okex
تعداد ارزهای دیجیتال: 3,891
تعداد صرافی: 313
معاملات 24 ساعت: 58.461 میلیارد دلار
بیشترین معامله: تتر
تحت نظر
BTC
USD
  • دلار آمریکا
  • یورو
  • دلار استرالیا
  • کرون سوئد
  • یوان چین
  • روپیه هند
  • وون کره جنوبی
  • منات آذربايجان
  • دلار کانادا
  • دينار عراق
  • ين ژاپن
  • فرانک سویس
  • لیر ترکیه
  • درهم امارات
  • کرون نروژ
  • روبل روسيه
  • پوند انگلیس
تحت نظر

روی ستاره‌ی مربوط به هر ارز کلیک کنید و آن را به لیست مورد علاقه‌های خود اضافه کنید. با کلیک روی دکمه تحت نظر و بوکمارک کردن این صفحه ارزهای مهم‌تان را مدام رصد کنید.

صفحه ۷۱ لیست قیمت

دسترسی مستقیم به قیمت ها

https://Arz.Digital

# ارز دیجیتال قیمت قیمت ریالی حجم بازار معاملات روزانه ارز در دسترس روزانه هفتگی نمودار هفتگی امکانات
3501 ORS Group ORS Group $0.005827 ۱۶۴تومان 0.0000 دلار 52.000 دلار 0.0000ORS 0% -31.85% ors-group-chart
3502 Torex Torex $0.005395 ۱۵۲تومان 0.0000 دلار 52.000 دلار 0.0000TOR -2.81% 15.43% torex-chart
3503 3X Short Dogecoin Token 3X Short Dogecoin Token $148.25 ۴,۱۸۸,۰۶۲تومان 0.0000 دلار 50.000 دلار 0.0000DOGEBEAR 8.49% -0.30% 3x-short-dogecoin-token-chart
3504 Loanburst Loanburst $0.019352 ۵۴۶تومان 0.0000 دلار 301.00 دلار 0.0000Lburst -77.50% -35.58% loanburst-chart
3505 VENJOCOIN VENJOCOIN $0.046416 ۱,۳۱۱تومان 0.0000 دلار 44.000 دلار 0.0000VJC -3.43% -95.41% venjocoin-chart
3506 Content and AD Network Content and AD Network $0.000003 ۰.۰۸تومان 0.0000 دلار 0.0000 دلار ?CAN 0% 0% content-and-ad-network-chart
3507 Litecash Litecash $0.000133 ۳تومان 0.0000 دلار 43.000 دلار 0.0000CASH -3.65% -48.17% litecash-chart
3508 SHIBA INU SHIBA INU $0.00000000007 ۰.۰۰۰۰۰۲تومان 0.0000 دلار 463.00 دلار 0.0000SHIB -21.67% -23.84% shiba-inu-chart
3509 NAM COIN NAM COIN $0.000004 ۰.۱تومان 0.0000 دلار 0.0000 دلار ?NAM 0% 0% nam-coin-chart
3510 Altbet Altbet $0.016723 ۴۷۲تومان 0.0000 دلار 39.000 دلار 0.0000ABET -12.77% -21.31% altbet-chart
3511 RRCoin RRCoin $0.000006 ۰.۱تومان 0.0000 دلار 0.0000 دلار ?RRC 0% 0% rrcoin-chart
3512 Work Force Coin Work Force Coin $0.002254 ۶۳تومان 0.0000 دلار 27.000 دلار 0.0000WFC -13.60% -26.58% work-force-coin-chart
3513 BiNGO.Fun BiNGO.Fun $0.000024 ۰.۷تومان 0.0000 دلار 0.0000 دلار ?777 0% 0% bingo-fun-chart
3514 Tronipay Tronipay $0.000894 ۲۵تومان 0.0000 دلار 38.000 دلار 0.0000TRP -2.18% -3.81% tronipay-chart
3515 PATHHIVE PATHHIVE $0.001187 ۳۳تومان 0.0000 دلار 0.0000 دلار ?PHV 0% 0% phv-chart
3516 Omega Protocol Money Omega Protocol Money $0.000107 ۳تومان 0.0000 دلار 48.000 دلار 0.0000OPM -36.15% -20.81% omega-protocol-money-chart
3517 DigiMax DGMT DigiMax DGMT $0.000004 ۰.۱تومان 0.0000 دلار 60.000 دلار 0.0000DGMT -67.79% -90.94% digimax-dgmt-chart
3518 Alphacon Alphacon $0.000275 ۷تومان 0.0000 دلار 0.0000 دلار ?ALP 0% 0% alphacon-chart
3519 Gosama Gosama $0.347039 ۹,۸۰۳تومان 0.0000 دلار 0.0000 دلار ?GOS 0% 0% gosama-chart
3520 Hands of Steel Hands of Steel $0.001427 ۴۰تومان 0.0000 دلار 35.000 دلار 0.0000STEEL 0% -35.32% hands-of-steel-chart
3521 IOU IOU $0.002000 ۵۶تومان 0.0000 دلار 0.0000 دلار ?IOUX 0% 0% iou-chart
3522 HOMT HOMT $0.003343 ۹۴تومان 0.0000 دلار 51.000 دلار 0.0000HOMT 55.78% 11.91% homt-chart
3523 Bitcloud Pro Bitcloud Pro $0.000384 ۱۰تومان 0.0000 دلار 34.000 دلار 0.0000BPRO 12.28% 24.15% bitcloud-pro-chart
