خرید آیوتا

خرید ارز دیجیتال آیوتا در ۳ دقیقه! در سریعترین زمان و به راحتی و بدون احراز هویت طولانی، میتوانید برای خرید آیوتا IOTA از طریق سایت ارز دیجیتال اقدام نمایید. فروش آیوتا IOTA با بهترین قیمت آیوتا امروز به همراه پشتیبانی ۲۴ ساعته

IOTA

7.52%

$0.231333

۱۴,۱۶۶ ت

IOTA
IOTA

آیوتا در حال کاهش قیمت است!

آیوتا در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۱۹.۰۱۶ میلیون دلار در جهان معامله شده و قیمت آن -۰.۶۰۶۰۴۹% از دیروز تغییر داشته است. خرید آیوتا در ایران با محاسبه قیمت جهانی آن که 0.231333 دلار آمریکا بوده و قیمت تتر در بازار ایران که ۶۱,۲۳۹ تومان است، ۱۴,۱۶۶ تومان خواهد بود. آیوتا نسبت به هفته گذشته نزدیک به ۷.۵۲% تغییر کرده و هم‌اکنون ارزش بازار آن معادل ۷۵۵.۹۴۸ میلیون دلار است.
ارزش کل بازار 755.948 میلیون دلار

حجم معامله 19.016 میلیون دلار

عرضه در گردش 3.268 میلیارد دلار

نرخ تغییر -5.67 ۳۰ روزه

در کمتر از ۳ دقیقه خرید کنید!

۱

انتخاب ارزدیجیتال

از میان ۷۰۰ رمزارز، ارز دیجیتال مورد نظر خود را انتخاب و مقدار آن را تعیین کنید
۲

ثبت نام فوری

بعد از انتخاب مقدار لازم با وارد کردن شماره خود به سرعت یک حساب کاربری ایجاد کنید
۳

پرداخت

بعد از پرداخت مبلغ ارز مد نظر شما در حساب کاربری شما موجود می شود

چرا از میانبر ارزدیجیتال خرید کنیم؟

 • خرید تنها با ۱۰ هزار تومان

  با حداقل مبلغ ۱۰ هزار تومان خرید رمزارز خود را انجام دهید

 • کیف پول امن

  رمزارزهای خود را به صورت کاملا امن در کیف پول نگهداری کنید

 • کارمزد فروش صفر

  برای فروش رمزارزهای خود هیچ کارمزدی پرداخت نکنید

 • پشتیبانی ۲۴ ساعته

  ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز آماده خدمات‌رسانی هستیم

نمودار آیوتا

درباره خرید آیوتا

آیوتا چیست؟

آیوتا (IOTA) ارز دیجیتالی است که در سال ۲۰۱۵ توسط بنیاد آیوتا (IOTA Foundation) راه‌اندازی شد. نام آیوتا از حرف یونانی iota گرفته شده است که به معنای مقدار بسیار کوچک است. این نام‌گذاری به قابلیت آیوتا برای انجام میکرو تراکنش‌ها اشاره دارد. هدف ارز دیجیتال آیوتا تحقق اینترنت اشیا (IoT) است. آیوتا از سایر ارزهای دیجیتال متفاوت است چرا که از بلاک چین استفاده نمی‌کند، بلکه از فناوری متفاوتی به نام تنگل (Tangle) استفاده می‌کند.

تنگل چیست؟

در بلاک چین، تراکنش‌ها در زنجیره‌ای از بلاک‌ها ذخیره و توسط شبکه‌ای از گره‌ها تأیید می‌شوند. امنیت، شفافیت و غیرمتمرکزبودن از مزایای مهم بلاک چین است، اما محدودیت‌هایی نظیر قابلیت مقیاس‌پذیری، سرعت و هزینه نیز دارد.

تنگل شبکه‌ای از تراکنش‌هاست که با هم مرتبط بوده و یکدیگر را تأیید می‌کنند. هر تراکنش برای اینکه بتواند به شبکه اضافه شود باید دو تراکنش قبلی را تأیید کند. این کار به صورت خودکار توسط کیف پول شما یا توسط سرویسی که از آن استفاده می‌کنید، انجام می‌شود. به این ترتیب، ماینرها از پروسه تأیید تراکنش حذف می‌شوند، بدون اینکه سیستم ویژگی تمرکززدایی خود را از دست بدهد.

