ریسک سرمایه گذاری از طریق ICO

ریسک سرمایه گذاری از طریق ICO

هرچند در مقالات ادعا می شود که با خرید از طریق ICO ، سرمایه گذاران مالک بخشی از دارایی ها و بدهی های شرکت می شوند و مدعی سود هستند اما در صورت اینکه پروژه انجام نشود و افراد پشت آن #سرمایه شما را بدزدند به دلیل اینکه قاعده و مقرراتی برای مدیریت این فضا وجود ندارد، شما کاری نمی توانید در مقابل آن انجام دهید.

سازمان بورس و اوراق بهادار  آمریکا در حال حاضر در حال بررسی این روش سرمایه گذاری است، اما تا پایان تصمیم گیری سرمایه گذاران نمی توانند سرمایه گذاریشان را تضمین کنند.

ریسک سرمایه گذاری از طریق ICO

آرون تینگ (Aaron Ting)، معاون رئيس انجمن سرمایه گذاران مالزی، معتقد است:”آی.سی.او یک گزینه سرمایه گذاری برای کسانی است که مایل به ریسک بالا در قبال سود بالا هستند”

تشخیص تفاوت بین یک پروژه واقعی و یک پروژه کلاهبرداری آسان نیست. به همین دلیل، کارشناسان صنعت تاکید می کنند که سرمایه گذاران قبل از سرمایه گذاری در مورد خود پروژه، امکان سنجی، پتانسیل توسعه آن و همچنین در مورد مالکان پروژه عمیقا تحقیق کنند و سپس تصمیم به سرمایه گذاری بگیرند.

منبع : آزمایشگاه بلاک چین ایران
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه