کیان

کیان

آخرین بازدید: ---
عضویت: 1 سال و 3 ماه قبل
25
561
115
25
561
115

همکاری ارز Vaiot با شرکت IBM میتونه vai رو به یکی از غول های حوزه AI تبدیل کنه.

همکاری ارز Vaiot با شرکت IBM  میتونه vai رو به یکی از غول های حوزه AI تبدیل کنه.
خنثی

رمزارز VAI در حال حاضر قدرتمند به نظر میاد به طوری که میشه گفت با یک دوپلیکت  از ارز FET در حال نسخه سازی مشابه از روی این پروژه هستش.چون قیمت از ناحیه کم ریسک خرید فاصله گرفته لطفا با در نظر گرفتن ریسک متوسط نسبت به این پروژه ورود کنید.تارگت های فروش متناسب نقطه ورود بهینه روی چارت مشخص شده.دقت داشته باشین این سبک تحلیل مربوط به تایم های بالاست و انتظار رشد چندهزار درصدی نیاز به زمان  و حرکت های بیت کوین به سمت 200.000دلار داره

با سیدوس میشه در 2024 دو حوزه ترند بازار رو همزمان داشت.

با سیدوس میشه  در 2024  دو حوزه ترند بازار رو همزمان داشت.
خنثی

# ارز sidus ساختاری رو داره تکمیل میکنه که شانس فرصت   خرید مجدد برای جامانده ها ازین ارز فراهم ساخته.# نقاط و سطوح مناسب خرید در دایره سوم آبی و درصورت گسترش بیش از حد  روی OB. w کاملا محرز هستش.# این ارز در چند حوزه ی خوب فعایت داره که میشه به هوش مصنوعی و گیم همزمان اشاره کرد.# نسبت عرضه در گردش این ارز به اتریوم.. رو میشه با پوشا کردنش تارگت تکنیکالیش حداقل 1دلار تخمین زد.# این ارز دارای ریسک متوسط هستش و لطفا با مدیریت سرمایه  ورود کنید.

کاسپر.. یک جامانده جذاب در حوزه WEB3

کاسپر.. یک جامانده جذاب در حوزه WEB3
خنثی

کاسپر.. یک جامانده جذاب در حوزه WEB3 و یک بلاکچین منحصر به فرد و متعلق به آینده وب که میتونه یک ارز خوب برای سرمایه گذاری قبل هاوینگ بیتکوین باشه..شما بخوبی متونید روی چارت تجمیع عرضه رو با یک فشردگی زیاد زیر ناحیه فلیپ مشاهده بفرمایید.با خروج از این ناحیه  ما شاهد بسته شدن کندلهای ERC  سبز خواهیم بود .کاسپر میتونه اهداف قیمتی مشخص شده رو تا 5 دلار در بلندمدت تاچ کنه و درصورت حرکت عبور بیتکوین از 200.000دلار ما میتونیم شاهد اکستند تارگتهای فروش در بالای 5دلار هم برای این ارز باشیم.

آیوتا شاید بی همتا و البته تکنولوژی نسل سوم کریپتو

آیوتا شاید بی همتا و البته تکنولوژی نسل سوم کریپتو
خنثی

ارز آیوتا/IOTA  شاید بی همتا  و البته تکنولوژی نسل سوم کریپتو که در حوزه ی اینترنت اشیا کار خواهد کرد.این ارز پتانسیل بالایی داره و میتونه رشد خوبی توی بولران پیش رو داشته باشه.با دادن چند تاییدیه مهم سقف نواحی عرضه های پشت قیمت همگی تسویه و بعد از یک پولبک به ناحیه BrealEVEN و فیل کردن اوردربلاک های ناحیه تقاضای هفتگی.. اماده شروع یک حرکت بزرگ میان مدتی و بلند مدتی شده. و از جمله ارزهای کم ریسک بحساب میاد. که میشه با مدیریت سرمایه رویقیمت 0.20 الی 0.25 ورود کرد.نواحی واکنش قیمت و البته تارگتهای بلند مدتی هم.. روی چارت مشخصه.