تنگل چه مزایایی در مقایسه با بلاک چین دارد؟

تنگل برخی مزایا نسبت به بلاک چین دارد، از جمله:

مقیاس‌پذیری: تنگل توانایی پردازش تعداد زیادی از تراکنش‌ها را در ثانیه دارد و با افزایش تعداد کاربران، سرعت پردازش تراکنش‌ها نیز افزایش می‌یابد.

سرعت: تنگل قادر به پردازش تراکنش‌ها در چند ثانیه است و به زمان بلاک یا زمان تأیید شبکه وابسته نیست.

هزینه: ازآنجاکه تأیید تراکنش‌ها توسط خود کاربران انجام می‌شود، تنگل هیچ هزینه‌ای برای تراکنش‌ها درخواست نمی‌کند؛ یعنی دقیقاً همان مقداری که از کیف پول فرستنده کم می‌شود، به کیف پول گیرنده اضافه می‌شود. این ویژگی آن را برای میکرو تراکنش‌ها و انتقالات با ارزش کم ایده‌آل می‌سازد.

غیرمتمرکزبودن: تنگل هیچ نهاد متمرکزی ندارد و توسط خود کاربران اداره می‌شود.

بهینگی مصرف انرژی: فرایند انجام و تأیید تراکنش‌ها در تنگل به مقدار کمی انرژی نیاز دارد، چراکه نیازی به محاسبات یا استخراج ندارد و می‌تواند روی دستگاه‌های با توان پایین نیز اجرا شود.

استفاده از آیوتا برای تحقق اینترنت اشیا

آیوتا ویژگی‌هایی دارد که آن را برای تحقق اینترنت اشیا (IoT) مناسب می‌کند. اینترنت اشیا شبکه‌ای از دستگاه‌های متصل به یکدیگر است که می‌توانند بدون مداخله انسانی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، اطلاعات را تبادل کنند و وظایفی را انجام دهند. این فرایند سطح جدیدی از اتوماسیون و کارایی ایجاد می‌کند. هدف آیوتا نیز فعال‌کردن اقتصاد ماشین است، طوری که دستگاه‌ها بتوانند ارزش و اطلاعات را به صورت غیرمتمرکز و بدون نیاز به اعتماد مبادله کنند.

با توسعه آیوتا و اینترنت اشیا، کارهایی نظیر ایجاد شهر، خانه و حمل‌ونقل هوشمند به واقعیت می‌پیوندند. مثلاً آیوتا می‌تواند برای ایجاد خودروهای هوشمندی به کار رود که می‌توانند بدون راننده حرکت کنند، هزینه تاکسی و سوخت را پرداخت کنند و با دیگر ماشین‌ها در جاده ارتباط برقرار کنند. ایجاد لباس‌های هوشمند نیز مثالی دیگر از موارد استفاده آیوتا است؛ در این حالت لباس‌ها داده‌های بیومتریک کاربران را جمع‌آوری و تجزیه‌وتحلیل کرده و پیشنهاداتی را به افراد ارائه می‌دهند.

از کجا آیوتا بخریم؟

برای خرید آیوتا می‌توانیم از این سه طریق اقدام کنیم:

۱. خرید آیوتا از صرافی‌های خارجی

۲. خرید آیوتا از صرافی‌های غیرمتمرکز

۳. خرید آیوتا از صرافی‌های داخلی

خرید آیوتا از هر یک از این صرافی‌ها ویژگی‌های خاص خود را دارد و بهتر است ما با بررسی دقیق این موارد گزینه‌ای برای خریدمان انتخاب کنیم که مطابق با نیاز و شرایط ما است.

صرافی‌های خارجی

خرید آیوتا از صرافی‌های خارجی برای کاربران ایرانی دشواری‌های دارد، چون اولاً برای خرید از این صرافی‌ها نیاز به احراز هویت داریم که باتوجه‌به تحریم‌ها، انجام این فرایند برای ما کاربران ایرانی در عمل غیرممکن است. تقریباً همه صرافی‌های معتبر بین‌المللی احراز هویت را اجباری کرده‌اند.

