okex
تعداد ارزهای دیجیتال: 4,546
معاملات 24 ساعت: 172.118 میلیارد دلار
تعداد صرافی: 379
بیشترین معامله: تتر
تحت نظر
BTC
USD
  • دلار آمریکا
  • یورو
  • دلار استرالیا
  • کرون سوئد
  • یوان چین
  • روپیه هند
  • وون کره جنوبی
  • منات آذربايجان
  • دلار کانادا
  • دينار عراق
  • ين ژاپن
  • فرانک سویس
  • لیر ترکیه
  • درهم امارات
  • کرون نروژ
  • روبل روسيه
  • پوند انگلیس
تحت نظر

روی ستاره‌ی مربوط به هر ارز کلیک کنید و آن را به لیست مورد علاقه‌های خود اضافه کنید. با کلیک روی دکمه تحت نظر و بوکمارک کردن این صفحه ارزهای مهم‌تان را مدام رصد کنید.

صفحه ۵ لیست قیمت

دسترسی مستقیم به قیمت ها

https://Arz.Digital

# ارز دیجیتال قیمت قیمت ریالی حجم بازار معاملات روزانه روزانه هفتگی نمودار هفتگی امکانات
201 HEX HEX $0.009925 ۲۴۲تومان 1.721 میلیارد دلار 11.04 میلیون دلار -8.49% -21.41% hex-chart
202 Counos X Counos X $89.99 ۲,۲۰۰,۳۸۶تومان 1.603 میلیارد دلار 1.484 میلیون دلار 0.06% 1.19% counos-x-chart
203 INO COIN INO COIN $6.00 ۱۴۶,۷۸۱تومان 1.081 میلیارد دلار 511.7 هزار دلار 32.42% -18.59% ino-coin-chart
204 DeFiChain DeFiChain $2.59 ۶۳,۴۸۹تومان 1.022 میلیارد دلار 9.108 میلیون دلار 12.63% 19.93% defichain-chart
205 IZE IZE $0.233246 ۵,۷۰۲تومان 970.5 میلیون دلار 51.28 هزار دلار -0.92% 94.30% ize-chart
206 ThoreCoin ThoreCoin $7,267.50 ۱۷۷,۶۹۰,۴۲۹تومان 630.0 میلیون دلار 41.90 هزار دلار -3.10% -7.88% thorecoin-chart
207 Insight Chain Insight Chain $1.70 ۴۱,۷۷۵تومان 597.8 میلیون دلار 3.298 میلیون دلار -2.56% -4.91% insight-chain-chart
208 Creditcoin Creditcoin $0.856749 ۲۰,۹۴۷تومان 488.6 میلیون دلار 8.247 میلیون دلار 6.37% 6.89% creditcoin-chart
209 Basid Coin Basid Coin $0.750482 ۱۸,۳۴۹تومان 426.1 میلیون دلار 3.964 میلیون دلار -1.54% 23.93% basid-coin-chart
210 botXcoin botXcoin $0.248103 ۶,۰۶۶تومان 404.9 میلیون دلار 53.04 هزار دلار -7.94% -11.67% botxcoin-chart
211 Bitcoin Cash ABC Bitcoin Cash ABC $17.62 ۴۳۰,۸۵۸تومان 327.3 میلیون دلار 4.840 میلیون دلار 1.94% 14.01% bitcoin-cash-abc-2-chart
212 Zelwin Zelwin $4.26 ۱۰۴,۳۱۹تومان 301.4 میلیون دلار 216.6 هزار دلار -1.03% -3.52% zelwin-chart
213 Cipher Core Token Cipher Core Token $39.11 ۹۵۶,۳۷۲تومان 288.5 میلیون دلار 74.44 هزار دلار -3.19% -7.88% cipher-core-token-chart
214 Empty Set Dollar Empty Set Dollar $0.556312 ۱۳,۶۰۱تومان 282.9 میلیون دلار 494.6 هزار دلار -8.99% -17.38% empty-set-dollar-chart
215 Cryptonex Cryptonex $4.77 ۱۱۶,۷۲۸تومان 265.9 میلیون دلار 1.421 میلیون دلار -1.92% -6.32% cryptonex-chart
216 ONOToken ONOToken $0.013221 ۳۲۳تومان 237.2 میلیون دلار 3.305 دلار 15,263.10% 14,435.50% onotoken-chart
217 Advanced Internet Blocks Advanced Internet Blocks $0.009674 ۲۳۶تومان 234.2 میلیون دلار 5.558 هزار دلار -0.55% 42.97% advanced-internet-blocks-chart
218 STPAY STPAY $51.95 ۱,۲۷۰,۲۲۶تومان 225.0 میلیون دلار 1.564 هزار دلار 109.77% -0.18% stpay-chart
219 Helper Search Token Helper Search Token $0.022811 ۵۵۷تومان 193.4 میلیون دلار 0.000 دلار -1.93% -17.09% helper-search-token-chart
220 Huobi BTC Huobi BTC $37,104.88 ۹۰۷,۲۱۴,۴۱۹تومان 178.5 میلیون دلار 0.000 دلار -4.23% -9.76% huobi-btc-chart
221 Largo Coin Largo Coin $9.85 ۲۴۰,۹۲۵تومان 174.4 میلیون دلار 1.400 میلیون دلار 0.77% 1.33% largo-coin-chart
222 Doctors Coin Doctors Coin $0.728291 ۱۷,۸۰۶تومان 167.3 میلیون دلار 7.006 هزار دلار 0.56% 4.84% doctors-coin-chart
223 Chimpion Chimpion $5.16 ۱۲۶,۳۴۶تومان 164.0 میلیون دلار 830.0 هزار دلار 4.73% 0.41% chimpion-chart
