okex
تعداد ارزهای دیجیتال: 8,966
معاملات 24 ساعت: 46.243 میلیارد دلار
تعداد صرافی: 405
بیشترین معامله: تتر
تحت نظر
BTC
USD
  • دلار آمریکا
  • یورو
  • دلار استرالیا
  • کرون سوئد
  • یوان چین
  • روپیه هند
  • وون کره جنوبی
  • منات آذربايجان
  • دلار کانادا
  • دينار عراق
  • ين ژاپن
  • فرانک سویس
  • لیر ترکیه
  • درهم امارات
  • کرون نروژ
  • روبل روسيه
  • پوند انگلیس
تحت نظر

روی ستاره‌ی مربوط به هر ارز کلیک کنید و آن را به لیست مورد علاقه‌های خود اضافه کنید. با کلیک روی دکمه تحت نظر و بوکمارک کردن این صفحه ارزهای مهم‌تان را مدام رصد کنید.

صفحه ۴ لیست قیمت

دسترسی مستقیم به قیمت ها

https://Arz.Digital

#ارز دیجیتالقیمتقیمت ریالیحجم بازارمعاملات روزانهروزانههفتگینمودار هفتگیامکانات
151 Siacoin Siacoin $0.002494۹۱تومان136.4 میلیون دلار3.017 میلیون دلار-2.06%2.55%siacoin-chart
152 WAX WAX $0.056353۲,۰۶۱تومان134.2 میلیون دلار4.503 میلیون دلار-0.93%6.97%wax-chart
153 APENFT APENFT $0.0000004۰.۰۱تومان132.8 میلیون دلار15.50 میلیون دلار0.81%6.21%apenft-chart
154 Secret Secret $0.764511۲۷,۹۷۱تومان125.5 میلیون دلار5.700 میلیون دلار-2.94%15.52%secret-chart
155 MobileCoin MobileCoin $1.71۶۲,۸۱۱تومان113.8 میلیون دلار248.4 میلیون دلار-5.18%162.26%mobilecoin-chart
156 Render Token Render Token $0.482628۱۷,۶۵۸تومان125.8 میلیون دلار34.64 میلیون دلار-4.49%15.63%render-token-chart
157 Energy Web Token Energy Web Token $4.05۱۴۸,۲۶۴تومان127.1 میلیون دلار1.507 میلیون دلار-4.30%11.18%energy-web-token-chart
158 Horizen Horizen $9.31۳۴۰,۷۰۴تومان126.1 میلیون دلار5.463 میلیون دلار-0.11%9.50%horizen-chart
159 ConstitutionDAO ConstitutionDAO $0.023618۸۶۴تومان123.7 میلیون دلار38.68 میلیون دلار-2.70%13.95%constitutiondao-chart
160 SXP SXP $0.234616۸,۵۸۴تومان121.1 میلیون دلار13.09 میلیون دلار1.02%5.20%sxp-chart
161 Celsius Celsius $0.489128۱۷,۸۹۶تومان119.3 میلیون دلار1.430 میلیون دلار-0.75%7.67%celsius-chart
162 Braintrust Braintrust $0.909498۳۳,۲۷۶تومان117.0 میلیون دلار1.458 میلیون دلار12.69%13.16%braintrust-chart
163 DigiByte DigiByte $0.007325۲۶۸تومان120.5 میلیون دلار2.383 میلیون دلار2.95%12.75%digibyte-chart
164 UMA UMA $1.66۶۰,۸۳۸تومان116.2 میلیون دلار8.916 میلیون دلار1.12%6.39%uma-chart
165 Voyager Token Voyager Token $0.406577۱۴,۸۷۵تومان120.8 میلیون دلار7.556 میلیون دلار0.90%25.41%voyager-token-chart
166 Ren Ren $0.112114۴,۱۰۲تومان115.0 میلیون دلار50.99 میلیون دلار-3.58%51.84%ren-chart
167 Injective Injective $1.52۵۵,۷۸۲تومان115.7 میلیون دلار9.618 میلیون دلار-1.97%-0.59%injective-chart
168 Bone ShibaSwap Bone ShibaSwap $0.695442۲۵,۴۴۴تومان111.7 میلیون دلار2.233 میلیون دلار0.77%9.23%bone-shibaswap-chart
169 Nano Nano $0.797829۲۹,۱۹۰تومان108.7 میلیون دلار7.705 میلیون دلار1.96%39.97%nano-chart
170 dYdX dYdX $1.63۵۹,۸۷۶تومان115.3 میلیون دلار54.16 میلیون دلار0.91%-2.99%dydx-chart
171 Smooth Love Potion Smooth Love Potion $0.002474۹۰تومان108.8 میلیون دلار17.01 میلیون دلار2.28%6.02%smooth-love-potion-chart
172 SKALE SKALE $0.026009۹۵۱تومان106.6 میلیون دلار4.122 میلیون دلار-0.004%7.47%skale-network-chart