ممکن است با روش‌هایی احراز هویت انجام گیرد، اما همیشه این احتمال وجود دارد که در آینده به هر دلیلی هویت کاربر برای صرافی فاش شود. این مسئله می‌تواند به بسته‌شدن حساب و بلوکه‌شدن کل سرمایه موجود در آن منجر شود. از این رو، صرافی‌های خارجی گزینه پرچالشی برای خرید آیوتا هستند، به‌خصوص که در این شرایط هیچ خدمات پشتیبانی نیز از جانب صرافی به کاربران ایرانی ارائه نمی‌شود.

صرافی‌های غیرمتمرکز

صرافی‌های غیرمتمرکز سختی افتتاح حساب و احراز هویت را ندارند؛ اما اغلب بسته به نوع ارز دیجیتال مورد معامله، کارمزدهای بالایی روی تراکنش‌ها تعیین می‌کنند که سبب می‌شود آنها گزینه اقتصادی و مقرون‌به‌صرفه‌ای برای خرید آیوتا نباشند. همچنین، کار با صرافی‌های غیرمتمرکز کمی پیچیدگی فنی دارد که می‌تواند برای کاربران عادی و تازه‌وارد چالش‌برانگیز باشد.

صرافی‌های داخلی

در حال حاضر، صرافی‌های داخلی بهترین گزینه برای خرید آیوتا هستند. این صرافی‌ها به‌راحتی در دسترس ما قرار دارند، ثبت‌نام و احراز هویت در آنها به‌آسانی انجام می‌شود، استفاده از آنها پیچیدگی خاصی ندارد و اغلب هنگام بروز مشکل خدمات پشتیبانی ارائه می‌دهند.

با این حال، نمی‌توان گفت که همه صرافی‌های داخلی مطمئن و معتبر هستند. بهترین و امن‌ترین کار این است که در انتخاب صرافی داخلی نیز با وسواس عمل کنیم و با تحقیق و بررسی صرافی معتبری را برای خرید آیوتا برگزینیم. برای سنجش اعتبار صرافی می‌توانیم از نظرات دیگر کاربران استفاده کنیم و شبکه‌های اجتماعی را رصد کنیم. همچنین، قبل از خرید از کیفیت خدمات ارائه شده توسط صرافی و سرعت پاسخگویی آنها اطمینان حاصل کنیم.

اگر به هر دلیلی مایل به خرید آیوتا از صرافی خارجی هستید، می‌توانید از یک صرافی ایرانی تتر یا هر استیبل کوین دیگری بخرید و با استیبل کوین خریداری شده از صرافی خارجی موردنظرتان آیوتا تهیه کنید.

راه‌های خرید و فروش آیوتا

برای خرید و فروش ایوتا از صرافی دو راه وجود دارد:

۱. خرید مستقیم

در این روش، آیوتا را به صورت مستقیم از خود صرافی می‌خریم؛ به این معنی که طرف معامله خود صرافی است و ما آیوتا را از شخص ثالثی نمی‌خرید. به همین دلیل، خرید آیوتا با سرعت انجام می‌شود و بلافاصله پس از تکمیل فرایند خرید نیز توکن‌های خریداری‌شده به حساب ما در صرافی منتقل می‌شود. این روش در صرافی‌ها با نام «خرید سریع» یا «خرید فوری» نیز شناخته می‌شود.

۲.خرید همتا به همتا

در این روش، صرافی نقش واسطی را دارد که کمک می‌کند خریدار و فروشنده یکدیگر را پیدا کنند. به این صورت که ما به‌عنوان خریدار سفارش خرید خود را در پلتفرم صرافی ثبت می‌کنیم و منتظر می‌مانیم تا یک سفارش فروش متناظر با سفارش ما منطبق شود.

مراحل خرید آیوتا (IOTA) از صرافی ارز دیجیتال

اگر قصد خرید IOTA را دارید، یکی از ساده‌ترین راه‌ها این است که از همین صفحه از سایت ارزدیجیتال برای تهیه آن اقدام کنید. برای این کار می‌توانید مراحلی را که در ادامه توضیح داده شده است، دنبال کنید:

۱. به بالای همین صفحه بروید و برای خرید آیوتا وارد ویجت سمت چپ شوید.

۲. مقدار آیوتایی را که می‌خواهید بخرید در فیلد  IOTA وارد کنید.

۳. مشاهده می‌کنید که مبلغ لازم برای خرید شما به تومان در فیلد پایین ظاهر می‌شود. برای ادامه خرید روی گزینه «خرید آیوتا» کلیک کنید.

