غول پرداخت آمریکا به دنبال جذب مختصص ارز دیجیتال/ پرداخت دستمزد با بیت کوین

غول پرداخت آمریکا به دنبال جذب مختصص ارز دیجیتال/ پرداخت دستمزد با بیت کوین

براساس توییت منتشر شده در ۲۰ مارس (۲۹ اسفند) توسط جک دورسی، مدیرعامل توییتر و اسکوئر، پلتفرم پرداخت اسکوئر به دنبال جذب مهندسین و متخصصین ارز دیجیتال است و قصد دارد حقوق آن‌ها را با ارزهای دیجیتال پرداخت کند.

دورسی در توییتی اعلام کرد:

اسکوئر به دنبال استخدام ۳ تا ۴ مهندس این حوزه و همچنین یک طراح تمام وقت برای مشارکت در پروژه منبع‌بازی در اکوسیستم بیت کوین و ارزهای دیجیتال است. از هر کجا که می‌خواهید کار کنید، مستقیم به من گزارش دهید و حتی می‌توانیم حقوق شما را به بیت کوین پرداخت کنیم!

دورسی در ادامه توضیح داد که تصمیمش مبنی بر پرداخت دستمزد کارمندان با ارزهای دیجیتال، جهت بهبود اکوسیستم ارزهای دیجیتال است و از این رو در جامعه بیت کوین مشارکت می‌کند.

دورسی همچنین خاطرنشان کرد که این اولین اقدام منبع‌باز آن‌ها خواهد بود که مستقل از اهداف کسب‌وکاری آن‌هاست. او همچنین اظهار داشت که مهندسین جذب شده تماماً بر روی توامندسازی اقتصادی مستقل و آنچه که برای جامعه ارز دیجیتال بهتر است، تمرکز خواهند داشت و نه انگیزه‌های تجاری اسکوئر.

غول پرداخت آمریکا به دنبال جذب مختصص ارز دیجیتال/ پرداخت دستمزد با بیت کوین

طبق گزارش‌های قبلی، اسکوئر از طریق بیت کوین در سال گذشته ۱۶۶ میلیون دلار درآمد به خود اختصاص داد. این شرکت بیش از ۵۲ میلیون دلار از طریق فروش بین کوین در سه ماهه چهارم کسب کرد که ۹ میلیون دلار نسبت به سه ماهه سوم و ۱۵ میلیون دلار نسبت به سه ماهه دوم سال ۲۰۱۸ بیشتر بود.

هرچند سود خالص از فعالیت‌های مرتبط با بیت کوین از طریق برنامه کش‌اپ، به دلیل متقبل شدن بخش اعظم درآمد برای هزینه‌های سفارش، در رقم پایینی قرار گرفت.

ماه گذشته، دورسی که از حامیان معروف بیت کوین به شمار می‌رود، بار دیگر با معرفی بیت کوین به عنوان ارز اصلی اینترنت اعلام کرد:

[بیت کوین] چیزی بود که در اینترنت متولد شد، بر روی اینترنت توسعه پیدا کرد، بر روی آن آزمایش شد … و برآمده از اینترنت است.

منبع: cointelegraph
guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

0 دیدگاه