار ادامه خواهد داشت.

 • مقاومت‌ها: ۱۴.۴۵۸۶ – ۱۴.۸۵۳۷ – ۱۷.۴۳۱۹
 • حمایت‌ها: ۹.۰۵

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین اس‌وی

تقلای خریداران برای هدایت قیمت بیت کوین اس‌وی به بالای مقاومت ۲۴۰ دلاری، نشان از کمبود تقاضا در سطوح بالاتر دارد. به‌هرحال در مسیر نزول قیمت، خریداران از حمایت ۲۱۴ دلاری دفاع خواهند کرد.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱۱ اوت (۲۱ مرداد)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) افقی شده و شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال نزول تدریجی است. این موضوع نشان‌دهنده‌ی کاهش قدرت خریداران است. اگر فروشندگان موفق به کاهش قیمت به زیر ناحیه‌ی حمایتی بین میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۲۱۶ دلار و ۲۱۴ دلار شوند، ریزش قیمت تا ۲۰۰ دلار نیز ممکن خواهد بود.

از طرفی دیگر اگر قیمت از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) به‌سمت بالا جهش کند، خریداران بار دیگر برای هدایت قیمت تا ۲۴۰ دلار تلاش خواهند کرد. در این صورت ادامه‌ی روند صعودی قیمت تا ۲۶۰.۸۶ دلار ممکن خواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت‌ کوین

قیمت لایت کوین از ۲ اوت درون محدوده‌ی ۵۶ الی ۶۰ دلاری در حال معامله‌شدن است. این نشان از تعادل بین عرضه و تقاضا دارد. از طرفی شیب هر دو میانگین متحرک صعودی بوده و شاخص قدرت نسبی (RSI) در ناحیه‌ی مثبت خود قرار گرفته است. بنابراین برتری نسبی با خریداران خواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱۱ اوت (۲۱ مرداد)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

اگر قیمت به بالای سطح ۶۰ دلار حرکت کند، امکان ادامه‌ی رشد آن تا ۶۵.۱۵۷۳ دلار وجود خواهد داشت. این سطح برای آینده‌ی قیمت کلیدی خواهد بود، زیرا در بالای آن تکانه (شتاب حرکت) صعودی قیمت افزایش خواهد یافت.

در طرف مقابل اگر فروشندگان موفق به هدایت قیمت به‌زیر سطح ۵۶ دلار و میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۵۴.۸۳ دلار شوند، ریزش قیمت تا حمایت کلیدی ۵۱ دلار ممکن خواهد بود. ریزش به‌زیر این سطح نشان می‌دهد احتمال چرخش روند وجود داشته باشد، اما اگر خریداران با ریزش قیمت به بازار ورود کنند، ممکن است قیمت برای چند روز حرکاتی محدود را تجربه کند.

 • مقاومت‌ها: ۶۰ – ۶۵.۱۵۷۳
 • حمایت‌ها: ۵۶ – ۵۴.۸۳ – ۵۱

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت کاردانو

قیمت کاردانو در ۹ اوت از ناحیه‌ی مقاومتی ۰.۱۵ الی ۰.۱۵۴۳۰۵۱ دلار به‌سمت پایین چرخیده است. این امر نشان‌دهنده‌ی دفاع قوی فروشندگان از این ناحیه است. به‌هرحال شیب صعودی میانگین‌های متحرک بیانگر ادامه‌ی روند صعودی قیمت خواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱۱ اوت (۲۱ مرداد)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

اگر قیمت از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۰.۱۳۷۹ دلار جهش کند، خریداران برای بالابردن قیمت از این ناحیه‌ی مقاومتی تلاش خواهند کرد. اهداف قیمت در بالای این ناحیه ۰.۱۷۳ و ۰.۲۰ دلار خواهند بود.

اگر خرس‌ها قیمت را به‌زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) هدایت کنند، ادامه‌ی ریزش قیمت تا حمایت ۰.۱۳ دلاری ممکن خواهد بود. با جهش قیمت از این حمایت، نوسانات قیمت برای چند روز محدود باقی خواهد ماند. در زیر حمایت ۰.۱۳ دلاری، برتری با فروشندگان بوده و ایستگاه بعدی قیمت ۰.۱۲ دلار است.

