okex
تعداد ارزهای دیجیتال: 3,891
تعداد صرافی: 313
معاملات 24 ساعت: 57.968 میلیارد دلار
بیشترین معامله: تتر
تحت نظر
BTC
USD
  • دلار آمریکا
  • یورو
  • دلار استرالیا
  • کرون سوئد
  • یوان چین
  • روپیه هند
  • وون کره جنوبی
  • منات آذربايجان
  • دلار کانادا
  • دينار عراق
  • ين ژاپن
  • فرانک سویس
  • لیر ترکیه
  • درهم امارات
  • کرون نروژ
  • روبل روسيه
  • پوند انگلیس
تحت نظر

روی ستاره‌ی مربوط به هر ارز کلیک کنید و آن را به لیست مورد علاقه‌های خود اضافه کنید. با کلیک روی دکمه تحت نظر و بوکمارک کردن این صفحه ارزهای مهم‌تان را مدام رصد کنید.

صفحه ۷۰ لیست قیمت

دسترسی مستقیم به قیمت ها

https://Arz.Digital

# ارز دیجیتال قیمت قیمت ریالی حجم بازار معاملات روزانه ارز در دسترس روزانه هفتگی نمودار هفتگی امکانات
3451 HeartBout Pay HeartBout Pay $0.000530 ۱۴تومان 0.0000 دلار 181.00 دلار 0.0000HP -3.85% 4.20% heartbout-pay-chart
3452 Documentchain Documentchain $0.027763 ۷۸۴تومان 0.0000 دلار 168.00 دلار 0.0000DMS -3.51% 4.37% documentchain-chart
3453 Boltt Coin Boltt Coin $0.016466 ۴۶۵تومان 0.0000 دلار 174.00 دلار 0.0000BOLTT -0.13% 110.47% boltt-coin-chart
3454 Friends With Benefits Friends With Benefits $1.64 ۴۶,۳۳۰تومان 0.0000 دلار 256.00 دلار 0.0000FWB -2.94% 2.45% friends-with-benefits-chart
3455 PowerBalt PowerBalt $0.240632 ۶,۷۹۷تومان 0.0000 دلار 131.00 دلار 0.0000PWRB 15.77% -8.24% powerbalt-chart
3456 Schilling-Coin Schilling-Coin $0.001722 ۴۸تومان 0.0000 دلار 285.00 دلار 0.0000SCH 14.90% 23.06% schilling-coin-chart
3457 Jiaozi Jiaozi $0.000087 ۲تومان 0.0000 دلار 155.00 دلار 0.0000JIAOZI -0.78% -79.17% jiaozi-chart
3458 GLOBALTRUSTFUND TOKEN GLOBALTRUSTFUND TOKEN $0.001018 ۲۸تومان 0.0000 دلار 151.00 دلار 0.0000GTF 84.76% -21.58% globaltrustfund-token-chart
3459 Pilnette Pilnette $0.000291 ۸تومان 0.0000 دلار 152.00 دلار 0.0000PVG -0.20% -10.58% pilnette-chart
3460 Axia Protocol Axia Protocol $1.50 ۴۲,۳۷۵تومان 0.0000 دلار 148.00 دلار 0.0000AXIA 0.01% 0% axia-protocol-chart
3461 Newsolution Newsolution $0.003313 ۹۳تومان 0.0000 دلار 149.00 دلار 0.0000NST 14.16% -23.38% newsolution-chart
3462 YFMoonshot YFMoonshot $2.02 ۵۷,۰۶۵تومان 0.0000 دلار 115.00 دلار 0.0000YFMS -4.59% -10.93% yfmoonshot-chart
3463 Machi X Machi X $0.001346 ۳۸تومان 0.0000 دلار 138.00 دلار 0.0000MCX -3.28% -10.02% machix-chart
3464 TUNE TOKEN TUNE TOKEN $0.002121 ۵۹تومان 0.0000 دلار 0.0000 دلار 0.0000TUNE 0% 2.81% tune-token-chart
3465 SSS Finance SSS Finance $0.749706 ۲۱,۱۷۹تومان 0.0000 دلار 134.00 دلار 0.0000SSS -5.83% -61.60% sss-finance-chart
3466 Libera Libera $0.250753 ۷,۰۸۳تومان 0.0000 دلار 127.00 دلار 0.0000LIB -3.83% -2.47% libera-chart
3467 YFUEL YFUEL $1.35 ۳۸,۱۳۷تومان 0.0000 دلار 125.00 دلار 0.0000YFUEL -5.28% -53.03% yfuel-chart
3468 USDA USDA $0.028386 ۸۰۱تومان 0.0000 دلار 122.00 دلار 0.0000USDA 0.05% 0.73% usda-chart
3469 SCC DIGforIT SCC DIGforIT $0.023519 ۶۶۴تومان 0.0000 دلار 119.00 دلار 0.0000SCC 11.52% 0.75% scc-digforit-chart
3470 SuperEdge SuperEdge $0.000016 ۰.۴تومان 0.0000 دلار 114.00 دلار 0.0000ECT 1.24% -7.44% superedge-chart
3471 En-Tan-Mo En-Tan-Mo $0.002901 ۸۱تومان 0.0000 دلار 99.000 دلار 0.0000ETM 3.57% 11.42% en-tan-mo-chart
3472 Kepler Network Kepler Network $0.000013 ۰.۳تومان 0.0000 دلار 110.00 دلار 0.0000KMW -6.16% -38.32% kepler-network-chart
