مدیرعامل کریپتوکوانت: عملکرد بلندمدت اتریوم ممکن است بهتر از بیت کوین باشد

مدیرعامل کریپتوکوانت: عملکرد بلندمدت اتریوم ممکن است بهتر از بیت کوین باشد

کی یانگ جو (Ki Young Ju)، مدیرعامل شرکت تحلیلی کریپتوکوانت (CryptoQuant)، در اظهارنظری عنوان کرد که در بلندمدت احتمال پیشی‌گرفتن عملکرد اتریوم از بیت کوین وجود دارد.

به گزارش دیلی هودل، او خطاب به ۲۳۹,۷۰۰ دنبال‌کننده خود در توییتر گفت که ممکن است اتریوم پیش از ثبت اوج تازه بیت کوین بتواند اوج قبلی خود را بشکند. او در تشریح صحبت‌های خود به این مسئله هم اشاره کرد که فاصله اتریوم از اوج تاریخی خود، بسیار کمتر از فاصله بیت کوین تا اوج قیمتش است. او در این باره گفت:

این احتمال وجود دارد که پیش از رسیدن قیمت بیت کوین به اوج تاریخی‌اش، اتریوم به این محدوده برسد. در حال حاضر فاصله اتریوم به اوجش، کمتر از فاصله بیت کوین است.

او در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت که اتریوم با شوک عرضه مواجه است. از سوی دیگر، روند خروج سرمایه بیت کوین از صرافی‌ها کندتر شده است که نشانه کمرنگ‌شدن احساسات مثبت حاکم بر بازار است. او در این باره گفت:

تقاضای بیشتر، عرضه کمتر. بحران نقدینگی اتریوم از جانب فروشندگان همچنان تشدید می‌شود و این در حالی است که روند نزولی ماه مه موجودی صرافی‌ها متوقف شده است.

قیمت اتریوم

کی یانگ جو به افزایش انباشت سرمایه‌گذاران اتر هم اشاره می‌کند و آن را عاملی مثبت در روند صعودی این ارز دیجیتال به حساب می‌آورد. او در این باره گفت:

به نظر می‌رسد نهنگ‌هایی که پیش از افزایش قیمت حجم بالایی از اتر را در قرارداد سهام‌گذاری اتریوم ۲ سهام‌گذاری کرده بودند، باز هم سیلی از اتر را وارد این قرارداد کرده‌اند که مدرک دیگری دال بر صعودی‌بودن این ارز دیجیتال در بلندمدت است. این احتمال وجود دارد که نهنگ‌ها فکر می‌کنند قیمت معقول اتریوم در بلندمدت بیشتر از اینها [۳,۰۰۰ دلار] است.

طبق آمارهای کریپتوکوانت، در حال حاضر ۵.۸۴ درصد عرضه اتر در قرارداد هوشمند اتریوم ۲.۰ سهام‌گذاری شده‌اند.

مدیرعامل کریپتوکوانت: عملکرد بلندمدت اتریوم ممکن بهتر از بیت کوین باشد

اتریوم ۲، به‌روزرسانی برای نسخه فعلی اتریوم به حساب می‌آید. پس از اجرای کامل اتریوم ۲، پروتکل اجماع این ارز دیجیتال از اثبات کار به اثبات سهام تغییر خواهد کرد؛ این یعنی ماینرها جای خود را به اعتبارسنج‌ها خواهند داد.

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

0 دیدگاه