 • مقاومت‌ها: ۰.۱۵ – ۰.۱۵۴۳۰۵۱ – ۰.۱۷۳ – ۰.۲۰
 • حمایت‌ها: ۰.۱۳۷۹ – ۰.۱۳ – ۰.۱۲

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بایننس کوین

قیمت بایننس کوین طی سه روز گذشته در محدوده‌ی ۲۱.۷۶۲۸ الی ۲۲.۹۳ دلار در حال معامله‌شدن است. این امر نشان می‌دهد خریداران و فروشندگان درباره‌ی مسیر بعدی حرکت در شک و تردید به سر می‌برند.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱۱ اوت (۲۱ مرداد)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

در وضعیتی که خریداران در ریزش قیمت تا ۲۱.۷۶۲۸ دلار وارد معاملات خرید می‌شوند، فروشندگان از مقاومت ۲۲.۹۳ دلاری دفاع می‌کنند. شیب هر دو میانگین متحرک صعودی بوده و شاخص قدرت نسبی (RSI) در منطقه‌ی مثبت خود قرار گرفته است. این به‌نفع خریداران خواهد بود. اگر آن‌ها موفق به هدایت قیمت به بالای ۲۲.۹۳ دلار شوند، حرکت قیمت تا ۲۴.۴۵۸۸ دلار و در بالای آن تا ۲۷.۱۹۰۵ دلار ممکن خواهد بود.

در طرف مقابل اگر قیمت به‌زیر ۲۱.۷۶۲۸ دلار حرکت کند، ریزش قیمت تا میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۲۱ امکان‌پذیر خواهد بود. در زیر این سطح احتمال چرخش روند به نزولی نیز ممکن است.

 • مقاومت‌ها: ۲۲.۹۳ – ۲۴.۴۵۸۸ – ۲۷.۱۹۰۵
 • حمایت‌ها: ۲۱.۷۶۲۸ – ۲۱
ممکن است علاقه مند باشید
guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

27 دیدگاه
رضاپور
رضاپور
3 سال و 6 ماه قبل

سلام آقای غلامی من میخوام تازه شروع کنم با چه بروکری وارد بازار بشم من با الپاری اومدم پولمو واریز کردم ولی برگشت خبری نبود چه بروکری مطمنه

امیرمحمد غلامی
امیرمحمد غلامی
3 سال و 6 ماه قبل
پاسخ  رضاپور

سلام به شما
از بروکر آلپاری به منظور ترید در بازار جهانی یا فارکس استفاده میشه و برای معامله ارزهای دیجیتال به علت کمیسیون و اسپرد زیاد توصیه به استفاده از برورکهای فارکس که ارزهای دیجیتال هم در اونها مبادله میشه نمی‌شود. برای سرمایه‌گذاری پیشنهاد میکنم ابتدا در صرافی‌های داخلی ارزهای دیجیتال ثبت نام کنید و به دید بلندمدت سرمایه‌گذاری کنید. اگر قصد معامله در کوتاه مدت رو دارید از افراد خبره کمک بگیرید، در غیر این صورت بدون آموزش به هیچ وجه دست به معامله نزنید. آموزش صرافی بایننس در سایت موجود هست، میتونید مطالعه کنید.

مرتضی سلیمانی
مرتضی سلیمانی
3 سال و 6 ماه قبل

سلام و عرض ادب آقای غلامی عزیز
چگونه میتونم ستون قیمت در سمت چپ صفحه رو به سمت راست منتقل کنم ؟ ممنونم

امیرمحمد غلامی
امیرمحمد غلامی
3 سال و 6 ماه قبل

سلام به شما مرتضی عزیز
در بالای صفحه و نمودار بر روی گزینه‌ای که به شکل چرخ‌دنده است، کلیک کنید. در پنجره‌ی باز شده بر روی Scales کلیک کنید و در پاینن همین پنجره از نوار کشویی Scales Placement تنظیمات رو به دلخواه خودتون تغییر دهید.

محمد
محمد
3 سال و 6 ماه قبل

سلام خسته نباشید ارز fch در استخر viabtc چند ماهی هست استخراج میشه لطفا تحلیل یا مطلبی در مودرش بنویسید ممنون میشم

محمد یاسین
محمد یاسین
3 سال و 6 ماه قبل

تحلیل ها اکثرا یکی به میخ یکی به نعل هستش ..یعنی به طور مشخص راهنمایی نشده و اگر های زیادی داره .که به نوعی شانه خالی کردن حرفه ای از بار مسولیت حرفای خودشونه ...

