تحلیل در سه تایم فریم

2 ماه قبل سولانا
0
بازه زمانی: میان مدت
  • 2 ماه قبل
    در حال حاضر بعد از ثبت یک اسپایک صعودی پر قدرت در تایم فریم روزانه در درون یک کانال صعودی قرار داره ( کانال قرمز رنگ)در تایم فریم 4 ساعته اما با توجه به ثبت دو کف بر روی قیمت 51 دلار وارد یک ناحیه رنج شدیم که کف و سقف این ناحیه رنج نیز مشخص هست (کانال سبز رنگ)در تایم فریم 1 ساعته هم درون یک ناحیه رنج قرار داریم که کف این ناحیه 58.5 و سقف آن 62 دلار می باشد (کانال کوچک مشکی رنگ)قیمت تونسته سقف کانال یک ساعته رو بشکنه اما تا این لحظه هنوز تثبیت نداده. در صورت شکست و تثبیت به احتمال قوی قیمت یک بار دیگه سقف ناحیه رنج تایم فریم 4 ساعته یعنی 68 دلار رو آزمایش خواهد کرد.در صورت شکست ناحیه رنج تایم 4 ساعته به سمت بالا به احتمال قوی به اندازه همین کانال رشد داشته و قیمت خودشو به سقف کانال قرمز رنگ تایم روزانه خواهد رساند.اما در صورت شکست این ناحیه رو به پایین علاوه بر ریزش به اندازه ناحیه رنج کانال روزانه نیز شکسته شده و در تایم فریم روزانه نیز وارد یک ناحیه رنج بزرگتری خواهیم شد.موفق باشید.
guest

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط غیرمجاز است.

دیدگاه‌هایی که از قوانین فوق تخطی کرده باشند، تأیید نمی‌شوند و حساب کاربران خاطی ممکن است مسدود شود.

در صورت وقوع کلاهبرداری یا فریب، ارزدیجیتال این حق را دارد که از مراجع قضایی پیگیری کند یا با این نهادها همکاری داشته باشد.

0 دیدگاه