تحلیل قیمت اتریوم؛ نهنگ‌ها در حال انباشت اتر هستند

تحلیل قیمت اتریوم؛ نهنگ‌ها در حال انباشت اتر هستند

تحلیل‌های درون‌زنجیره‌ای و وضعیت شاخص‌های اتریوم نشان می‌دهد که نهنگ‌های اتر در حال انباشت این ارز دیجیتال هستند.

به گزارش نیوزبی‌تی‌سی، کریپتوکوانت در مطلب اخیر خود عنوان می‌کند که وضعیت شاخص‌های اتریوم از احتمال تداوم انباشت این ارز دیجیتال توسط نهنگ‌ها حکایت دارد. کریپتوکوانت از حجم خالص سرمایه‌های منتقل‌شده از/ به صرافی‌ها، موجودی صرافی‌ها و تعداد آدرس‌های یکتای اتریوم ۲.۰، به‌عنوان سه شاخص مهم یاد می‌کند.

حجم خالص سرمایه‌های منتقل‌شده از/ به صرافی‌ها، نشان‌دهنده سرمایه خروجی و ورودی به تمام صرافی‌های ارزهای دیجیتال است. وقتی که این شاخص منفی باشد، بیانگر آن است که تعداد ارزهای خروجی از صرافی‌ها به کیف پول‌های شخصی بیشتر از ارزهای واردشده به صرافی‌هاست. می‌توان گفت که وقتی این شاخص منفی می‌شود، فشار خرید در بازار بیشتر است و سرمایه‌گذاران نسبت به نگهداری ارزهای خود تمایل بیشتری دارند.

در سوی دیگر، وقتی این شاخص مثبت باشد، مقدار سرمایه ورودی به صرافی‌ها بیشتر از سرمایه‌های خروجی است و می‌توان نتیجه گرفت که فشار فروش بیشتر از فشار خرید است.

تحلیل قیمت اتریوم؛ نهنگ‌ها در حال انباشت اتر هستند

همان طور که در نمودار بالا می‌توان دید، این شاخص اخیر وارد محدوده منفی شده است. در بیشتر مواقع با منفی‌شدن این شاخص، قیمت دارایی افزایش پیدا می‌کند؛ روند صعودی فعلی را هم می‌توان نتیجه این منفی‌شدن در نظر گرفت.

مجموع موجودی صرافی‌ها هم یکی دیگر از شاخص‌هایی است که باید آن را مورد بررسی قرار داد. این شاخص میزان موجودی کیف پول‌های صرافی‌ها را محاسبه می‌کند. اگر موجودی صرافی‌ها بیشتر شود، به این معنی است که سرمایه‌گذاران اتر بیشتری به صرافی‌ها منتقل می‌کنند. از طرف دیگر، کاهش موجودی نشان‌دهنده هودل‌کردن دارایی‌ها در کیف پول‌های شخصی است. نمودار زیر موجودی صرافی‌ها را نشان می‌دهد.

تحلیل قیمت اتریوم؛ نهنگ‌ها در حال انباشت اتر هستند

همان طور که در نمودار بالا می‌بینید، به نظر می‌رسد که موجودی صرافی‌ها در ماه‌های اخیر روندی کاهشی داشته است. روند قیمت اتریوم در این مدت هم با تغییرات موجودی هم‌خوانی دارد. کاهش موجودی صرافی‌ها بیانگر آن است که نهنگ‌ها به انباشت اتریوم ادامه می‌دهند و تمایلی به فروش ندارند.

تحلیل قیمت اتریوم؛ نهنگ‌ها در حال انباشت اتر هستند

آدرس‌های یکتای اتریوم ۲.۰ هم شاخص دیگری است که باید آن را زیر نظر گرفت. این شاخص تعداد حساب‌هایی را که ۳۲ اتر سهام‌گذاری کرده‌اند محاسبه می‌کند. همزمان با جلب علاقه بیشتر نهنگ‌ها به سهام‌گذاری ارزهای خود، آدرس‌های سهام‌گذاری اتریوم هم در حال افزایش است.

تحلیل قیمت اتریوم؛ نهنگ‌ها در حال انباشت اتر هستند

قیمت هر واحد اتریوم در حال حاضر با ۱.۵ درصد صعود به ۳,۲۷۰ دلار رسیده است. طی هفته‌های گذشته قیمت اتریوم توانسته است صعودی قابل‌توجه را ثبت کند.

guest

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط غیرمجاز است.

دیدگاه‌هایی که از قوانین فوق تخطی کرده باشند، تأیید نمی‌شوند و حساب کاربران خاطی ممکن است مسدود شود.

در صورت وقوع کلاهبرداری یا فریب، ارزدیجیتال این حق را دارد که از مراجع قضایی پیگیری کند یا با این نهادها همکاری داشته باشد.

2 دیدگاه
nazmehr
nazmehr
1 سال پیش

سلام اتریومه ۲۰.۰۰۰ دلاری

سیدمحمدمیرقیصری
سیدمحمدمیرقیصری
1 سال پیش

اتریوم10تا20دلارصبرکن

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.