اسی
اسی
3 سال و 6 ماه قبل

همه پیشبینی ها که برعکس درومد :|
الان همه چی ریخته از هم !!!

حسین
حسین
3 سال و 6 ماه قبل

سلام آقای غلامی یه سوالی داشتم قبلا واسه ارز Vechain تحلیلی گذاشته بودید که قیمتش به 0.026 میرسه اما هنوز به این قیمت نرسیده خواستم بگم میشه یه تحلیل واسه ی وی چین بزارید

امیرمحمد غلامی
امیرمحمد غلامی
3 سال و 6 ماه قبل
پاسخ  حسین

سلام به شما حسین عزیز
در تحلیل وی چین که خدمتتون ارائه کردیم گفتیم که خریداران در تلاش برای هل‌دادن قیمت به بالای الگو هستند. در صورت موفقیت، رشد قیمت تا ۰.۰۲۰ دلار و سپس تا ۰.۰۲۱۹۷۸ دلار امکان‌پذیر خواهد بود. که این اتفاق هم افتاد و قیمت تا ۰.۰۲۳ هم حرکت کرد. هدف نهایی که برای الگو مشخص شده ۰.۰۳۱۳۹۸ است.
هنگامی که تحلیل خدمت شما ارائه شد قیمت حدوداً ۰.۰۱۶ دلار بود. رویکردی مدیریت سرمایه میتونست به این شکل باشه که با ورود در قیمت ذکر شده در ۰.۰۲۰ دلار و سپس تا ۰.۰۲۱۹۷۸ و نهایت ۰.۰۲۳ دلار ذخیره سود انجام میشد و یک پله از سرمایه (بخشی از سرمایه اصلی) برای هدف ۰.۰۳۱۳۹۸ دلار نگهداری میشد.
حتما در مقاومت‌ها ذخیره سود کنید و مدیریت سرمایه رو رعایت کنید تا سود معقول و مناسبی به دست بیارید
آپدیت تحلیل‌ها رو هم به زودی در اختیارتون قرار می‌دهیم

حسین
حسین
3 سال و 6 ماه قبل

سلام آقای غلامی بنده هم با توجه به تحلیلی که قبلا برای وی چین گذاشته بودید منتظر بودم قیمت به 0.026 برسه بعد ارزها بفروشم اما به نزدیکی این قیمت هم نرسید و میشه در مورد ذخیره سود که گفتید واضح تر توضیح بدید با سپاس فراوان

میثم
میثم
3 سال و 6 ماه قبل

لطفا ترون رو هم به تحلیل ها اضافه کنید

با تشکر

امیرمحمد غلامی
امیرمحمد غلامی
3 سال و 6 ماه قبل
پاسخ  میثم

سلام میثم جان
تحلیل ترون رو از لینک زیر مشاهده کنید:
https://arzdigital.com/altcoins-technical-analysis-august-6/

آرمین
آرمین
3 سال و 6 ماه قبل

عالی بود اقای غلامی

همایون
همایون
3 سال و 6 ماه قبل

من 384اتریوم خریدم بد هست الان

محمد اکبری باصری
محمد اکبری باصری
3 سال و 6 ماه قبل
پاسخ  همایون

نترس داداش تا کریسمس حالشو میبری، من 300خریدم 4ساله وارد شدم، وقتی روند کلی صعودیه از نوسان نترس، تا کریسمس اوکی هست فعلا، ضرر توش نیس قطعا، سودش نوش جونت?

