ترامپ در حال آماده‌سازی بسته محرک مالی ۱.۸ تریلیون دلاری است

ترامپ در حال آماده‌سازی بسته محرک مالی ۱.۸ تریلیون دلاری است

کابینه ترامپ در حال آماده‌سازی یک طرح کمک مالی برای ویروس کرونا به ارزش ۱.۸ تریلیون دلار است. این طرح یکی از بزرگترین طرح‌های کمک مالی دولت تا کنون است.

به گزارش کوین دسک و به نقل از وال استریت ژورنال، منابع آگاه اعلام کرده‌اند کابینه ترامپ درصدد آن است تا یک طرح کمک مالی به ارزش ۱.۸ تریلیون دلار را در مجلس این کشور تصویب کنند.

بسیاری از سرمایه‌گذاران معتقدند که ارائه طرح‌های کمک مالی و طرح‌های تسهیل کمّی از جانب دولت‌ها و بانک‌های مرکزی، باعث شده است تا شاهد تورمی غیرقابل‌اجتناب در سرتاسر دنیا باشیم. به‌عقیده بسیاری، این طرح‌ها از آن جهت که باعث افزایش تورم می‌شوند، برای ارزهای دیجیتال اتفاقی مثبت هستند؛ از همین رو، اگر کابینه ترامپ موفق به اجرای این طرح شوند، انتظار می‌رود قیمت بیت کوین و ارزهای دیجیتال نیز افزایش یابد.

طی ۲۴ ساعت گذشته، قیمت بیت کوین در حدود ۵٪ رشد کرده است و در حال حاضر در محدوده ۱۱۳۹۰ دلار معامله می‌شود. به نسبت ابتدای سال جاری میلادی، قیمت پادشاه ارزهای دیجیتال ۵۴٪ رشد کرده است.

ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه