اخبار فوری ارز‌های دیجیتال
  • همه
  • بیت‌کوین
  • اتریوم
  • پربازدید‌
  • صعودی
  • نزولی
استاد اقتصاد دانشگاه نیویورک: روزهای پایانی بیت‌کوین و ارزهای دیجیتال نزدیک است
استاد اقتصاد دانشگاه نیویورک: روزهای پایانی بیت‌کوین و ارزهای دیجیتال نزدیک است

نوریل روبینی، منتقد ارزهای دیجیتال و استاد اقتصاد در دانشکده بازرگانی استرن دانشگاه نیویورک، در بحبوحه بحران بانکی در ایالات متحده می‌گوید بیت کوین (BTC) و سایر دارایی‌های دیجیتال بازیگران بدی دارد و روزهای پایانی آن‌ها فرا رسیده است.

به گفته روبینی، ارز دیجیتال و بیت‌کوین به‌عنوان یک ذخیره‌کننده ثروت واجد شرایط نیست و کلاهبرداران بسیار زیادی در این حوزه وجود دارد. از نظر این استاد دانشگاه، نتیجه استفاده از بیت‌کوین قانونی کردن فعالیت‌های جنایتکاران، کلاهبرداران و فرارهای مالیاتی است.

روبینی در حالی که استدلال می‌کند که نوسانات ارزهای دیجیتال آن را یک پناهگاه امن نمی‌کند، ادعا می‌کند که بانک‌های دوستدار ارزهای دیجیتال سیلورگیت و سیگنچر به دلیل «انجام کارهای سمی» سقوط کردند و خانه پوشالی که این ارزهای دیجیتال ایجاد کرده‌اند، فرو خواهد ریخت.

 مشاهده متن کامل انگلیسی خبر
The Daily Hodl
تحقیقات نشان می‌دهد صرافی‌های ارزهای دیجیتال روسیه به طور مخفیانه به پولشویی کمک می‌کنند
تحقیقات نشان می‌دهد صرافی‌های ارزهای دیجیتال روسیه به طور مخفیانه به پولشویی...

یکی از دلایلی که رگولاتورها نسبت به تراکنش‌های ارزهای دیجیتال بدبین هستند، ناشناس بودن آن است. به عنوان مثال، با استفاده از میکسرهای ارزهای دیجیتالی چون Tornado Cash، کاربران می‌توانند بدون به خطر انداختن اطلاعات شخصی خود پول ارسال و دریافت کنند. متأسفانه، این سیستم مجرمان را قادر می‌سازد تا بتوانند پول به دست آمده از راه‌های غیرقانونی را انتقال دهند.

در تحقیقات اخیر شفافیت بین‌الملل، هشت صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در مسکو نشانه‌هایی از پولشویی را نشان دادند. خبرنگاران خود را جای افراد بی‌هویتی جای می‌زدند که قصد داشتند USDT به صرافی دهند و صرافی نیز آن‌ها را تشویق کرده و قول بازگشت پول به پوند در بانک‌های انگلیس را داده است.

لیست این ۸ صرافی منتشر شده است و باید دید چه واکنشی از مقامات روسیه در پی خواهد داشت.

 مشاهده متن کامل انگلیسی خبر
Bitcoinist
ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.