تحلیل قیمت تزوس؛ آیا منتظر دو برابر شدن قیمت باشیم؟

تحلیل قیمت تزوس؛ آیا منتظر دو برابر شدن قیمت باشیم؟

داده‌های تازه بازار نشان می‌دهد که تزوس آماده آغاز یک روند صعودی جدید است. تحلیل‌گران معتقدند با آغاز این روند صعودی باید منتظر رسیدن به اوج تاریخی تازه این ارز دیجیتال بود.

به گزارش کریپتوبریفینگ، سقوط گسترده و سریع بازار ارزهای دیجیتال طی هفته گذشته باعث شد بسیاری از معامله‌گران دچار ترس و واهمه شوند. با این حال برای برخی از ارزها نظیر تزوس، سقوط هفته پیش پایان ماجرا نبود و به نظر می‌رسد این ارز دیجیتال خود را برای رسیدن به اوج تاریخی آماده می‌کند.

پس از سقوط روز سه‌شنبه، قیمت تزوس تا حد زیادی احیا شده است. این ارز دیجیتال هفته گذشته تا ۳.۹ دلار پایین آمد و در حال حاضر در محدوده ۶ دلار معامله می‌شود.

به نظر می‌رسد که جهش اخیر قیمت تزوس سبب شده است این ارز دیجیتال از خط میانی کانال موازی خود عبور کند. تزوس از سال ۲۰۱۹ در این کانال در حال نوسان است.

در گذشته، هر بار که تزوس از خط میانی این کانال عبور کرده است، شاهد افزایش قیمت و رسیدن آن به خط بالایی کانال بوده‌ایم. طبق داده‌های تاریخی، تزوس تمایل دارد پس از رسیدن به این خط بالایی، روندی اصلاحی را آغاز کند.

نمودار قیمت تزوس
نمودار قیمت تزوس

با نگاهی به تایم فریم سه‌روزه می‌توان گفت اگر تزوس بتواند حمایت ۵.۴ دلاری در خط میانی کانال را حفظ کند، این احتمال وجود دارد که تا خط بالایی کانال که ۱۲ دلار است رشد کند. از سوی دیگر، شکسته‌شدن خط میانی راه را برای اصلاح تا مرز پایینی کانال در ۳ دلار باز می‌کند.

در نمودار روزانه، دورنمای قیمت تزوس واضح‌تر است. شاخص دیمارک نشان می‌دهد که مقاومت ۶.۶ دلاری یک مقاومت قدرتمند است و می‌توان آن را سدی در مقابل جهش بیشتر به حساب آورد؛ از همین رو، شکسته‌شدن این مقاومت در جهش به ۱۲ دلار و رشد ۸۳ درصدی قیمت نقشی کلیدی ایفا می‌کند.

نمودار قیمت تزوس
نمودار قیمت تزوس

شایان ذکر است حمایتی که پیش‌تر به آن اشاره کردیم باید حفظ شود. در صورتی که شاهد افزایش فروش در بازار باشیم، این حمایت می‌تواند به‌عنوان یک مانع در برابر سقوط بیشتر عمل کند.

میانگین‌های متحرک ۲۰۰، ۱۰۰ و ۵۰ روزه هم در بازه‌ای میان ۴ تا ۳ دلار قرار گرفته‌اند که خود حمایت در این ناحیه را تقویت می‌کند. فیبوناچی ۲۳.۶ و حمایت دیمارک هم از دیگر موانعی هستند که جلوی سقوط بیشتر قیمت را می‌گیرند. این دیوار تقاضا ممکن است به‌عنوان یک ناحیه احیای قیمت عمل کند.

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

3 دیدگاه
sمهر
sمهر
2 سال قبل

جناب آقای ناصر فلاح ، واقعا دست مریزاد و متشکر از کل این سایت . اطلاعات شما کار ما را بسیار راحت کرده است ، باشد که ترجمه باشد ، لیکن خیلی واضح و کسانی که در این حوزه کار می کنند ( کریپتو ها ) کافی است که با دیتا های شما کمی دنبال مطلب بروند، آنوقت بسیار راحت می توانند تصمیم گیری کنند . مطلب شما در باره بلاک چین های اکو سیستم بسیار بسیار مفید بود ممنون.

یوسف
یوسف
2 سال قبل

هوون

FX TRADE
FX TRADE
2 سال قبل

ارز ANKR هم تو موقعیت خوبیه برا لانگ