یک بازار خنثی و بی تصمیم در آینده انتظار دارم

1 ماه قبل shiba-inu شیبا اینو
4
بازه زمانی: کوتاه مدت
  • 1 ماه قبل
    ببینید من نمیخوام بهتون امید بدم چون ما در بازار سرمایه هستیم و دنبال پول درآوردنیم در بعضی تحلیل ها دیدم که با کشیدن دو خط و دیدن شباهت به مثلث الگوی مثلث میگویند و با سرمایه مردم بازی می کنند که واقعا شرم آوره. بگدریم ما در دو ماه پیش شاهد یک روند صعودی قوی با مومنتوم بالا بودیم که حدود 400 درصد این ارز رشد داشت و حدود دو ماه هست که در یک اصلاخ فرسایشی هستیم و قیمت در یک نقطه در حال جمع شدن است. همانطور که در چارت نوشتم این سومین خط روند ادامه داده شده است که نشان تضعیف روند ریزشی است و هم اکنون وارد داریم وارد فاز محدوده معاملاتی (trading Range ) می شویم . با توجه به موقعیت بیتکوین و شرایط دیگر بازار که در قیمت تداخل دارد فعلا انتظار افزایش شدید قیمتی حداقل در این ماه را ندارم و شرایط زمانی نقض می شود که اولین مقاومت که First Minor R در چارت نوشتم با یک کندل پر قدرت شکسته شود. فعلا نقاط خرید من در حمایت ها و نقاط خروج من به صورت پلکانی در نقاط مقاومتی در چارت است و در نظر بگیرید که بعد از شکست ترند لاین انتظار حرکت سریع نداشته باشید چون خریداران و فروشندگان در چند روز باید نسبت به قیمت تصمیم بگیرند و درگیری آن ها محدوده معاملاتی یا همان حرکت پینگ پونگی و بی تصمیمی بازار را می سازد. پر سود باشید.
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

4 دیدگاه
پلنگتون
پلنگتون
4 هفته قبل

فعلا که تحلیلت اشتباه از اب دراومد

امیرعلی
امیرعلی
4 هفته قبل
پاسخ  پلنگتون

دقیقا کجاش غلطه هنوز رنجیم و هنوز روی چارت عمل دقیق عکل کرده دوستم سواد معاملاتی نداری نه از کسی ایراد بگیر و بازارو ترک کن و برو یاد بگیر و اگر ایراد گرفتی دلیل بیار

S. Solgi
S. Solgi
1 ماه قبل

بازار اکنون،افزایشی شد،

امیرعلی
امیرعلی
1 ماه قبل
پاسخ  S. Solgi

لطفا دلیلتو بنویس چیزی که میبینم پین بار چهار ساعته روی ترندلاین نزولی هست
از لحاظ پرایس اکشن بازار خنثی و داخل تریدینگ رنجیم