3473 Play Royal Play Royal $0.000011 ۰.۳تومان 0.0000 دلار 106.00 دلار 0.0000PLAY -4.38% -12.73% play-royal-chart
3474 Apple Network Apple Network $0.000013 ۰.۳تومان 0.0000 دلار 99.000 دلار 0.0000ANK 50.34% -12.27% apple-network-chart
3475 BlockCDN BlockCDN $0.001324 ۳۷تومان 0.0000 دلار 98.000 دلار 0.0000BCDN 1.77% -5.59% blockcdn-chart
3476 Opennity Opennity $0.000050 ۱تومان 0.0000 دلار 1.0000 دلار 0.0000OPNN -95.04% -90.20% opennity-chart
3477 SEER SEER $0.000177 ۵تومان 0.0000 دلار 96.000 دلار 0.0000SEER -3.17% -3.17% seer-chart
3478 ErcauX ErcauX $0.039754 ۱,۱۲۳تومان 0.0000 دلار 50.000 دلار 0.0000RAUX -4.61% -44.12% ercaux-chart
3479 Bone Bone $0.490373 ۱۳,۸۵۳تومان 0.0000 دلار 96.000 دلار 0.0000BONE -3.10% 3.52% bone-chart
3480 BLOCKIDCOIN BLOCKIDCOIN $0.006625 ۱۸۷تومان 0.0000 دلار 107.00 دلار 0.0000BID -21.19% -38.71% blockidcoin-chart
3481 Experience Token Experience Token $0.000009 ۰.۲تومان 0.0000 دلار 93.000 دلار 0.0000EXT -0.85% 6.06% experience-token-chart
3482 Wallet Plus X Wallet Plus X $0.000146 ۴تومان 0.0000 دلار 0.0000 دلار 0.0000WPX -0.21% -31.37% wallet-plus-x-chart
3483 LoveHearts LoveHearts $0.000024 ۰.۶تومان 0.0000 دلار 93.000 دلار 0.0000LVH -0.06% -9.53% lovehearts-chart
3484 XFUEL XFUEL $0.001723 ۴۸تومان 0.0000 دلار 86.000 دلار 0.0000XFUEL 13.64% 50.50% xfuel-chart
3485 WeSing Coin WeSing Coin $0.001590 ۴۴تومان 0.0000 دلار 83.000 دلار 0.0000WSC -0.20% 0.26% wesing-coin-chart
3486 sXTZ sXTZ $1.95 ۵۵,۰۸۷تومان 0.0000 دلار 81.000 دلار 0.0000SXTZ -6.48% -20.16% sxtz-chart
3487 Harcomia Harcomia $0.053268 ۱,۵۰۴تومان 0.0000 دلار 82.000 دلار 0.0000HCA -10.52% -17.05% harcomia-chart
3488 CryptoWater CryptoWater $1.18 ۳۳,۳۳۵تومان 0.0000 دلار 73.000 دلار 0.0000C2O 0% -0.11% cryptowater-chart
3489 SIMBA Storage Token SIMBA Storage Token $0.180066 ۵,۰۸۶تومان 0.0000 دلار 72.000 دلار 0.0000SST 0% 19.88% simba-storage-token-chart
3490 Vision Vision $0.096463 ۲,۷۲۵تومان 0.0000 دلار 69.000 دلار 0.0000VSN -14.72% 24.23% vision-chart
3491 The Hustle App The Hustle App $0.000144 ۴تومان 0.0000 دلار 69.000 دلار 0.0000HUSL 1.08% -34.06% the-hustle-app-chart
3492 CelCoin CelCoin $0.000053 ۱تومان 0.0000 دلار 114.00 دلار 0.0000CELC -3.76% 4.20% celcoin-chart
3493 Demeter Chain Demeter Chain $0.020739 ۵۸۵تومان 0.0000 دلار 68.000 دلار 0.0000DMTC 0.30% -1.49% demeter-chain-chart
3494 EYES Protocol EYES Protocol $0.004638 ۱۳۱تومان 0.0000 دلار 31.000 دلار 0.0000EYES -9.03% -22.41% eyes-protocol-chart
3495 Five Star Coin Five Star Coin $0.015768 ۴۴۵تومان 0.0000 دلار 65.000 دلار 0.0000FSC -3.76% 5.08% five-star-coin-chart
3496 Davecoin Davecoin $0.010758 ۳۰۳تومان 0.0000 دلار 0.0000 دلار 0.0000DDTG 0% 0% davecoin-chart
3497 Dextrust Dextrust $0.014296 ۴۰۳تومان 0.0000 دلار 66.000 دلار 0.0000DETS -3.61% -5.14% dextrust-chart
3498 Fanaticos Cash Fanaticos Cash $0.015768 ۴۴۵تومان 0.0000 دلار 50.000 دلار 0.0000FCH -4.65% -25.31% fanaticos-cash-chart
3499 Voltz Voltz $0.007203 ۲۰۳تومان 0.0000 دلار 92.000 دلار 0.0000VOLTZ 0.01% 43.85% voltz-chart
3500 DigiMax DGMT DigiMax DGMT $0.000004 ۰.۱تومان 0.0000 دلار 60.000 دلار 0.0000DGMT -67.84% -90.96% digimax-dgmt-chart
بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه صفحه ۷۰ لیست قیمت - ارزدیجیتال ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.