okex
تعداد ارزهای دیجیتال: 8,615
معاملات 24 ساعت: 163.065 میلیارد دلار
تعداد صرافی: 405
بیشترین معامله: تتر
تحت نظر
BTC
USD
  • دلار آمریکا
  • یورو
  • دلار استرالیا
  • کرون سوئد
  • یوان چین
  • روپیه هند
  • وون کره جنوبی
  • منات آذربايجان
  • دلار کانادا
  • دينار عراق
  • ين ژاپن
  • فرانک سویس
  • لیر ترکیه
  • درهم امارات
  • کرون نروژ
  • روبل روسيه
  • پوند انگلیس
تحت نظر

روی ستاره‌ی مربوط به هر ارز کلیک کنید و آن را به لیست مورد علاقه‌های خود اضافه کنید. با کلیک روی دکمه تحت نظر و بوکمارک کردن این صفحه ارزهای مهم‌تان را مدام رصد کنید.

صفحه ۷۳ لیست قیمت

دسترسی مستقیم به قیمت ها

https://Arz.Digital

#ارز دیجیتالقیمتقیمت ریالیحجم بازارمعاملات روزانهروزانههفتگینمودار هفتگیامکانات
3601 Sekuritance Sekuritance $0.010466۲۸۶تومان0.000 دلار44.69 هزار دلار4.18%-9.77%sekuritance-chart
3602 Zaigar Finance Zaigar Finance $0.017046۴۶۷تومان0.000 دلار43.78 هزار دلار9.13%0%zaigar-finance-chart
3603 StarLink StarLink $0.001240۳۴تومان0.000 دلار44.53 هزار دلار-0.45%-1.47%starlink-chart
3604 SUPERLAUNCH SUPERLAUNCH $0.154882۴,۲۴۶تومان0.000 دلار45.19 هزار دلار-0.78%6.02%superlaunch-chart
3605 Manyswap Manyswap $0.010963۳۰۰تومان0.000 دلار42.98 هزار دلار-3.11%2.37%manyswap-chart
3606 safeswap.online safeswap.online $0.904040۲۴,۷۸۷تومان0.000 دلار41.51 هزار دلار-7.41%-43.43%safeswaponline-chart
3607 RetroCade RetroCade $0.002513۶۸تومان0.000 دلار41.14 هزار دلار-12.76%0%retrocade-chart
3608 Rocket Launchpad Rocket Launchpad $0.016699۴۵۷تومان0.000 دلار39.72 هزار دلار6.34%3.04%rocket-launchpad-chart
3609 ANS Coin ANS Coin $0.001195۳۲تومان0.000 دلار38.63 هزار دلار1.11%-6.51%ans-coin-chart
3610 SuperWhale SuperWhale $0.000000001۰.۰۰۰۰۲تومان0.000 دلار42.50 هزار دلار-10.54%-39.66%superwhale-chart
3611 Blockmason Link Blockmason Link $0.000238۶تومان0.000 دلار40.99 هزار دلار27.05%11.26%blockmason-link-chart
3612 Gooreo Gooreo $0.098949۲,۷۱۳تومان0.000 دلار40.93 هزار دلار-0.16%92.72%gooreo-chart
3613 LovesSwap LovesSwap $0.123663۳,۳۹۰تومان0.000 دلار41.68 هزار دلار8.03%-26.22%lovesswap-chart
3614 Release Project Release Project $0.000010۰.۲تومان0.000 دلار44.60 هزار دلار-0.91%8.14%release-project-chart
3615 UltimoGG UltimoGG $0.000000005۰.۰۰۰۱تومان0.000 دلار40.87 هزار دلار-7.23%-10.21%ultimogg-chart
3616 Coin Discovery Coin Discovery $0.016795۴۶۰تومان0.000 دلار41.90 هزار دلار-3.76%-8.16%coin-discovery-chart
3617 RobiniaSwap Token RobiniaSwap Token $0.237794۶,۵۲۰تومان0.000 دلار39.50 هزار دلار-14.62%-0.34%robiniaswap-token-chart
3618 Storm Token Storm Token $0.413671۱۱,۳۴۲تومان0.000 دلار40.09 هزار دلار-7.49%-38.82%storm-token-chart
3619 Orica Orica $0.068582۱,۸۸۰تومان0.000 دلار38.32 هزار دلار-9.99%-28.73%orica-chart
3620 Unity Protocol Unity Protocol $0.052312۱,۴۳۴تومان0.000 دلار38.52 هزار دلار-4.56%14.08%unity-protocol-chart
3621 DefiCliq DefiCliq $0.046575۱,۲۷۷تومان0.000 دلار37.49 هزار دلار-6.07%-30.06%deficliq-chart
3622 Alpha5 Alpha5 $0.048857۱,۳۳۹تومان0.000 دلار36.95 هزار دلار-5.94%-0.17%alpha5-chart
3623 United Farmers Finance United Farmers Finance $1.60۴۳,۹۱۷تومان0.000 دلار37.63 هزار دلار-3.68%-12.87%united-farmers-finance-chart