3524 Zerobank Zerobank $0.005643 ۱۵۹تومان 0.0000 دلار 0.0000 دلار ?ZB 0% 0% zerobank-chart
3525 Upper Euro Upper Euro $0.526545 ۱۴,۸۷۴تومان 0.0000 دلار 33.000 دلار 0.0000EURU -55.67% -55.90% upper-euro-chart
3526 D Community D Community $0.000122 ۳تومان 0.0000 دلار 816.00 دلار 0.0000DILI -48.03% 120.30% d-community-chart
3527 XDAG XDAG $0.001571 ۴۴تومان 0.0000 دلار 31.000 دلار 0.0000XDAG -1.12% -12.28% xdag-chart
3528 Diamond Voucher Diamond Voucher $7.05 ۱۹۹,۱۶۲تومان 0.0000 دلار 28.000 دلار 0.0000DVS 0.80% -24.62% diamond-voucher-chart
3529 Porkchop Porkchop $0.003756 ۱۰۶تومان 0.0000 دلار 33.000 دلار 0.0000CHOP -4.28% -7.43% porkchop-chart
3530 Kublaicoin Kublaicoin $0.123027 ۳,۴۷۵تومان 0.0000 دلار 23.000 دلار 0.0000KUB 28.90% 7.44% kublaicoin-chart
3531 OceanChain OceanChain $0.000265 ۷تومان 0.0000 دلار 26.000 دلار 0.0000OC -0.45% 0.12% oceanchain-chart
3532 Oracolxor Oracolxor $0.000172 ۴تومان 0.0000 دلار 18.000 دلار 0.0000XOR -3.90% -85.38% oracolxor-chart
3533 sBTC sBTC $0.002720 ۷۶تومان 0.0000 دلار 13.000 دلار 0.0000sBTC -4.09% -2.46% softbtc-chart
3534 The Forms The Forms $0.007585 ۲۱۴تومان 0.0000 دلار 0.0000 دلار 0.0000FRMS 0% -28.24% the-forms-chart
3535 Fanaticos Cash Fanaticos Cash $0.014731 ۴۱۶تومان 0.0000 دلار 48.000 دلار 0.0000FCH -18.12% -30.64% fanaticos-cash-chart
3536 0cash 0cash $0.000530 ۱۴تومان 0.0000 دلار 18.000 دلار 0.0000ZCH -3.65% 38.21% 0cash-chart
3537 NSS Coin NSS Coin $0.004602 ۱۳۰تومان 0.0000 دلار 20.000 دلار 0.0000NSS -4.16% 2.12% nss-coin-chart
3538 Super Running Coin Super Running Coin $0.000133 ۳تومان 0.0000 دلار 20.000 دلار 0.0000SRC -3.65% 3.66% super-running-coin-chart
3539 Codeo Token Codeo Token $0.051284 ۱,۴۴۸تومان 0.0000 دلار 19.000 دلار 0.0000CODEO -24.84% -73.17% codeo-token-chart
3540 Blockmason Link Blockmason Link $0.000142 ۴تومان 0.0000 دلار 7.0000 دلار 0.0000BLINK -4.34% 22.47% blockmason-link-chart
3541 BitKAM BitKAM $0.000141 ۳تومان 0.0000 دلار 18.000 دلار 0.0000KAM 28.23% 37.95% bitkam-chart
3542 Colletrix Colletrix $0.000003 ۰.۰۸تومان 0.0000 دلار 18.000 دلار 0.0000CIPX 33.68% 11.85% colletrix-chart
3543 INRToken INRToken $0.000133 ۳تومان 0.0000 دلار 18.000 دلار 0.0000INRT -3.65% 3.66% inrtoken-chart
3544 Diagon Diagon $0.000900 ۲۵تومان 0.0000 دلار 18.000 دلار 0.0000DGN 0% -30.84% diagon-chart
3545 Livenodes Token Livenodes Token $16.02 ۴۵۲,۵۶۵تومان 0.0000 دلار 18.000 دلار 0.0000LNOT -62.36% -59.60% livenodes-token-chart
3546 Hanacoin Hanacoin $0.000267 ۷تومان 0.0000 دلار 17.000 دلار 0.0000HANA -3.85% 2.45% hanacoin-chart
3547 The global index chain The global index chain $0.000141 ۳تومان 0.0000 دلار 313.00 دلار 0.0000TGIC -3.42% -27.77% the-global-index-chain-chart
3548 UniDollar UniDollar $0.000221 ۶تومان 0.0000 دلار 15.000 دلار 0.0000UNIUSD 320.23% 14.75% unidollar-chart
3549 weBloc weBloc $0.000124 ۳تومان 0.0000 دلار 14.000 دلار 0.0000WOK -0.45% 0.12% webloc-chart
3550 B ONE PAYMENT B ONE PAYMENT $0.002784 ۷۸تومان 0.0000 دلار 13.000 دلار 0.0000B1P 41.82% 7.44% b-one-payment-chart
بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه صفحه ۷۱ لیست قیمت - ارزدیجیتال ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.