۴. در فیلد جدیدی که ظاهر می‌شود، شماره موبایلتان را وارد و برای دریافت کد تأیید روی گزینه «ارسال کد» کلیک کنید.

۵. کدی را که برایتان پیامک شده است در فیلد مربوطه وارد کنید و کمی صبر کنید تا شماره موبایلتان در سایت تأیید شود.

۶. پس از تأییدشدن شماره موبایل دو فیلد «کد ملی» و «تاریخ تولد» در صفحه باز می‌شود. اطلاعات لازم را وارد کنید.

در پایان روی گزینه «پرداخت آنلاین» و سپس دکمه «ارسال به درگاه» کلیک کنید تا به درگاه بانکی هدایت شوید و پرداخت را انجام دهید. توجه داشته باشید که پرداخت تنها با کارت‌های بانکی ممکن خواهد بود که متعلق به کد ملی واردشده در مرحله قبل باشد.

اگر از قبل در صرافی حساب کاربری داشته باشید و احراز هویت شما انجام شده باشد، بلافاصله پس از پرداخت می‌توانید ارز دیجیتال خریداری‌شده را برداشت کنید. اما اگر حساب نداشته باشید، پس از تکمیل فرایند خرید، یک حساب با اطلاعات شخصی شما که در مراحل قبل وارد کرده‌اید در صرافی برایتان باز می‌شود.

شما می‌توانید با ورود به این حساب به آیوتای خریداری شده خود دسترسی پیدا کنید. پس از تکمیل احراز هویت هم می‌توانید توکن‌های خریداری‌شده را به کیف پول شخصی خود انتقال دهید.

سؤالات متداول

 • آیا برای خرید آیوتا باید بدانیم این ارز دیجیتال چطور کار می‌کند؟
  خیر؛ برای خرید ارز دیجیتال آیوتا نیازی نیست نحوهٔ کارکرد و جزئیات فنی شبکه‌های آن و زیرساخت‌های بلاک چینی را بدانید. با خواندن سؤالات متداول این صفحه تا حد زیادی به ماهیت و نحوه .کارکرد این ارز دیجیتال پی خواهید برد.
 • میانبر خرید آیوتا ارزدیجیتال چیست؟
  میانبر یا ویجت خرید IOTA ارزدیجیتال، ابزاری است که با استفاده از آن می‌توانید در عرض چند ثانیه از بین بیش از ۷۰۰ رمز ارز بازار خرید کنید. احراز هویت در میانبر بسیار ساده و تنها در عرض چند ثانیه انجام می‌گیرد. پس از خرید و فروش نیز موجودی حساب شما در صرافی تغییر خواهد کرد
 • آیا خرید و فروش آیوتا گزینه خوبی برای سرمایه گذاری است؟
  به طور کلی خرید و فروش ارزهای دیجیتال مشهور گزینهٔ مطمئن‌تری نسبت به ارزهای دیجیتال ناشناخته هستند. تتر نیز به‌عنوان یکی از ارزهای دیجیتال بزرگ بازار، ریسک کمتری نسبت به ارزهای کمترشناخته‌شده دارند.
 • آیا امکان خرید آیوتا با تومن یا ریال وجود دارد؟
  بله؛ در ویجت ارزدیجیتال تنها می‌توانید با ریال (تومن) توکن IOTA بخرید. در صورت فروش توکن در ویجت نیز پول در قالب ریال به حساب شما واریز می‌شود.
 • کارمزد خرید آیوتا در میانبر ارزدیجیتال چقدر است؟
  در حال حاضر کارمزد خرید آیوتا از میانبر ۰.۱ درصد است. کارمزد فروش نیز صفر است.
 • اگر بعد از خرید آیوتا چیزی وارد حسابم نشد، چه کار کنم؟
  در صورتی که پس از تکمیل خرید، آیوتا وارد حساب شما در صرافی نشد، می‌توانید در ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته از طریق پشتیبانی نسبت به پیگیری سفارش اقدام کنید.
 • آیا برای خرید آیوتا باید کارمزد شبکه پرداخت کنم؟
  خیر؛ در صورتی که از طریق میانبر خریدتان را انجام داده باشید، IOTA به حسابتان روی صرافی منتقل می‌شود و نیازی به پرداخت کارمزد شبکه نیست.
 • چطور در این صفحه آیوتا بفروشم؟
  برای فروش IOTA در میانبر ارزدیجیتال تنها کافی است از بالای صفحه، گزینه فروش را انتخاب کنید. دقت کنید که پیش از فروش، ارزهای دیجیتال شما باید در کیف پول صرافی باشد و امکان فروش ارزها از کیف پول شخصی شما در میانبر وجود ندارد.
 • حداقل میزان خرید IOTA در ویجت خرید ارزدیجیتال چقدر است؟
  در حال حاضر شما می‌توانید با حداقل ۱۰ هزار تومن، از ویجت ارزدیجیتال آیوتا بخرید.
 • آیا خرید و فروش IOTA در ویجت ارزدیجیتال مطمئن است؟
  بله؛ خرید و فروش IOTA در میانبر ارزدیجیتال کاملاً مطمئن است. احراز هویت شما در بستری کاملاً امن انجام می‌گیرد و بلافاصله بعد از خرید نیز توکن‌های شما روی کیف پول صرافی‌تان شارژ می‌شود.
 • آیا خریدوفروش IOTA در ایران مالیات دارد؟
  خیر؛ در حال حاضر هیچ مالیاتی برای خرید و فروش IOTA در ایران در نظر گرفته نشده است.
 • بعد از خرید، IOTA هایی که خریدم کجا ذخیره می‌شود؟
  بلافاصله پس از خرید در میانبر ارزدیجیتال، ارزهای دیجیتال و توکن‌های IOTA خریداری‌شده شما به حسابتان در صرافی اضافه خواهد شد.
 • چقدر طول می‌کشد خریدم تکمیل شود؟
  خرید و فروش آیوتا در ویجت ارزدیجیتال آنی است.
 • آیا در خرید و فروش ارزهای دیجیتال با میانبر ارزدیجیتال کارمزد اضافه دریافت می‌شود؟
  خیر؛ در صورتی که از میانبر ارزدیجیتال خرید کنید، هیچ کارمزد اضافه‌ای برای خرید IOTA از شما دریافت نخواهد شد.
 • احراز هویت در میانبر ارزدیجیتال چقدر طول می‌کشد؟
  شما می‌توانید در کمتر از ۳۰ ثانیه احراز هویتتان را تکمیل کنید.
Iotabest
Iotabest
1 هفته قبل

