علیرغم سقوط شدید بازار، قیمت پولکادات در کوین بیس ۷۰ درصد افزایش یافت!

علیرغم سقوط شدید بازار، قیمت پولکادات در کوین بیس ۷۰ درصد افزایش یافت!

در حالی که روز گذشته قیمت پولکادات در صرافی‌های بزرگ روندی نزولی داشت، قیمت این ارز دیجیتال در کوین بیس جهشی ۷۰ درصدی را تجربه کرد. کوین بیس در اطلاعیه‌ای عنوان کرد که در حال بررسی علت این اتفاق است.

به گزارش کوین دسک، روز گذشته بخش عمده‌ای از بازار درگیر سقوط‌های شدید بودند. پولکادات هم از این قاعده مستثنا نبود و داده‌های بازار نشان می‌دهد که این ارز دیجیتال در صرافی‌های بزرگ سیری نزولی را در پیش گرفته بود و تا ۱۳ دلار پایین آمد؛ اما داستان در صرافی کوین بیس متفاوت بود و قیمت پولکادات در عرض ۴ ساعت، رشدی ۷۰ درصدی داشت.

روز گذشته قیمت بیت کوین برای اولین بار در ۶ ماه گذشته به زیر ۳۰,۰۰۰ دلار رسید. پس از سقوط بیت کوین، آلت کوین‌ها ریزش شدیدی را متحمل شدند.

نمودار قیمت پولکادات

سخنگوی کوین بیس در مصاحبه اخیر خود اعلام کرده است که این صرافی اتفاقات دیروز را بررسی خواهد کرد. این فرد در بخشی از صحبت‌های اعلام کرد که این اتفاق به احتمال زیاد به متوقف‌شدن عملیات ارسال و دریافت مربوط است.

کوین بیس پرو پس از این اتفاق معاملات جفت ارزهای پولکادات را در حالتی قرار داده است که معامله‌گران تنها امکان ایجاد سفارش‌های لیمیت را دارند. سخنگوی کوین بیس اعلام کرده است که این حالت تا زمانی که اختلاف قیمت پولکادات در کوین بیس با دیگر صرافی‌ها کم شود، این محدودیت را اعمال خواهد کرد.

در حال حاضر هر واحد پولکادات با ۱۶ دلار معامله می‌شود و در ۲۴ ساعت گذشته جهشی ۷.۵ درصدی را تجربه کرده است.

اشتراک
اطلاع از
guest
2 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
siavashnam
siavashnam
5 ماه پیش

فقط سولانا

Kamran
Kamran
5 ماه پیش

بهترینه

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.