امیرمحمد غلامی
امیرمحمد غلامی
3 سال و 6 ماه قبل
پاسخ  همایون

سلام همایون عزیز
ماهیت بازارها همیشه در حال تغییره...اصل اول سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی حفظ سرمایه هست، در کنار اون باید تخصص کافی داشته باشید یا از افرادی که متخصص بازار هستند کمک بگیرید اگر تحلیل تکنیکال اختصاصی اتریوم رو نگاه کنید اخرین هدفی که برای قیمت مشخص کرده بودیم ۳۹۵ الی ۴۱۰ دلار بود. قیمت تا این هدف حرکت کرد و بعد از رسیدن قیمت به ۴۱۵ دلار در حال درجا زدن است.
شما در اصلاح قیمت وارد بازار شدی. اول بهتون پیشنهاد میکنم با پول اضافی وارد بازار بشوید یعنی پولی که بتونید ریسکشو تحمل کنید ثانیا یا تحلیل خودتون رو در بازه‌ای که میخواهید سرمایه گذاری کنید، داشته باشید یا از متخصصین راهنمایی بخواهید مهم‌تر از همه‌ی این مسایل حد ضرر و مدیریت سرمایه است. قیمت اتریوم در یک روند صعودی پر قدرت قرار گرفته و این اصلاحات کوتاه مدت هم جزوی از بازار هست اگر تحمل ریسک بازار رو ندارید اصلا بهتون پیشنهاد ورود به بازار رو نمیکنم.
اگر همین تحلیل چند خطی رو هم مطالعه میکردید متوجه میشدید که در صورت حرکت قیمت به بالای ۴۱۵ دلار، می‌توان شروع به خرید اتریوم با حد ضرر ۳۶۶ دلار کرد. گویا شما فقط با هیجان و بدون بررسی کافی وارد بازار شدید. به هر حال این موارد رو در نظر داشته باشید. اصلاحات فعلی کوتاه مدت هستند و احتمال رشد اتریوم تا ۴۳۰ دلار در هفته‌های آینده وجود خواهد داشت. این یک پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست و مسئوليت خريد و فروش به عهده‌ي خود فرد هست بنابراين حتما تحقیقات کافی رو انجام بدهید و یا از یک فرد باتجربه کمک بگیرید

همایون
همایون
3 سال و 6 ماه قبل

خیلی ممنونم از راهنمایتون

احسان
احسان
3 سال و 6 ماه قبل
پاسخ  همایون

سلام همایون ، خوبی؟
چون تازه وارد این عرصه شدی به نظر من ریسک بزرگی کردی! همیشه یادت باشه که وارد هر نوع بازار سرمایه گذاری که میشی کل سرمایت رو ( مخصوصا سرمایه ای که روی زندگی تاثیر زیادی داره، مثل همین پول پیش خونه و . . . ) توی اون کار نزار چون شدیدا برای یه تازه کار میتونه کار خطرناکی باشه !
بهت به عنوان یه برادر پیشنهاد میکنم که سریعا اتریوم ها رو بفروش و تبدیل به پول کن ( البته یه چندتاییش رو نگه دار ) و با چیزی که توی زندگی خودت و خانوادت تاثیر زیادی داره ریسک نکن!
رویای یه شبه پولدار شدن و یه شبه به سودهای آنچنانی رسیدن توی این بازار رو از سرت خارج کن، فقط میتونی به یه سرمایه گذاری بلند مدت بهش نگاه کنی.
در آینده سود میکنی،‌ اونم خیلی زیاد اما زمانش مشخص نیست ( و البته همین مورد برعکسش هم در نظر داشته باش )
و در آخر اینو بگم که من فقط نظرم رو گفتم و راهنمایی کردم، تصمیم با خودته .
به امید روزی که تحقیق نکرده دست به کاری نزنیم که باعث یک عمر پشیمونیمون بشه .
موفق باشی همایون جان.

امیرمحمد غلامی
امیرمحمد غلامی
3 سال و 6 ماه قبل
پاسخ  احسان

ممنون از اینکه دوستمون رو راهنمایی منطقی کردی احسان و نظرت رو به اشتراک گذاشتی

همایون
همایون
3 سال و 6 ماه قبل
پاسخ  همایون

توروخدا یکی یک تحلیای بزاره بفروشم خیلی تگ ضررم

علیمرادی
علیمرادی
3 سال و 6 ماه قبل
پاسخ  همایون

نگران نباش هفته بعد رو ۴۵۰دلاره

همایون
همایون
3 سال و 6 ماه قبل
پاسخ  همایون

توروخدا اگه ضرر میده بفروشم سریع چون همه سرمایه زندگیم هست

همایون
همایون
3 سال و 6 ماه قبل

من روی 384خرید کردم نمیدونم چی میشه همه پول رهن خونمو گذاشنم توروخدا کمی راهنماییم کنید من تازه وارد این بازار شدم کار درستی کردم یا نه

سام
سام
3 سال و 6 ماه قبل

قیافه امیر محمد غلامی شبیه جک دورسی صاحب تویتر نیست ی کم ؟ یا حالا جک دورسی شبیه امیره

امیرمحمد غلامی
امیرمحمد غلامی
3 سال و 6 ماه قبل
پاسخ  سام

??? در هر دو صورت ممنونم ازت