جامانده اما جذاب.. TELcoin قدرتمندترین ارز در حوزه مخابرات

جامانده اما جذاب..  TELcoin قدرتمندترین ارز در حوزه مخابرات
خنثی

TELcoin یکی قدرتمندترین ارزها در حوزه مخابرات.. هستش که توی زمینه های مختلف دراین حوزه فعالیت داره.این ارز اصیل به FTR ناحیه بلندمدتی خودش که قبلا یک گپ Bear رو پر کرده؛  پس از 940روز  به اون ناحیه مهم که منشا LQ هستش برگشته. و درصورت فیل شدن اوردرهای سنگین تقاضا.. میتونیم شاهد بسته شدن کندلهای ERCسبز رنگ به سمت نواحی مشخص شده باشم.این ارز دارای #ریسک_متوسط برای سبدهای سرمایه گذاریه. و میتونه در میان مدت و بلند مدت سود خوبی نصیب هولدرهاش بکنه.قیمتهای  0.009   -   0.05   -  0.4    نواحی سیو سودهای کوتاه..میان.. و بلندمدتی  (( درصورت عبور بیتکوین از 120.000 )) میتونه باشه.دقت بفرمایید. که این فقط یک تحلیل 75درصدی هستش و امکان فیلد شدنش هم هست.پرسود و موفق باشید.

ARIVA یک پروژه بزرگ با ادعای بزرگ و پرریسک که شاید بتونه از کما دربیاد...

ARIVA یک پروژه بزرگ با ادعای بزرگ و  پرریسک که شاید بتونه از کما دربیاد...
خنثی

اریوا یک پروژه بزرگ اما پرریسک..!  که اگه بتونه از کما دربیاد... یک بولران 4000درصدی رو در یک 2لگ هفتگی قدرتمند به هولدرای صبورش هدیه خواهد داد.arv پس از تجمیع نقدینگی که زیر ناحیه تقاضای ماهانه با یک حرکت اسپایک 300درصدی  جوون تازه ای گرفت. ولی خوب فشار فروش نسبی که به خاطر بعضی از هولدرهای خرد ایجاد شد قیمت با یک کانسولیدشن و فشردگی  در حال پولبک به ناحیه DEMAND ماهانشه.دوستان دقت کنید ما کف CURVE قیمتی و در 20درصد ناحیه عمده خری هستیم..  اگه قراره خریدی انجام بشه و یاا حجمی اضافه بشه. در بهترین حالت ممکن قرار داریم.تارگتهای قیمتی با توجه به نواحی مهم عرضه روی چارت  محرز هستش.#درضمن دوستان توجه کنند صرفا فقط این یک تحلیل تکنیکالی از توکن پروژه آریوا هستش..   پس خواهشن با سرمایه کم و معقول جوانب احتیاط رو رعایت بفرمایید.

بنده پیشگو نیستم ولی با تکیه بر دانش خودم.. 3هفته قبل تحلیل بیتکوین 35 الی 48هزاری رو براتون منتشر کرده بودم.

بنده پیشگو نیستم ولی با تکیه بر دانش خودم.. 3هفته قبل تحلیل بیتکوین 35 الی 48هزاری رو براتون منتشر کرده بودم.
آموزشی

بنده پیشگو نیستم ولی با تکیه بر دانش خودم.. 3هفته قبل تحلیل بیتکوین 35 الی 48هزاری رو براتون منتشر کرده بودم.به حرکت فلش ها خوب توجه کنید و از بازی کردن با بازار لذت ببرید. ;)بنده یاد گرفتم که این یک بازیه و باید خوب بازی کردنو بلد بشی تا به موفقیت بررسی.بازار مالی بازار  پیشبنی و تشخیص درصد احتمالات بالاتر هستش.تمام

با مدل Stock to Flowا (S2F) تا بیت کوین بی نهایت !

با مدل Stock to Flowا (S2F)  تا بیت کوین بی نهایت !
آموزشی

خیلی خیلی ساده بخوایم تعریف کنیم این مدل رو :مدل انباشت در جریان (S2F)... روشی برای آنالیز و اندازه‌گیری   ((فراوانی یک منبع خاص))   است. این مدل روی بیتکوین بسیار خوب کار کرده و میشه بهش استناد کرد.نسبت تعداد بیت کوین های موجود  به  میزان تولید بیت کوین های جدید در قیمت بیت کوین...  تعریف ساختاری این مدله  پس  بین انباشت به جریان و قیمت بیت کوین  رابطه ی مستقیم وجود داره.#این احتمال وجود داره که طبق این فرمول که تاکنون درست و بی نقص عمل کرده تا سال 2030قیمت بیتکوین سر به فلک بکشه و از کنترل خارج بشه.#پس تحلیل بیتکوین 500هزاری دلاری و یک میلیون داری روئیا نیست و یک واقعیت محضه  که  میشه بر روی نوار زمان بهش رسید.تحلیل قبلی بنده رو که احتمال بیت کوین 500هزار دلاری رو تا 1.5سال آینده با احتمال 75درصدی برای ایجاد شفافیت بیشتر ذهنی و درک راحت تر اوون.. ارزش دیدن داره.https://arzdigital.com/ideas/5605158/

