atlasarzdigital

نگاهی به قیمت توکن بت (BAT) در بلندمدت/ اصلاح قیمت تا چه محدوده‌ای ادامه خواهد داشت؟

نگاهی به قیمت توکن بت (BAT) در بلندمدت/ اصلاح قیمت تا چه محدوده‌ای ادامه خواهد داشت؟
تحلیل ارائه شده صرفاً یک نظر شخصی به صورت کوتاه مدت است و وب‌سایت ارزدیجیتال هیچگونه مسئولیتی در قبال زیان‌های احتمالی آن بر عهده نخواهد داشت.

 

در ابتدا به دورنمای قیمت بت (BAT) در تایم فریم هفتگی و بررسی مسیر کلی آن طبق اصول الیوت می پردازیم.

نگاهی به قیمت توکن بت (BAT) در بلندمدت/ اصلاح قیمت تا چه محدوده‌ای ادامه خواهد داشت؟

تحلیل تکنیکال BAT در تایم فریم هفتگی

در شمای کلی بالا مشاهده می کنید که BAT از دسامبر 2017 و پس از لیست شدن در صرافی بایننس حرکتی صعودی را آغاز کرد که این حرکت در قیمت 0.00006 بیت کوین با پایان موج 1 به اتمام رسید و پس از آن شروع به حرکت در موج 2 اصلاحی خود در مثلث کرد که این حرکت هفته ها و تا فوریه 2019 به طول انجامید. سپس این مثلث از ضلع بالا با قدرت و حجم زیاد شکسته شد که تاییدی برای شروع موج 3 بود. اهدافی که برای این 5 موج جهنده‌ی صعودی در بلند مدت می توان در نظر گرفت، ابتدا هدف قیمت 0.00011 بیت کوین برای اتمام موج 3 بزرگ و هدف قیمتی 0.00013 بیت کوین برای موج 5 بزرگ است.

حال به تایم فریم روزانه برای مشاهده دقیق حرکات قیمت مراجعه می کنیم.

نگاهی به قیمت توکن بت (BAT) در بلندمدت/ اصلاح قیمت تا چه محدوده‌ای ادامه خواهد داشت؟

در تایم فریم روزانه در قیمت مشاهده می کنیم که در دل موج 3 بزرگ در تایم فریم هفتگی می توانیم شاهد یک 5 موجی دیگر مطابق شکل بالا باشیم که با اتمام موج 3 در سقف کانال و شروع به اصلاح در موج 4 همراه است. شواهدی که برای اتمام این موج 3 در دسترس است یکی برخورد به سقف کانال صعودی و دیگری مشاهده واگرایی منفی در اندیکاتور مکدی است.

حال محدوده ای که برای اصلاح در موج چهارم و پیدا کردن حمایت توسط قیمت مدنظر است، محدوده‌ی 0.000055-0.000065 بیت کوین است. انتظار می‌رود پس از این اصلاح قیمت دوباره جان تازه ای برای صعود و تکمیل موج 5 در سطح 0.00011 بگیرد که این سطح طبق عکس اول محدوده‌ی اتمام موج 3 بزرگ در تایم فریم هفتگی است پس این هدف قیمتی قدرت زیادی برای کشیدن قیمت به سطوح بالاتر دارد.

نتیجه‌گیری

قیمت BAT در بلند مدت روند صعودی دارد و هدفی که برای آن می توان متصور بود 0.00011- 0.00013 بیت کوین است. اکنون قیمت در حال اصلاح برای پیدا کردن سطح حمایتی قوی برای صعود دوباره است که این اصلاح می تواند در محدوده‌ی 0.00005-0.00006 بیت کوین تمام شود.

دیدگاه کاربران

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه نگاهی به قیمت توکن بت (BAT) در بلندمدت/ اصلاح قیمت تا چه محدوده‌ای ادامه خواهد داشت؟ ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.