atlasarzdigital

نگاهی به قیمت توکن بت (BAT) در بلندمدت/ اصلاح قیمت تا چه محدوده‌ای ادامه خواهد داشت؟

نگاهی به قیمت توکن بت (BAT) در بلندمدت/ اصلاح قیمت تا چه محدوده‌ای ادامه خواهد داشت؟
تحلیل ارائه شده صرفاً یک نظر شخصی به صورت کوتاه مدت است و وب‌سایت ارزدیجیتال هیچگونه مسئولیتی در قبال زیان‌های احتمالی آن بر عهده نخواهد داشت.

 

در ابتدا به دورنمای قیمت بت (BAT) در تایم فریم هفتگی و بررسی مسیر کلی آن طبق اصول الیوت می پردازیم.

نگاهی به قیمت توکن بت (BAT) در بلندمدت/ اصلاح قیمت تا چه محدوده‌ای ادامه خواهد داشت؟

تحلیل تکنیکال BAT در تایم فریم هفتگی

در شمای کلی بالا مشاهده می کنید که BAT از دسامبر ۲۰۱۷ و پس از لیست شدن در صرافی بایننس حرکتی صعودی را آغاز کرد که این حرکت در قیمت ۰.۰۰۰۰۶ بیت کوین با پایان موج ۱ به اتمام رسید و پس از آن شروع به حرکت در موج ۲ اصلاحی خود در مثلث کرد که این حرکت هفته ها و تا فوریه ۲۰۱۹ به طول انجامید. سپس این مثلث از ضلع بالا با قدرت و حجم زیاد شکسته شد که تاییدی برای شروع موج ۳ بود. اهدافی که برای این ۵ موج جهنده‌ی صعودی در بلند مدت می توان در نظر گرفت، ابتدا هدف قیمت ۰.۰۰۰۱۱ بیت کوین برای اتمام موج ۳ بزرگ و هدف قیمتی ۰.۰۰۰۱۳ بیت کوین برای موج ۵ بزرگ است.

حال به تایم فریم روزانه برای مشاهده دقیق حرکات قیمت مراجعه می کنیم.

نگاهی به قیمت توکن بت (BAT) در بلندمدت/ اصلاح قیمت تا چه محدوده‌ای ادامه خواهد داشت؟

در تایم فریم روزانه در قیمت مشاهده می کنیم که در دل موج ۳ بزرگ در تایم فریم هفتگی می توانیم شاهد یک ۵ موجی دیگر مطابق شکل بالا باشیم که با اتمام موج ۳ در سقف کانال و شروع به اصلاح در موج ۴ همراه است. شواهدی که برای اتمام این موج ۳ در دسترس است یکی برخورد به سقف کانال صعودی و دیگری مشاهده واگرایی منفی در اندیکاتور مکدی است.

حال محدوده ای که برای اصلاح در موج چهارم و پیدا کردن حمایت توسط قیمت مدنظر است، محدوده‌ی ۰.۰۰۰۰۵۵-۰.۰۰۰۰۶۵ بیت کوین است. انتظار می‌رود پس از این اصلاح قیمت دوباره جان تازه ای برای صعود و تکمیل موج ۵ در سطح ۰.۰۰۰۱۱ بگیرد که این سطح طبق عکس اول محدوده‌ی اتمام موج ۳ بزرگ در تایم فریم هفتگی است پس این هدف قیمتی قدرت زیادی برای کشیدن قیمت به سطوح بالاتر دارد.

نتیجه‌گیری

قیمت BAT در بلند مدت روند صعودی دارد و هدفی که برای آن می توان متصور بود ۰.۰۰۰۱۱- ۰.۰۰۰۱۳ بیت کوین است. اکنون قیمت در حال اصلاح برای پیدا کردن سطح حمایتی قوی برای صعود دوباره است که این اصلاح می تواند در محدوده‌ی ۰.۰۰۰۰۵-۰.۰۰۰۰۶ بیت کوین تمام شود.

اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه نگاهی به قیمت توکن بت (BAT) در بلندمدت/ اصلاح قیمت تا چه محدوده‌ای ادامه خواهد داشت؟ ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
+
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx
()
x