ریسک سرمایه گذاری از طریق ICO

ریسک سرمایه گذاری از طریق ICO

هرچند در مقالات ادعا می شود که با خرید از طریق ICO ، سرمایه گذاران مالک بخشی از دارایی ها و بدهی های شرکت می شوند و مدعی سود هستند اما در صورت اینکه پروژه انجام نشود و افراد پشت آن #سرمایه شما را بدزدند به دلیل اینکه قاعده و مقرراتی برای مدیریت این فضا وجود ندارد، شما کاری نمی توانید در مقابل آن انجام دهید.

سازمان بورس و اوراق بهادار  آمریکا در حال حاضر در حال بررسی این روش سرمایه گذاری است، اما تا پایان تصمیم گیری سرمایه گذاران نمی توانند سرمایه گذاریشان را تضمین کنند.

ریسک سرمایه گذاری از طریق ICO

آرون تینگ (Aaron Ting)، معاون رئيس انجمن سرمایه گذاران مالزی، معتقد است:”آی.سی.او یک گزینه سرمایه گذاری برای کسانی است که مایل به ریسک بالا در قبال سود بالا هستند”

تشخیص تفاوت بین یک پروژه واقعی و یک پروژه کلاهبرداری آسان نیست. به همین دلیل، کارشناسان صنعت تاکید می کنند که سرمایه گذاران قبل از سرمایه گذاری در مورد خود پروژه، امکان سنجی، پتانسیل توسعه آن و همچنین در مورد مالکان پروژه عمیقا تحقیق کنند و سپس تصمیم به سرمایه گذاری بگیرند.

منبع : آزمایشگاه بلاک چین ایران
guest

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط غیرمجاز است.

دیدگاه‌هایی که از قوانین فوق تخطی کرده باشند، تأیید نمی‌شوند و حساب کاربران خاطی ممکن است مسدود شود.

در صورت وقوع کلاهبرداری یا فریب، ارزدیجیتال این حق را دارد که از مراجع قضایی پیگیری کند یا با این نهادها همکاری داشته باشد.

0 دیدگاه
ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.