هادی

وب‌سایت ارزدیجیتال مسئولیتی در قبال مطالب و محتوای تولیدشده در شبکه‌های اجتماعی کاربران ندارد.
آخرین بازدید: 1 هفته قبل
عضویت: 11 ماه و 2 روز قبل
تحلیل‌ها
28
لایک‌ها
263
امتیاز
26
دیدگاه‌ها
54
لایک‌ها
467
دیسلایک‌ها
354
تحلیل‌ها
28
لایک‌ها
263
امتیاز
26
تعداد دیدگاه ها
54
تعداد لایک ها
467
تعداد دیس لایک ها
354

صعود یا سقوط ❓جای حساس بیتکوین

خنثی

بیتکوین در جای بسیار حساس و مهمی قرار دارد ، همونطور که قبلا هم عرض کردم ، بیتکوین در کانال نزولی بلند مدت خود قرار دارد و اکنون به سقف آن رسیده ، لازمه ی رشد و صعود بیتکوین ، خروج از کانال فیروزه ای رنگ می باشد و پس از پولبک به آن ، قادر به حرکت تا 25000 می باشد، در غیر این صورت به پایین حرکت می کند و به میدلاین کانال نزول می کند.

صعود بیتکوین

صعودی

بیتکوین خیلی خوب خود را به بالای 17100 رساند و می تواند در گام اول ،خود را تا 17600 هم بالا بکشاند و سپس بعد از کف سازی مجدد به رشد خود تا 18000 ادامه دهد ، نمودار زرد رنگ حرکت کوتاه مدت هست و اگر از بالا این کانال را بشکوند ، تا میدلاین کانال آبی رنگ(۱۷۶٠٠) بالا می آید. مقاومت بعدی پیش رو خیلی مهم هست و باید برای ادامه ی صعود حتما آن را رد کند در غیر این صورت باز نزول خواهد کرد و مدتی در بالای 17100 رنج می زند.

حرکت بیتکوین در کانال زرد رنگ

خنثی

بیت کوین باید پر قدرت 17100 را رد کند و روی آن تثبیت دهد تا بتواند به روندی که چند روز است شروع کرده ادامه دهد، ، موینگ 200 روزه خود را شکسته و در حال صعودی آرام در کانال کوتاه مدت زرد رنگ می باشد.ولی ظاهرٱ توان بیشتری ندارد و اگر هم بالا رود تا حدود 18200 خواهد بود

بیتکوین در تایم 15 در حال صعود ولی در تایم روزانه همچنان نزولی است.

صعودی

همون طور که در نمودار مشخص هست و مشاهده می کنید ، در تایم های کوتاه مدت مثل 15 دقیقه بیتکوین در حال صعود هست ولی با یک نگاه کلی به چارت متوجه ی این موضوع می شوید که حرکت بیتکوین از کانال 4 ساعته آبی رنگ که صعودی بود خارج شده و در حال پولبک زدن به کف کانال می باشد و خود را برای یک ریزش جدید آماده می کند ، تنها در صورتی که به کانال قبلی خود باز گردد ،احتمال صعودمجدد را خواهیم داشت، نظر شخصی 

بیتکوین بیتکوینهمچنان در کانال صعودی خود در حال حرکت است

خنثی

بیتکوین خیلی محترمانه به کانال صعودی خود احترام می گذارد و در حال بالا رفتن می باشد، هر چند دو بار از کانال خارج شد ، ولی باز به محدوده ی خود برگشت و فعلا در حال رنج می باشد و با جمع شدن این فنر ، احتمال حرکت ناگهانی (مثبت یا منفی ) می رود. نظر شخصی

متاسفانه بیتکوین در در تایم روزانه چیزی غیر از سقوط نیست.

نزولی

بیتکوین در تایم روزانه ، پولبک خود را تکمیل کرده و چیزی جز نزول را نشان نمی دهد. از طرفی دیگر خط آبی را که از گذشته  برخورد های زیادی با آن را نشان می دهد را رد کرده ، واقعا تشخیص سخت است ، نظر شما چیست؟

همه چیز آماده ی یک صعود در بیتکوین را نشان میدهد

صعودی

شکست کانال آبی رنگ و شکست مثلث قرمز در تایم 4 ساعته ی بیتکوین ، بیانگر حرکتی صعودی تا مرز 19500 را نشان می هد، شما چه برداشتی دارید ؟ آیا فقط یک حرکت در کانال نزولی بلند مدت که با رنگ فیروزه ای مشخص شده است؟ نا گفته نماند که مقاومت 18880 را هم در پیش رو دارد. قضاوت با شما و در هر صورت پر سود باشید.

بیتکوین در تایم 4 ساعته در حال صعود

صعودی

همونطور که در تصویر مشخص هست در تایم 4 ساعته در کانال آبی رنگ و صعودی می باشد  ولی در تایم دیلی یا روزانه همچنان در کانال نزولی خود هست و هنوز هم می تواند به اعداد بالاتری دست بیابد ( کانال فیروزه ای) و از آنجا دوباره به پایین حرکت کند.

صعود کوتاه مدت BTC و تکمیل پولبک برای نزول تا 13700

نزولی

درسته که در حال حاضر از کانال نزولی آبی رنگ خارج شده ولی همچنان در کانال نزولی فیروزه رنگ قرار دارد و حتی حرکت تا 18000 هم می تواند برخورد با سقف کانال بزرگ تر که به رنگ فیروزه ای هست ، باشد و به صورت پولبک عمل می کند و مجدد نزول بیتکوین را تا 13700شاهد خواهیم بود، امیدوارم این آخرین حرکت نزولی باشد و بعد از آن کلا روند حرکتی رو به بالا داشته باشیم.

مشاهده بیشتر
ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.