بایننس بزرگ‌ترین آژانس مسافرتی مبتنی بر بلاک چین را می‌سازد

بایننس بزرگ‌ترین آژانس مسافرتی مبتنی بر بلاک چین را می‌سازد

گزارش‌ها حاکی از آن است که بایننس، غول دنیای ارز دیجیتال، تصمیم دارد بزرگ‌ترین «آژانس مسافرتی مبتنی بر بلاک چین» را راه‌اندازی کند.

به نقل از بلاک کریپتو، بایننس در راستای این هدف نوامبر سال گذشته «پلتفرم مسافرتی تراوالا» (Travala.com) را در اختیار گرفت. این پلتفرم در سال ۲۰۱۸ با هدف ارائه سیستمی مسافرتی مبتنی بر بلاک چین و ارزهای دیجیتال راه‌اندازی شد. در واقع «پلتفرم مسافرتی تراوالا» سرویسی است که به کاربران امکان می‌دهد هزینه‌های اقامتی و هتل خود را با استفاده از ارز دیجیتال پرداخت کنند.  

به‌تازگی تراوالا با «پرتال مسافرتی ارز دیجیتال تراول ‌بای ‌بیت» (TravelbyBit) ادغام شده است. این پرتال که توسط شرکت بایننس حمایت می‌شود، بستری مبتنی بر ارز دیجیتال فراهم کرده ‌است. درواقع کاربران پرتال مسافرتی ارز دیجیتال تراول ‌بای ‌بیت می‌توانند با استفاده از ارز دیجیتال پرواز و هتل رزرو کرده و پرداخت‌های خود را با ارز دیجیتال خود انجام دهند.

به‌عنوان اولین گام برای ادغام دو پرتال تراوالا و تراول ‌بای‌ بیت، این دو شرکت قصد دارند بازاریابی خدمات خود را به‌صورت مشترک و با همکاری یک‌دیگر انجام بدهند. سپس در گام بعدی، این دو شرکت تصمیم دارند که یک آژانس مسافرتی بزرگ راه‌اندازی کنند تا کاربران بتوانند در میان بیش از ۲ میلیون هتل و ۶۰۰ هزار آژانس هواپیمایی، پرواز و هتل رزرو کنند.

«موسسه تراول‌ بای ‌بیت» که در استرالیا مستقر است، اکتبر سال ۲۰۱۸ توسط شرکت بایننس راه‌اندازی شد. بایننس برای راه‌اندازی و اجرای این استارت‌آپ مبلغی معادل ۲.۵ میلیون دلار سرمایه‌گذاری کرده ‌است. چانگ پنگ ژائو (Changpeng Zhao)، مدیرعامل صرافی بایننس در رابطه با این استارت‌آپ گفت:

این یک قابلیت بسیار کاربردی است که بتوانید در زمان مسافرت از ارز دیجیتال خود استفاده کنید. درست زمانی که هواپیمای شما در یک کشور دیگر فرود می‌آید، در کشوری که ممکن است ارز رایج آن را به همراه نداشته باشید، می‌توانید با استفاده از ارز دیجیتال پرداخت‌های خود را انجام دهید.

اما فارغ از پروژه آژانس مسافرتی مبتنی بر ارز دیجیتال، Travala.com در زمینه دیگری نیز با صرافی بایننس ارتباط دارد. موسسه تراوالا در سال ۲۰۱۹ به زنجیره اختصاصی بایننس به‌نام «بایننس چین» (Binance Chain) مهاجرت کرده و در حال حاضر توکن منحصر به‌فرد (AVA) خودش را دارد. پس از انتشار اخبار ادغام دو موسسه تراولا و تراول ‌بای ‌بیت، توکن تراولا با نماد اختصاری AVA طی مدت ۱۰ روز ۴۰۰ درصد رشد کرد.

ممکن است علاقه مند باشید
guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

0 دیدگاه