okex
تعداد ارزهای دیجیتال: 4,547
معاملات 24 ساعت: 159.38 میلیارد دلار
تعداد صرافی: 379
بیشترین معامله: تتر
تحت نظر
BTC
USD
  • دلار آمریکا
  • یورو
  • دلار استرالیا
  • کرون سوئد
  • یوان چین
  • روپیه هند
  • وون کره جنوبی
  • منات آذربايجان
  • دلار کانادا
  • دينار عراق
  • ين ژاپن
  • فرانک سویس
  • لیر ترکیه
  • درهم امارات
  • کرون نروژ
  • روبل روسيه
  • پوند انگلیس
تحت نظر

روی ستاره‌ی مربوط به هر ارز کلیک کنید و آن را به لیست مورد علاقه‌های خود اضافه کنید. با کلیک روی دکمه تحت نظر و بوکمارک کردن این صفحه ارزهای مهم‌تان را مدام رصد کنید.

صفحه ۲ لیست قیمت

دسترسی مستقیم به قیمت ها

https://Arz.Digital

# ارز دیجیتال قیمت قیمت ریالی حجم بازار معاملات روزانه روزانه هفتگی نمودار هفتگی امکانات
51 HedgeTrade HedgeTrade $1.73 ۴۰,۶۰۰تومان 605.1 میلیون دلار 549.6 هزار دلار -7.28% 213.22% hedgetrade-chart
52 Algorand Algorand $0.497487 ۱۱,۶۴۱تومان 601.5 میلیون دلار 268.6 میلیون دلار -5.28% -0.19% algorand-chart
53 Elrond Elrond $35.74 ۸۳۶,۴۱۳تومان 596.5 میلیون دلار 47.59 میلیون دلار -6.52% -7.81% elrond-egld-chart
54 UMA UMA $10.01 ۲۳۴,۳۳۹تومان 557.1 میلیون دلار 46.85 میلیون دلار 1.81% -2.31% uma-chart
55 The Graph The Graph $0.421076 ۹,۸۵۳تومان 524.5 میلیون دلار 441.7 میلیون دلار 1.06% 14.89% the-graph-chart
56 Ren Ren $0.575892 ۱۳,۴۷۵تومان 509.6 میلیون دلار 173.5 میلیون دلار 6.16% 27.55% ren-chart
57 Ontology Ontology $0.621815 ۱۴,۵۵۰تومان 501.0 میلیون دلار 264.3 میلیون دلار -8.47% -6.55% ontology-chart
58 NEAR Protocol NEAR Protocol $2.53 ۵۹,۳۰۷تومان 499.1 میلیون دلار 101.5 میلیون دلار 19.86% 40.68% near-protocol-chart
59 OMG Network OMG Network $3.38 ۷۹,۳۰۳تومان 475.3 میلیون دلار 447.6 میلیون دلار -7.79% -15.58% omg-chart
60 renBTC renBTC $34,510.29 ۸۰۷,۵۴۰,۹۶۳تومان 450.9 میلیون دلار 20.70 میلیون دلار -7.15% -15.15% renbtc-chart
61 Loopring Loopring $0.372025 ۸,۷۰۵تومان 450.1 میلیون دلار 88.16 میلیون دلار -5.16% -6.32% loopring-chart
62 Nano Nano $3.32 ۷۷,۸۹۰تومان 443.5 میلیون دلار 117.2 میلیون دلار 3.39% -10.49% nano-chart
63 0x 0x $0.523794 ۱۲,۲۵۶تومان 393.0 میلیون دلار 131.6 میلیون دلار -2.95% -6.93% 0x-chart
64 Terra Terra $0.790077 ۱۸,۴۸۷تومان 383.0 میلیون دلار 20.59 میلیون دلار -0.51% -10.24% terra-luna-chart
65 TrueUSD TrueUSD $1.00 ۲۳,۴۱۳تومان 378.6 میلیون دلار 91.30 میلیون دلار 0.01% 0.09% trueusd-chart
66 Basic Attention Token Basic Attention Token $0.254461 ۵,۹۵۴تومان 376.8 میلیون دلار 303.3 میلیون دلار -7.19% -12.01% basic-attention-token-chart
67 Hedera Hashgraph Hedera Hashgraph $0.055747 ۱,۳۰۴تومان 377.7 میلیون دلار 81.48 میلیون دلار -7.79% 6.37% hedera-hashgraph-chart
68 ICON ICON $0.622095 ۱۴,۵۵۷تومان 362.4 میلیون دلار 67.61 میلیون دلار -4.75% -9.24% icon-chart
69 DigiByte DigiByte $0.025950 ۶۰۷تومان 361.9 میلیون دلار 16.98 میلیون دلار -7.55% -20.59% digibyte-chart
70 OKB OKB $6.02 ۱۴۱,۰۰۶تومان 361.6 میلیون دلار 148.3 میلیون دلار -3.19% -18.35% okb-chart
71 Reserve Rights Reserve Rights $0.037997 ۸۸۹تومان 355.3 میلیون دلار 319.8 میلیون دلار -6.02% -21.55% reserve-rights-chart
72 Blockstack Blockstack $0.468282 ۱۰,۹۵۷تومان 346.4 میلیون دلار 3.844 میلیون دلار -6.02% -8.20% blockstack-chart
73 BitTorrent BitTorrent $0.000348 ۸تومان 345.1 میلیون دلار 111.8 میلیون دلار -3.19% -17.71% bittorrent-chart