3624 Dopple Finance Dopple Finance $0.051691۱,۴۱۷تومان0.000 دلار37.10 هزار دلار-2.63%-7.90%dopple-finance-chart
3625 Mini Shiba Mini Shiba $0.00000001۰.۰۰۰۲تومان0.000 دلار38.73 هزار دلار-1.69%29.13%mini-shiba-chart
3626 Koinomo Koinomo $0.094843۲,۶۰۰تومان0.000 دلار41.19 هزار دلار1.84%-41.26%koinomo-chart
3627 Xeta Reality Xeta Reality $0.002181۵۹تومان0.000 دلار39.24 هزار دلار-8.02%16.28%xeta-reality-chart
3628 Yield Parrot Yield Parrot $1.25۳۴,۵۳۴تومان0.000 دلار36.84 هزار دلار-6.52%-21.38%yield-parrot-chart
3629 Lofi Defi Lofi Defi $0.000016۰.۴تومان0.000 دلار36.28 هزار دلار5.60%-31.23%lofi-defi-chart
3630 Zytara dollar Zytara dollar $1.00۲۷,۴۸۶تومان0.000 دلار36.37 هزار دلار-2.48%1.31%zytara-dollar-chart
3631 AutoShark DEX AutoShark DEX $0.660612۱۸,۱۱۳تومان0.000 دلار35.90 هزار دلار-2.15%8.03%autoshark-dex-chart
3632 Web Coin Pay Web Coin Pay $0.226542۶,۲۱۱تومان0.000 دلار33.78 هزار دلار2.09%10.74%web-coin-pay-chart
3633 FOMO LAB FOMO LAB $0.041571۱,۱۳۹تومان0.000 دلار38.37 هزار دلار-6.97%-13.04%fomo-lab-chart
3634 iNFT Platform iNFT Platform $0.007730۲۱۱تومان0.000 دلار35.85 هزار دلار1.81%-16.38%inft-platform-chart
3635 HashBridge Oracle HashBridge Oracle $0.014278۳۹۱تومان0.000 دلار33.77 هزار دلار10.84%16.34%hashbridge-oracle-chart
3636 Financial Intelligence Group Financial Intelligence Group $0.031800۸۷۱تومان0.000 دلار31.79 هزار دلار7.02%12.35%financial-intelligence-group-chart
3637 ForceCowBoy ForceCowBoy $0.000061۱تومان0.000 دلار37.08 هزار دلار5.04%-29.08%forcecowboy-chart
3638 Alita Finance Alita Finance $8.63۲۳۶,۶۶۶تومان0.000 دلار34.31 هزار دلار-3.28%-10.95%alita-finance-chart
3639 Intelligent Investment Chain Intelligent Investment Chain $0.000085۲تومان0.000 دلار29.33 هزار دلار-11.03%42.85%intelligent-investment-chain-chart
3640 EDDASwap EDDASwap $632.72۱۷,۳۴۸,۷۸۹تومان0.000 دلار33.82 هزار دلار3.97%4.90%eddaswap-chart
3641 ShineChain ShineChain $0.000308۸تومان0.000 دلار33.71 هزار دلار-2.08%8.92%shinechain-chart
3642 StaySAFU StaySAFU $25.03۶۸۶,۳۵۱تومان0.000 دلار35.99 هزار دلار-17.13%-0.32%staysafu-chart
3643 Dexit Finance Dexit Finance $0.001431۳۹تومان0.000 دلار34.45 هزار دلار-10.34%-18.95%dexit-finance-chart
3644 Frosted Cake Frosted Cake $0.000004۰.۱تومان0.000 دلار34.02 هزار دلار-17.80%-94.77%frostedcake-chart
3645 Future1coin Future1coin $0.000610۱۶تومان0.000 دلار32.40 هزار دلار1.02%-31.89%future1coin-chart
3646 Theos Theos $0.013497۳۷۰تومان0.000 دلار32.34 هزار دلار-0.91%-1.80%theos-chart
3647 TCGCoin 2.0 TCGCoin 2.0 $0.080639۲,۲۱۱تومان0.000 دلار32.78 هزار دلار-8.12%-10.76%tcgcoin-2-0-chart
3648 PetKingdom PetKingdom $0.184966۵,۰۷۱تومان0.000 دلار34.53 هزار دلار-10.03%-46.08%petkingdom-chart
3649 KRoot KRoot $0.001924۵۲تومان0.000 دلار33.66 هزار دلار1.34%-24.75%k-root-chart
3650 HakunaMatata (new) HakunaMatata (new) $0.000307۸تومان0.000 دلار35.26 هزار دلار-15.70%13.31%hakunamatata-new-chart
ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
float
اطلس ارزدیجیتال پلاس
دوره‌ی جامع غیرحضوری صفر تا صد ارزهای دیجیتال،
آموزش تریدینگ، تحلیل تکنیکال و آشنایی با ماینینگ
۴,۰۰۰,۰۰۰
off
۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان
+ ata ATA
off