دوستان


حوالی ۲۰ سنت الی ۲۲ سنت
منطقه مهم حمایت هفتگی این ارز هست

هر کی میخواد خرید کنه یا یه پله اضافه کنه

الف.برای تریدر ها
نقاط هدف روزانه یا هفتگی

تارگت اول ۲۵ سنت
تارگت دوم ۳۰ سنت

🛑 حد ضرر ؛ کندل چهارساعته زیر ۲۰ سنت ببنده


ب.کسانی که کوتاه مدت وارد میشوند

تارگت اول ۳۵

تارگت دوم ۵۰ج.کسانی که بلند مدت در نظر دارند


تارگت اول ۸۵ سنت

تارگت دوم ۱٫۵ دلار

تارگت سوم ۲ دلار.Ath

حوالی ۶ دلارد. اگر در بلند مدت بتونه سقف قیمتی خودش رو پر قدرت رد کنه

تارگت ایده آل ۹ دلار رو میتونه تاچ کنه .


ه. در بازار گاوی ، اگر تمام جوانب و مزایای منحصربفرد آیوتا توسط
اکثریت درک شود

تارگت ۳۰ دلاری هم براش دور از دسترس نخواهد بود.


🌀تاریخ این تحلیل ؛ ۲۰اردیبهشت


🌀🌀🌀اعتبار تحلیل ؛ تا شهریور ۱۴۰۳ .

hosein
hosein
1 ماه قبل

دوستان ارزهایی رو خرید کنید که ، تورم کمی دارند یا اصلا ندارند ، دوم اینکه تعداد ارزهاشون مثل ریپل نباشه یعنی تعدادش مثل همین آیوتا باشه ، سوم اینکه ثبت شده هستند و تیمشون درحال کار روی اور شبکه هستش ، چهارم اینکه به غیر از،مجازی در عالم واقعیت درحال بستن قرار داد و انجام تعهداتش هست ، پنجم اینکه مارکت کپ بالایی انچنان نداشته باشه ، یکیش همین آیوتا هستش ،
Iota , hbar , algo ,
ریسک بسیار کم ، تیم قوی ، آینده روشن ،