74 Nexo Nexo $0.609260 ۱۴,۲۵۶تومان 341.2 میلیون دلار 8.268 میلیون دلار -12.72% -3.05% nexo-chart
75 THORChain THORChain $1.84 ۴۳,۱۰۱تومان 291.8 میلیون دلار 37.05 میلیون دلار -4.29% 15.99% thorchain-chart
76 Qtum Qtum $2.91 ۶۸,۲۸۸تومان 284.7 میلیون دلار 674.3 میلیون دلار -8.70% -19.26% qtum-chart
77 IOST IOST $0.017233 ۴۰۳تومان 282.2 میلیون دلار 631.9 میلیون دلار -28.05% 51.42% iostoken-chart
78 SwissBorg SwissBorg $0.293027 ۶,۸۵۶تومان 272.9 میلیون دلار 1.604 میلیون دلار -3.52% -5.02% swissborg-chart
79 HUSD HUSD $1.00 ۲۳,۴۱۶تومان 270.3 میلیون دلار 73.17 میلیون دلار 0.16% -0.05% husd-chart
80 Curve DAO Token Curve DAO Token $1.41 ۳۳,۱۴۳تومان 270.2 میلیون دلار 395.6 میلیون دلار 22.75% 75.23% curve-dao-token-chart
81 Energy Web Token Energy Web Token $8.47 ۱۹۸,۳۳۷تومان 254.8 میلیون دلار 2.334 میلیون دلار 1.09% 12.70% energy-web-token-chart
82 Celo Celo $2.03 ۴۷,۵۵۷تومان 252.9 میلیون دلار 6.931 میلیون دلار -3.35% -10.66% celo-chart
83 Horizen Horizen $23.69 ۵۵۴,۵۵۵تومان 252.7 میلیون دلار 27.86 میلیون دلار -8.79% 41.66% horizen-chart
84 Paxos Standard Paxos Standard $1.00 ۲۳,۴۱۲تومان 245.1 میلیون دلار 235.1 میلیون دلار -0.25% 0.36% paxos-standard-chart
85 Bitcoin BEP2 Bitcoin BEP2 $34,650.96 ۸۱۰,۸۳۲,۶۰۰تومان 243.3 میلیون دلار 2.092 میلیون دلار -6.59% -12.86% bitcoin-bep2-chart
86 Voyager Token Voyager Token $1.05 ۲۴,۶۹۷تومان 234.6 میلیون دلار 14.79 میلیون دلار -16.75% 108.41% voyager-token-chart
87 Kyber Network Kyber Network $1.15 ۲۷,۰۹۰تومان 233.1 میلیون دلار 92.74 میلیون دلار -2.95% -5.96% kyber-network-chart
88 Quant Quant $17.59 ۴۱۱,۷۵۵تومان 212.4 میلیون دلار 4.411 میلیون دلار -8.33% -4.69% quant-chart
89 Ocean Protocol Ocean Protocol $0.507913 ۱۱,۸۸۵تومان 212.8 میلیون دلار 75.18 میلیون دلار -7.36% 7.03% ocean-protocol-chart
90 Bitcoin Gold Bitcoin Gold $12.04 ۲۸۱,۷۴۶تومان 210.9 میلیون دلار 30.41 میلیون دلار -7.56% -29.07% bitcoin-gold-chart
91 Augur Augur $18.84 ۴۴۰,۸۶۸تومان 207.2 میلیون دلار 17.95 میلیون دلار -5.26% -16.58% augur-chart
92 Verge Verge $0.012521 ۲۹۲تومان 205.6 میلیون دلار 16.91 میلیون دلار 4.19% -21.80% verge-chart
93 Siacoin Siacoin $0.004444 ۱۰۴تومان 201.4 میلیون دلار 17.15 میلیون دلار -5.38% -18.05% siacoin-chart
94 ABBC Coin ABBC Coin $0.230657 ۵,۳۹۷تومان 195.3 میلیون دلار 47.92 میلیون دلار -6.70% 4.72% abbc-coin-chart
95 NXM NXM $31.91 ۷۴۶,۷۴۶تومان 195.5 میلیون دلار 21.06 میلیون دلار -6.85% -11.52% nxm-chart
96 TerraUSD TerraUSD $0.999323 ۲۳,۳۸۴تومان 194.1 میلیون دلار 8.511 میلیون دلار 0.21% 0.26% terrausd-chart
97 Band Protocol Band Protocol $9.26 ۲۱۶,۸۰۹تومان 189.9 میلیون دلار 277.8 میلیون دلار -9.68% -9.15% band-protocol-chart
98 Enjin Coin Enjin Coin $0.230602 ۵,۳۹۶تومان 189.8 میلیون دلار 191.0 میلیون دلار 18.42% 9.24% enjin-coin-chart
99 Status Status $0.053617 ۱,۲۵۴تومان 186.1 میلیون دلار 45.99 میلیون دلار -1.61% -15.28% status-chart
100 Ampleforth Ampleforth $0.877787 ۲۰,۵۴۰تومان 175.8 میلیون دلار 8.833 میلیون دلار -1.05% -14.18% ampleforth-chart
ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
float
اطلس ارزدیجیتال پلاس
دوره‌ی جامع غیرحضوری صفر تا صد ارزهای دیجیتال، آموزش تریدینگ، تحلیل تکنیکال و آشنایی با ماینینگ
۲,۹۹۸,۰۰۰
۱,۷۹۸,۸۰۰ تومان
شرکت در دوره
off