173 Civic Civic $0.101382۳,۷۰۹تومان100.6 میلیون دلار12.02 میلیون دلار1.94%7.71%civic-chart
174 Kyber Network Crystal v2 Kyber Network Crystal v2 $0.615320۲۲,۵۱۳تومان108.7 میلیون دلار22.45 میلیون دلار5.28%13.30%kyber-network-crystal-v2-chart
175 Origin Protocol Origin Protocol $0.100339۳,۶۷۱تومان103.7 میلیون دلار9.667 میلیون دلار-0.39%6.32%origin-protocol-chart
176 Lisk Lisk $0.775777۲۸,۳۸۴تومان103.6 میلیون دلار1.862 میلیون دلار0.17%5.63%lisk-chart
177 ssv.network ssv.network $9.74۳۵۶,۷۳۰تومان98.79 میلیون دلار2.636 میلیون دلار-3.14%-7.24%ssv-network-chart
178 Pundi X (New) Pundi X (New) $0.373530۱۳,۶۶۶تومان99.72 میلیون دلار4.179 میلیون دلار-0.68%6.51%pundix-new-chart
179 PlayDapp PlayDapp $0.195585۷,۱۵۶تومان100.3 میلیون دلار4.533 میلیون دلار0.24%8.10%playdapp-chart
180 Tribe Tribe $0.198427۷,۲۶۰تومان91.41 میلیون دلار2.772 میلیون دلار-0.92%0.28%tribe-chart
181 MediBloc MediBloc $0.014456۵۲۸تومان92.26 میلیون دلار1.402 میلیون دلار-3.65%6.52%medibloc-chart
182 API3 API3 $1.56۵۷,۲۷۱تومان84.63 میلیون دلار6.547 میلیون دلار0.82%8.91%api3-chart
183 Synapse Synapse $0.622601۲۲,۷۷۹تومان90.26 میلیون دلار852.8 هزار دلار-2.48%8.57%synapse-2-chart
184 Request Request $0.087171۳,۱۸۹تومان89.61 میلیون دلار1.767 میلیون دلار-0.19%9.32%request-chart
185 iExec RLC iExec RLC $1.05۳۸,۷۶۱تومان88.47 میلیون دلار8.654 میلیون دلار-0.87%1.96%rlc-chart
186 WINkLink WINkLink $0.000088۳تومان86.37 میلیون دلار21.53 میلیون دلار0.56%0.83%wink-chart
187 Celer Network Celer Network $0.011759۴۳۰تومان86.43 میلیون دلار5.347 میلیون دلار2.34%12.67%celer-network-chart
188 Mdex Mdex $0.088632۳,۲۴۲تومان84.89 میلیون دلار16.79 میلیون دلار-5.16%23.94%mdex-chart
189 MXC MXC $0.031041۱,۱۳۵تومان85.05 میلیون دلار5.673 میلیون دلار-1.20%-3.42%mxc-chart
190 Ocean Protocol Ocean Protocol $0.131999۴,۸۲۹تومان82.94 میلیون دلار6.057 میلیون دلار1.61%9.35%ocean-protocol-chart
191 Persistence Persistence $0.610398۲۲,۳۳۳تومان81.34 میلیون دلار325.6 هزار دلار-0.57%5.09%persistence-chart
192 Nervos Network Nervos Network $0.002450۸۹تومان84.59 میلیون دلار2.016 میلیون دلار-2.85%0.97%nervos-network-chart
193 Ontology Gas Ontology Gas $0.246957۹,۰۳۵تومان83.20 میلیون دلار2.318 میلیون دلار0.21%2.69%ontology-gas-chart
194 MX TOKEN MX TOKEN $0.808912۲۹,۵۹۶تومان84.33 میلیون دلار1.402 میلیون دلار-7.03%-1.15%mx-token-chart
195 MetisDAO MetisDAO $18.03۶۵۹,۷۲۷تومان80.35 میلیون دلار1.514 میلیون دلار0.63%2.94%metisdao-chart
196 Vulcan Forged PYR Vulcan Forged PYR $2.92۱۰۶,۸۸۰تومان80.47 میلیون دلار17.87 میلیون دلار-0.41%8.52%vulcan-forged-pyr-chart
197 COTI COTI $0.070939۲,۵۹۵تومان80.61 میلیون دلار4.269 میلیون دلار-1.38%0.09%coti-chart
198 Syscoin Syscoin $0.115337۴,۲۱۹تومان81.04 میلیون دلار1.808 میلیون دلار-0.41%5.59%syscoin-chart
199 MOBOX MOBOX $0.457429۱۶,۷۳۶تومان79.02 میلیون دلار9.475 میلیون دلار-2.56%5.89%mobox-chart
200 Status Status $0.021826۷۹۸تومان78.27 میلیون دلار1.956 میلیون دلار-0.60%7.41%status-chart
ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.