AXS با 670روز نزولی رو... هنوز هم میشه دوست داشت ؟

AXS با 670روز نزولی رو...  هنوز هم میشه دوست داشت ؟
آموزشی

AXS رو با 670روز نزولی هنوز هم میشه دوست داشت ؟ جواب بله هستش چراکه همه AXS رو با بولران های طولانیش  به یاد میارن..  و این 100هفته ی نزولی گذشته رو فقط میشه یک اصلاح 50درصدی با فاصله زمانی طولانی  در تایم ماهانه و هفتگی توصیف کرد !قیمت پس از 100هفته و حدوده 670روز طولانی به ارامی خودش رو به BASEPOLE قدرتمند تقاضای هفتگی داره میرسونه و درصورت برخورد با ناحیه حساس و فعال شدن اوردرهای سنگین خرید .. شاهد پامپ با کندل های ERC بزرگ خواهیم بود.AXS میتونه با رشد 8000درصدی تا نزدیک به سقف CURVE خودش ((در صورت صعودی شدن بیتکوین)).. سودسازی خوبی برای سرمایه گذاران باهوش خودش رو بهمراه داشته باشه.

وضعیت اسف بار شاخص کل ارزهای متاورس... ( در کُما اما هنوز زنده..! )

وضعیت اسف بار شاخص کل ارزهای متاورس... ( در کُما اما هنوز زنده..! )
آموزشی

شاخص کل متاورس یک شاخص جهت ارزیابی دقیقِ وضعیته کوین های متاورس بازار هستش که در موقعیت کفسازی و فرار از فشار فروش شدید قرار داره .شاخص کل   بعد از ATHی که زد..  با 3تا  (continuation pattern) CP    وارد یک فاز تجمیع در ناحیه بیش فروش rsi یا همون شاخص نسبی قرار گرفته که با یک واگرایی تخت؛ خبر از یک جهش قیمتی در ارزهای متاورس بصورت موقت داره.بعد از ورود بیتکون به کانال 30الی 40هزار دلاری ما شاهد خروج از ناحیه تجمیع و حرکتی مثبت موقت در بازار متاورس کارنسی ها خواهیم بود!!که البته  هرچند در این 6ماهه گذشته ریکاوری خوبی نداشته اما میتوان امیدوار بود که در طول یک بولران طولانی و شروع یک الت سیزن قوی شاهد نزدیک شدن قیمت ها به سقف های قبلی خودشون باشیم.!#این رو در نظر داشته باشین.. کوین های متاورس بشدت اصلاح عمیقی رو تجربه کردن و این میتونه هم خوب باشه هم بد.#توجه داشته باشید که روی هر پروژه متاورسی هم نمیشه ورود کرد! چون وضعیت خوبی روی شاخص کل دیده نمیشه.

یک شرایط ایده آل برای شروع یک رالی صعودی اتریوم

یک شرایط ایده آل برای شروع یک رالی صعودی اتریوم
خنثی

اتریوم بعد از ریزش سنگین مارس 2022 وارد یک Compression و فشردگی  در یک فاز تجمیع سنگین شد که با یک خروج قدرتمند از ناحیه CP(فشردگی )  در ژانویه 2023  تونست همه BASEهای عرضه پشت قیمت خودش رو با یک FO(شکست جعلی)؛ تسویه و سپس شروع به اصلاح و برگشت به ناحیه BREAKEVEN(شکست فشردگی)  و REtest مجدد  اون ناحیه   کنه.حال ما اینجا در قیمت های 1400 و 1500دلار فرصت   مناسب با تاییده های خوب  برای ورود بلندمدتی به اتریوم رو پیدا کردیم که میتونه با یک رالی خوب؛ هیچ مانعی تا baseعرضه 3500دلار رو جلو روی خودش نبینه.#دوستان عزیز این یک تحلیل شخصی با احتمال درصد بالاست و احتماله failشدنش هم هست پس لطفا هیجانی ورود نکنید.

مشاهده بیشتر