okex
تعداد ارزهای دیجیتال: 6,924
معاملات 24 ساعت: 124.292 میلیارد دلار
تعداد صرافی: 405
بیشترین معامله: تتر
تحت نظر
BTC
USD
  • دلار آمریکا
  • یورو
  • دلار استرالیا
  • کرون سوئد
  • یوان چین
  • روپیه هند
  • وون کره جنوبی
  • منات آذربايجان
  • دلار کانادا
  • دينار عراق
  • ين ژاپن
  • فرانک سویس
  • لیر ترکیه
  • درهم امارات
  • کرون نروژ
  • روبل روسيه
  • پوند انگلیس
تحت نظر

روی ستاره‌ی مربوط به هر ارز کلیک کنید و آن را به لیست مورد علاقه‌های خود اضافه کنید. با کلیک روی دکمه تحت نظر و بوکمارک کردن این صفحه ارزهای مهم‌تان را مدام رصد کنید.

صفحه ۵ لیست قیمت

دسترسی مستقیم به قیمت ها

https://Arz.Digital

#ارز دیجیتالقیمتقیمت ریالیحجم بازارمعاملات روزانهروزانههفتگینمودار هفتگیامکانات
201 botXcoin botXcoin $2.35۵۹,۰۰۱تومان3.838 میلیارد دلار3.795 میلیون دلار0.91%13.88%botxcoin-chart
202 Wrapped BNB Wrapped BNB $316.40۷,۹۴۱,۶۹۹تومان2.386 میلیارد دلار897.0 میلیون دلار2.18%9.51%wbnb-chart
203 Fei Protocol Fei Protocol $1.00۲۵,۱۶۵تومان2.047 میلیارد دلار27.77 میلیون دلار-0.14%0.27%fei-protocol-chart
204 Counos X Counos X $102.26۲,۵۶۶,۸۴۶تومان1.824 میلیارد دلار8.480 میلیون دلار0.61%0.96%counos-x-chart
205 Huobi BTC Huobi BTC $40,467.11۱,۰۱۵,۷۲۴,۶۴۰تومان1.615 میلیارد دلار34.00 میلیون دلار6.00%27.02%huobi-btc-chart
206 SafeMoon SafeMoon $0.000002۰.۰۶تومان1.620 میلیارد دلار17.91 میلیون دلار2.52%3.28%safemoon-chart
207 stETH (Lido) stETH (Lido) $2,281.49۵۷,۲۶۵,۴۷۲تومان1.537 میلیارد دلار57.25 میلیون دلار0.25%17.37%steth-chart
208 Creditcoin Creditcoin $2.32۵۸,۴۳۰تومان1.315 میلیارد دلار5.801 میلیون دلار3.47%21.46%creditcoin-chart
209 The Transfer Token The Transfer Token $11.65۲۹۲,۴۱۶تومان1.219 میلیارد دلار1.524 میلیون دلار6.22%23.24%the-transfer-token-chart
210 INO COIN INO COIN $5.60۱۴۰,۷۷۸تومان1.010 میلیارد دلار178.4 هزار دلار5.05%23.86%ino-coin-chart
211 WhiteCoin WhiteCoin $1.02۲۵,۸۱۹تومان755.0 میلیون دلار19.72 میلیون دلار0.07%11.88%whitecoin-chart
212 Liquity USD Liquity USD $1.00۲۵,۲۸۷تومان724.8 میلیون دلار720.0 هزار دلار-0.36%-0.04%liquity-usd-chart
213 DeFiChain DeFiChain $2.40۶۰,۴۴۲تومان723.7 میلیون دلار3.324 میلیون دلار3.47%23.32%defichain-chart
214 Symbol Symbol $0.116896۲,۹۳۴تومان637.9 میلیون دلار2.728 میلیون دلار1.88%15.46%symbol-chart
215 Pirate Chain Pirate Chain $3.07۷۷,۱۸۸تومان568.1 میلیون دلار1.885 میلیون دلار12.09%43.10%pirate-chain-chart
216 NXM NXM $88.14۲,۲۱۲,۵۲۵تومان564.8 میلیون دلار664.9 دلار3.10%18.57%nxm-chart
217 yOUcash yOUcash $0.091838۲,۳۰۵تومان556.2 میلیون دلار148.2 هزار دلار3.46%-6.46%youcash-chart
218 Venus BNB Venus BNB $6.42۱۶۱,۳۷۱تومان542.2 میلیون دلار0.000 دلار2.30%9.77%venus-bnb-chart
219 Bitcoin Cash ABC Bitcoin Cash ABC $28.20۷۰۸,۰۲۸تومان523.9 میلیون دلار17.70 میلیون دلار4.02%15.09%bitcoin-cash-abc-2-chart
220 Zelwin Zelwin $6.52۱۶۳,۸۹۸تومان471.8 میلیون دلار479.9 هزار دلار0.49%-3.01%zelwin-chart
221 Perpetual Protocol Perpetual Protocol $10.11۲۵۳,۹۰۲تومان442.3 میلیون دلار42.24 میلیون دلار5.67%34.36%perpetual-protocol-chart
222 ECOMI ECOMI $0.002402۶۰تومان399.4 میلیون دلار5.173 میلیون دلار-2.90%-24.99%ecomi-chart
223 TitanSwap TitanSwap $7.10۱۷۸,۲۳۶تومان379.2 میلیون دلار22.62 میلیون دلار-0.11%14.11%titanswap-chart
