تماشا کنید: ۹ واقعیت جالب درباره بیت کوین

تماشا کنید: ۹ واقعیت جالب درباره بیت کوین

دنیای بیت کوین پر از اتفاقات و حقایق جالب است. از قیمت آن گرفته که به رشدهای چندین هزار درصدی و البته سقوط‌های وحشتناکش معروف است، تا استخراج آن که برای اولین بار توزیع پول را از بانک‌های مرکزی به میان مردم آورد، همه و همه چیزهایی هستند که برای اولین بار با آن‌ها سروکار داریم.

در این ویدیو با ۹ واقعیت جالب و کمتر شنیده شده درباره بیت کوین آشنا می‌شوید (دوبله: ثریا نیل درار)

ممکن است علاقه مند باشید
guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

1 دیدگاه
ناشناس
ناشناس
4 سال و 3 ماه قبل

معمولاً افرادی که سایت تحلیلی - خبری مربوط به بیت کوین ایجاد میکنن اهداف خاصی رو دنبال میکنن که بیشتر اون اهداف مربوط به کسب درآمد از طریق بیت کوین و خدمات مربوط به اون هست. ولی من هدف شما رو از ایجاد این سایت نمیفهمم چون برخی مواقع با موارد جعلی و تاریخ مصرف گذشته و بی محتوایی که تو سایتتون منتشر میکنید ضرباتی به گشترش بیت کوین و صنعت ارزهای رمزنگاری شده در ایران وارد میکنید که دشمنان قسم خورده بیت کوین نمیتونن چنین ضرباتی رو به بهش وارد کنن.

مثلاً در همین مطلب و ده ها مطلب تالیف و ترجمه شده از طرف شما چرا باید یه مسئله کوچیکی مثل Silk Road که در 6 - 7 سال قبل اتفاق افتاده رو به انحاء مختلف عنوان کنید؟!

اون هم نه حقیقت ماجرا رو بلکه مواردی کذب و دروغ رو عنوان میکنید که اگه افراد کم اطلاع و ساده که بیش از 70 درصد جامعه رو تشکیل میدن اون رو ببینن دیگه امکان نداره تا آخر عمر فکر استفاده از بیت کوین به سرشون بزنه. مسئله دستگیری عوامل Silk Road مسئله ای قدیمی هست که مدتهاست مختومه شده و اف بی آی هم هرگز تعداد زیادی بیت کوین بابت این مسئله گیرش نیومده. هر بیت کوینی هم در این قضیه بود همون زمان توسط دولت فدرال آمریکا مصادره شد و ضمناً در همون دوران هم این بیت کوین های مصادره شده توسط دادگاه فدرال آمریکا در چند مرحله به مزایده گذاشته شد و تا جایی که من یادمه همه اون بیت کوین های مصادره شده با قیمتی بسیار پایین نسبت به قیمت های امروزی فروخته شدند و این مسئله با اجرای حکم حبس ابد برای توسعه دهنده Silk Road به پایان رسید.

حالا شما با هدف پر محتوا نشون دادن سایتتون هی از این دست موارد رو نشر بدید!!!