Jaber

وب‌سایت ارزدیجیتال مسئولیتی در قبال مطالب و محتوای تولیدشده در شبکه‌های اجتماعی کاربران ندارد.
آخرین بازدید: ---
عضویت: 2 ماه و 21 روز قبل
15
34
301
27
24
428
171
15
34
301
27
24
428
171

ضعف در شکست خط روند نزولی

خنثی

هر چند سولانا پس از برخورد با خط روند صعودی بلند مدتی فعلا حمایت شده و در تایم 4 ساعته با دو تا کندل قوی خودشو به خط روند نزولی رسونده اما تا این لحظه هنوز نتونسته از خط روند نزولی عبور کنه و فقط چهار پنج تا کندل دوجی و پین بار ثبت کرده و در تثبیت بالای خط ضعف داشته. در صورت ثبت یک کندل پرقدرت بالای خط شکست تثبیت میشه.

تشکیل خط روند نزولی

نزولی

سلام دوستان خط روند صعودی سولانا رو به پایین شکسته شده (خط آبی) در حال حاضر نیز خط روند نزولی تشکیل شده (خط مشکی) اگه قصد لانگ گرفتن دارین تا زمانی که خط روند نزولی رو به بالا شکسته نشده وارد نشین. به عبارت دیگه تا زمانی که قیمت زیر خط روند نزولی هست احتمال ریزش از صعود بیشتره. موفق باشید.

آپدیت تحلیل سولانا

خنثی

خط روند صعودی بلند مدتی سولانا و کف حمایتی 90 تا 95 دلار آخرین امید سولانا برای ادامه روند صعودی هست. در صورت از دست رفتن خط روند و کف حمایتی که گفته شده ریزش شدت بیشتری خواهد گرفت. در مسیر ریزش اولین کف حمایتی 80 تا 85 دلار و در صورت شکست این ناحیه 60 تا 65 دلار مانع ریزش بیشتر قیمت خواهد شد. از سوی دیگر در صورت حمایت بر روی خط روند انتظار میره قیمت یکبار دیگه سقف 120 تا 127 دلار رو آزمایش کنه. در حال حاضر با توجه به شرایط موجود احتمال ریزش از احتمال صعود قویتره اما قطعیت پیش بینی ا

پیش بینی روند بیت کوین

خنثی

سلام دوستان بیت کوین همچنان درون یک ناحیه رنج هست(کانال بنفش) در صورت شکست این ناحیه از هر طرف انتظار جهش قیمت به اندازه همون ناحیه رو داریم(کانال های سبز بالا و پایین ناحیه رنج) در صورت صعود تا 55500 و در صورت سقوط تا 48200 ریزش خواهیم داشت. البته حواستون به خط چین وسط کانال هم باشه (میدلاین) چون یکی از نقاط چرخش قیمت میدلاین کانال هست. موفق باشید.

اصلاح قیمت بیت کوین

خنثی

سلام دوستان بیت کوین از چهار جهت روی ناحیه مقاومتی بسیار قوی قرار داره. اول به خط میدلاین (خط وسط) کانال صعودی تایم ماهانه برخورد کرده (کانال سبز) دوم کانال صعودی هفتگی که رو به پایین شکسته شده بود الان به کف اون کانال برخورد کرده (کانال آبی) سوم قیمت به سقف کانال صعودی تایم روزانه رسیده (کانال بنفش) چهارم به ناحیه عرضه ماهیانه رسیده که کلی لیکوییدیتی تو اون ناحیه قرار داره (خط قرمز رنگ) هر چهار تا موردی که گفتم رو قیمت 52500 تا 53000 هست. اگر بیت کوین بتونه این مقاومت بسیار

مشاهده بیشتر