224 HedgeTrade HedgeTrade $1.04۲۶,۳۳۰تومان365.8 میلیون دلار530.1 هزار دلار13.61%13.72%hedgetrade-chart
225 Orbit Chain Orbit Chain $0.625466۱۵,۶۹۹تومان338.7 میلیون دلار15.88 میلیون دلار5.02%8.03%orbit-chain-chart
226 Pundi X[new] Pundi X[new] $1.19۲۹,۹۷۶تومان308.7 میلیون دلار54.19 میلیون دلار4.80%26.23%pundix-new-chart
227 Bitpanda Ecosystem Token Bitpanda Ecosystem Token $0.775650۱۹,۴۶۸تومان305.8 میلیون دلار239.8 هزار دلار3.27%7.31%bitpanda-ecosystem-token-chart
228 Alien Worlds Alien Worlds $0.299889۷,۵۲۷تومان274.1 میلیون دلار517.1 میلیون دلار-6.10%82.75%alien-worlds-chart
229 Frax Frax $0.997877۲۵,۰۴۶تومان246.3 میلیون دلار9.975 میلیون دلار-0.45%0.08%frax-chart
230 Persistence Persistence $6.36۱۵۹,۷۰۷تومان228.6 میلیون دلار883.5 هزار دلار1.82%-0.17%persistence-chart
231 sUSD sUSD $1.00۲۵,۲۶۵تومان226.0 میلیون دلار4.412 میلیون دلار-0.36%-0.01%susd-chart
232 Mirror Protocol Mirror Protocol $2.88۷۲,۵۲۴تومان224.6 میلیون دلار14.31 میلیون دلار-0.09%6.11%mirror-protocol-chart
233 Dawn Protocol Dawn Protocol $3.22۸۰,۹۴۸تومان221.2 میلیون دلار42.10 میلیون دلار1.19%52.05%dawn-protocol-chart
234 Sologenic Sologenic $1.10۲۷,۶۵۲تومان220.3 میلیون دلار1.433 میلیون دلار13.63%18.70%sologenic-chart
235 Coin98 Coin98 $1.15۲۸,۹۴۴تومان213.3 میلیون دلار97.02 میلیون دلار-8.02%0%coin98-chart
236 KOK KOK $1.98۴۹,۷۶۵تومان212.8 میلیون دلار2.891 میلیون دلار-2.06%2.07%keystone-of-opportunity-knowledge-chart
237 Gala Gala $0.028022۷۰۳تومان195.5 میلیون دلار1.439 میلیون دلار12.25%157.73%gala-chart
238 Doctors Coin Doctors Coin $0.851146۲۱,۳۶۳تومان195.5 میلیون دلار5.900 میلیون دلار4.01%23.26%doctors-coin-chart
239 Akash Network Akash Network $2.57۶۴,۷۱۰تومان183.7 میلیون دلار1.156 میلیون دلار-0.33%13.23%akash-network-chart
240 Orion Protocol Orion Protocol $5.91۱۴۸,۵۶۱تومان171.6 میلیون دلار13.34 میلیون دلار22.24%44.43%orion-protocol-chart
241 Venus BTC Venus BTC $809.74۲۰,۳۲۴,۵۸۲تومان166.7 میلیون دلار0.000 دلار5.60%26.69%venus-btc-chart
242 Toko Token Toko Token $1.52۳۸,۳۰۶تومان165.6 میلیون دلار27.55 میلیون دلار0.67%13.06%tokocrypto-chart
243 Raydium Raydium $2.91۷۳,۱۰۲تومان165.4 میلیون دلار7.244 میلیون دلار0.36%10.22%raydium-chart
244 Bytecoin Bytecoin $0.000892۲۲تومان164.2 میلیون دلار145.0 هزار دلار-14.87%-16.96%bytecoin-bcn-chart
245 Sapphire Sapphire $0.301840۷,۵۷۶تومان162.3 میلیون دلار1.089 میلیون دلار8.51%29.30%sapphire-chart
246 Anchor Protocol Anchor Protocol $1.72۴۳,۳۶۷تومان156.7 میلیون دلار3.564 میلیون دلار0.80%-2.81%anchor-protocol-chart
247 Linear Linear $0.040999۱,۰۲۹تومان154.7 میلیون دلار84.15 میلیون دلار16.40%50.17%linear-chart
248 KardiaChain KardiaChain $0.058105۱,۴۵۸تومان151.8 میلیون دلار1.724 میلیون دلار7.36%16.08%kardiachain-chart
249 Electroneum Electroneum $0.008460۲۱۲تومان151.3 میلیون دلار370.4 هزار دلار0.02%7.51%electroneum-chart
250 Tribe Tribe $0.598781۱۵,۰۲۹تومان148.7 میلیون دلار8.244 میلیون دلار1.30%5.53%tribe-chart
ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
float
اطلس ارزدیجیتال پلاس
دوره‌ی جامع غیرحضوری صفر تا صد ارزهای دیجیتال،
آموزش تریدینگ، تحلیل تکنیکال و آشنایی با ماینینگ
۴,۰۰۰,۰۰۰
off
۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان
+ ata ATA
off