224 Sologenic Sologenic $0.863797 ۲۱,۱۱۹تومان 172.8 میلیون دلار 1.193 میلیون دلار 6.92% -19.13% sologenic-chart
225 Elitium Elitium $5.38 ۱۳۱,۵۶۴تومان 161.9 میلیون دلار 371.2 هزار دلار -1.96% 0.51% elitium-chart
226 Idea Chain Coin Idea Chain Coin $2.95 ۷۲,۲۳۸تومان 151.4 میلیون دلار 393.0 هزار دلار 52.44% -5.84% idea-chain-coin-chart
227 YUSRA YUSRA $3.75 ۹۱,۸۱۴تومان 150.0 میلیون دلار 163.0 هزار دلار 3.26% 20.87% yusra-chart
228 sUSD sUSD $1.00 ۲۴,۴۷۰تومان 142.5 میلیون دلار 32.04 میلیون دلار -0.24% -0.23% susd-chart
229 PARSIQ PARSIQ $1.30 ۳۱,۹۵۲تومان 136.8 میلیون دلار 7.345 میلیون دلار 44.61% 161.39% parsiq-chart
230 Bitpanda Ecosystem Token Bitpanda Ecosystem Token $0.321568 ۷,۸۶۲تومان 130.5 میلیون دلار 289.9 هزار دلار -2.15% -2.20% bitpanda-ecosystem-token-chart
231 NewYork Exchange NewYork Exchange $18.18 ۴۴۴,۷۳۵تومان 129.0 میلیون دلار 717.2 هزار دلار -9.26% -0.84% newyork-exchange-chart
232 Joule Joule $0.124883 ۳,۰۵۳تومان 126.2 میلیون دلار 0.000 دلار 3.04% 7.61% joule-chart
233 Darma Cash Darma Cash $0.599143 ۱۴,۶۴۹تومان 126.8 میلیون دلار 524.1 هزار دلار 10.80% 13.19% darma-cash-chart
234 Tratin Tratin $0.001118 ۲۷تومان 125.3 میلیون دلار 0.000 دلار -2.21% -7.86% tratin-chart
235 TNC Coin TNC Coin $0.051715 ۱,۲۶۴تومان 119.5 میلیون دلار 1.316 میلیون دلار -10.13% -37.27% tnc-coin-chart
236 Mobilian Coin Mobilian Coin $0.829454 ۲۰,۲۸۰تومان 117.4 میلیون دلار 227.0 هزار دلار -0.87% 1.88% mobilian-coin-chart
237 Neutrino USD Neutrino USD $0.989046 ۲۴,۱۸۲تومان 113.0 میلیون دلار 3.614 میلیون دلار -0.51% -0.28% neutrino-usd-chart
238 Bloomzed Loyalty Club Ticket Bloomzed Loyalty Club Ticket $2.96 ۷۲,۴۶۳تومان 112.6 میلیون دلار 164.8 هزار دلار 0.82% 0.49% bloomzed-token-chart
239 Vitae Vitae $5.77 ۱۴۱,۱۳۹تومان 112.4 میلیون دلار 1.524 میلیون دلار 0.44% 45.60% vitae-chart
240 Keep Network Keep Network $0.235864 ۵,۷۶۶تومان 107.9 میلیون دلار 1.038 میلیون دلار 3.92% -1.36% keep-network-chart
241 CRYPTOBUCKS CRYPTOBUCKS $0.027257 ۶۶۶تومان 107.2 میلیون دلار 0.000 دلار 793.55% 158.89% cryptobucks-chart
242 MimbleWimbleCoin MimbleWimbleCoin $9.81 ۲۳۹,۹۸۶تومان 104.9 میلیون دلار 578.3 هزار دلار -9.63% -25.01% mimblewimblecoin-chart
243 GreenPower GreenPower $0.031463 ۷۶۹تومان 101.7 میلیون دلار 36.04 هزار دلار 2.04% 1.39% greenpower-chart
244 XeniosCoin XeniosCoin $1.18 ۲۹,۰۱۱تومان 90.51 میلیون دلار 192.4 هزار دلار -1.77% -2.00% xenioscoin-chart
245 Hellenic Coin Hellenic Coin $1.23 ۳۰,۱۲۷تومان 86.15 میلیون دلار 404.9 هزار دلار -2.00% 1.46% helleniccoin-chart
246 Mixin Mixin $162.34 ۳,۹۶۹,۳۶۸تومان 86.10 میلیون دلار 94.99 هزار دلار -4.40% -9.66% mixin-chart
247 Dimension Chain Dimension Chain $0.349835 ۸,۵۵۳تومان 85.63 میلیون دلار 0.000 دلار 0.13% -0.05% dimension-chain-chart
248 Wrapped BNB Wrapped BNB $42.11 ۱,۰۲۹,۶۰۶تومان 82.65 میلیون دلار 40.72 میلیون دلار 0.90% -0.36% wbnb-chart
249 Hegic Hegic $0.253118 ۶,۱۸۸تومان 81.41 میلیون دلار 3.338 میلیون دلار -7.12% -4.33% hegic-chart
250 MINDOL MINDOL $0.469370 ۱۱,۴۷۶تومان 80.38 میلیون دلار 472.1 هزار دلار -0.80% -3.21% mindol-chart
ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
float
اطلس ارزدیجیتال پلاس
دوره‌ی جامع غیرحضوری صفر تا صد ارزهای دیجیتال، آموزش تریدینگ، تحلیل تکنیکال و آشنایی با ماینینگ
۲,۹۹۸,۰۰۰
۱,۷۹۸,۸۰۰ تومان
شرکت در دوره
off