هوشنگ اصلانی
هوشنگ اصلانی
1 ماه قبل

سلام دوستان ۲۰ تومن خرید کردم از اوکی اکسچنج تو محاسبه میزنه ۱۰۲۰ عدد دریافت می‌کنید بعد اتمام خرید ۹۹۹ تا تحویل داده بنظرتون عادیه ا؟

Tames
Tames
3 هفته قبل

اون قلق داره داش خخخ،وقتی میری قسمت تبادل میخای اون ارز مورد نظر رو بخری خب،تعداد ارز رو که تنظیم کردی با قیمت بعد اوکی زدی یه صفحه دیگه میاد که نوشته خرید نهایی،،بالا اون نوشته خرید نهایی یه خطی هست که متحرکه می‌ره به جلو در حرکت هست اگه دقت کرده باشی،اون خطه هرچی بره جلوتر بعد تو بزنی رو گزینه خرید نهایی تعداد کمتری بت ارز تعلق میگیره،اگه بزاری بره تا آخر بعدسریع بزنی روش همون اول تعداد ارزی که خریدی رو تحویل میگیری،یعنی یه قلق عجیبی داره نسبت به بقیه صرافیا😂،همچین چیزی ندیدم اصلا من بعد چندروز متوجه اش شدم خخخخ و قلقش گرفتم

Peyman
Peyman
1 ماه قبل

اون صرافی اینجوری میگه موقع فروش کارمزد نداریم ولی میخوای بفروشی قیمت پایین تر میزنه موقع خریدم که بیشتر از 5%کم میشینه تو حسابت

hamed nadery
hamed nadery
2 ماه قبل

توی حوزه اینترنت اشیا ارز خوب و معتبریه،برای سرمایه گذاری خوبه،با تحلیل و زمان درست وارد شید ارزشش رو داره،گذاشتم از لحاظ تکنیکالی نقطه ورود خوبی بده که خداروشکر داد کمی ازش خریدم
دوستانی که ازش دارن لطفا این دید یکشبه پولدار شدن رو بزارید کنار ،اگه ۱درصد احتمال و شانس همراه باشه برای یکشبه پولدار شدن به اونطرف قضیه هم نگاه کنید ۹۹درصد احتمال یکشبه بدبخت شدن هم وجود داره

محمد
محمد
2 ماه قبل

دوستان نمیام‌بگم پیشنهاده خرید نیست نظر شخصیمه و . . .
این دقیقا پیشنهاده خریده بگیرین ک یک ماهه دیگه دعام میکنین تارگت و نمیگم ک باورش سخته براتون ولی از سقفش ک ۲ دلاره خیلی بیشتره تارگت این پامپش
هر کی حال کرد بخره یه ماه دیگه دعام‌ کنه

Mohammad
Mohammad
3 ماه قبل

سلام
با توجه به راه اندازی دکس های iotaمثل iota beeو شبکه شیمر دیگه به راحتی میشه خرید و فروش و همچنین انتقال بین شبکه های مختلف رو انجام داد بدون اینکه نیازی به صرافی های متمرکز داشته باشیم . ضمنا پیشنهاد میدم یه مقدار شیمر خرید بزنید الان قیمتش خوبه

rezaarbabi
rezaarbabi
3 ماه قبل

سلام دوستان این ارز رو به دید بلند مدت خرید بزنید ۳ الی ۴ سال آینده خیلی خیلی رشد میکنه

Iotabest
Iotabest
4 ماه قبل

تو کره این ارز رو خوب میخرن
امروز ۶۰ میلیون دلار اونجا خریدند.

دفعه پیش هم چند روز قبل اینکه پامپ کنه ، کره ای ها قبلش خرید زده بودند.

Iotabest
Iotabest
4 ماه قبل

داداش تو هم داری کم کم به حرف من میرسی ... تو این بازار باید هی خرید و فروش کرد .... ( انگار هولد و سود کلان قسمت ما نمیشه ، قسمت ما همون خرید و فروش و سودهای کوچکه )

سعید
سعید
5 ماه قبل

دوستان سیگنال خرید نیست تحقیق کنید در مورد این ارز واقعا عالیه

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

0 دیدگاه